Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: постъпване в МВР 2013г

Мнениеот osata » 05 Юли 2013, 15:56

новакътт написа:Здравейте въпросът ми е вярно ли е , че в симеоново става само с връзки и много пари или това са пълни глупости от 9 клас искам да стана полицай сега завършех обаче ме нямаше в бг и съм истървал срока за записване само веднъж ли има испити за МВР през годината или няколко ? И какви испити се държат освен физическите и психо въпросите.


Първо пиши грамотно.
Мислиш ли, че някой би отговорил на това с връзките? Кандидатства се по бал от дипломата. Нормално е висше учебно заведение да има прием веднъж годишно. За да станеш полицай не е задължително да завършиш АМВР.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот osata » 05 Юли 2013, 15:57

metodiman написа:Здравейте, тази година канидидатствам магистратура ППООР и на 17 юли имам изпит бихте ли ми казали как протича този тест или каквато е да е информация. БЛАГОДАРЯ desielenkova@abv.bg


Това в кое учебно заведение?
Когато си подадохте документите не Ви ли запознаха с начина на кандидатстване и прием?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот metodiman » 06 Юли 2013, 12:24

в академията на МВР
metodiman
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юли 2013, 22:56

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот inspektora » 17 Юли 2013, 13:06

Хм,интересно ми е как има толкова много хора с един и същ бал тази година,странна работа ;)
inspektora
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Юни 2012, 13:04

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Lord » 17 Юли 2013, 18:58

inspektora написа:Хм,интересно ми е как има толкова много хора с един и същ бал тази година,странна работа ;)



В смисъл какъв, напълно еднакъв ли?
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот inspektora » 17 Юли 2013, 20:20

Ами да,отворете класирането и ще видите колко души са с повтарящ се бал
inspektora
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 09 Юни 2012, 13:04

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Капчица » 16 Юни 2014, 18:50

Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.
Капчица
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2014, 18:45

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 16 Юни 2014, 19:15

Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Правилно си чула,дори ако успееш да ги събереш до края на месеца,ще успееш да хванеш и промоцията...Срещу 10 000 лв.,ако си малко пълничка си гарантираш две места,ще можеш спокойно да седнеш,дори да се отпуснеш...
За такива пари курсантите дори няма да те гледат и как изглеждаш... ще те качат на "файтона" и ще "вкарват" и "изкарват" колкото пъти искаш... :mrgreen:
Едно време имахме шефство с руската гимназия и ги вкарвахме без проблем и напълно безплатно,достатъчно беше да им обещаем,че ще им покажем нещо ;)
Ако наистина много искаш да влезеш в АМВР...най-добрия вариант е да влезеш през парадния вход...Посети сайта на АМВР http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... a_2014.pdf изпълняваш всичко описано в наредбата за прием на курсанти в АМВР,класираш се и освен влизане в АМВР,ще си гарантираш и постоянно присъствие до успешно завършване на редовния курс на обучение в АМВР.
Желая ти успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот osata » 16 Юни 2014, 20:28

Както разказваше мой познат .... абе давам им 100лв на катаджиите, а той продължава да пише акта и ми казва "след 5 секунди ако парите са още отвън ти слагам и белезниците". Защото всички казвали, че със 100 лв минавал номера ;) :lol:
Теоретично всичко е възможно, но на практика....
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот policeofficer » 16 Юни 2014, 20:32

Както в цяла България, така и в университета на МВР става по няколко начина, според слуховете. Аз, ако имах 10 бона, щях да отида в чужбина, не си губи времето с МеВеРе драга. А служител на МВР можеш да станеш и ако завършиш престижно образование на Запад, даже няма да имаш конкуренция. Това е лесният начин. Успех.
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта