Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Капчица » 16 Юни 2014, 20:52

Лесно бих отишла в чужбина,но 10000 лв. ще ми стигнат само за първата година,откъде да взема всяка година по толкова пари,че да завърша в чужбина?
Капчица
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2014, 18:45

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Капчица » 16 Юни 2014, 20:56

osata написа:Както разказваше мой познат .... абе давам им 100лв на катаджиите, а той продължава да пише акта и ми казва "след 5 секунди ако парите са още отвън ти слагам и белезниците". Защото всички казвали, че със 100 лв минавал номера ;) :lol:
Теоретично всичко е възможно, но на практика....


С катаджиите номера минава и с 20 лв ;) а с 200 лв на ръка може и пил да минеш.
Капчица
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2014, 18:45

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот policeofficer » 16 Юни 2014, 20:57

Капчица написа:Лесно бих отишла в чужбина,но 10000 лв. ще ми стигнат само за първата година,откъде да взема всяка година по толкова пари,че да завърша в чужбина?


Работи, стани светен човек, мислещ с главата си, а не с парите си, както в България.
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Капчица » 16 Юни 2014, 21:00

dakota_ написа:
Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Правилно си чула,дори ако успееш да ги събереш до края на месеца,ще успееш да хванеш и промоцията...Срещу 10 000 лв.,ако си малко пълничка си гарантираш две места,ще можеш спокойно да седнеш,дори да се отпуснеш...
За такива пари курсантите дори няма да те гледат и как изглеждаш... ще те качат на "файтона" и ще "вкарват" и "изкарват" колкото пъти искаш... :mrgreen:
Едно време имахме шефство с руската гимназия и ги вкарвахме без проблем и напълно безплатно,достатъчно беше да им обещаем,че ще им покажем нещо ;)
Ако наистина много искаш да влезеш в АМВР...най-добрия вариант е да влезеш през парадния вход...Посети сайта на АМВР http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... a_2014.pdf изпълняваш всичко описано в наредбата за прием на курсанти в АМВР,класираш се и освен влизане в АМВР,ще си гарантираш и постоянно присъствие до успешно завършване на редовния курс на обучение в АМВР.
Желая ти успех!


През парадния вход не става,много селяни с високи дипломи има и не става.Питам как става човек да си плати и да влезе в АМВР.Знам за две момичета,платили са и сега са в АМВР.
Питам сериозно,ако знаеш кажи как става?
Капчица
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2014, 18:45

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот policeofficer » 16 Юни 2014, 21:02

Така, както ще си платиш, за да влезеш в МВР, така утре ще ти платят, за да предадеш МВР. Кучка!
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 16 Юни 2014, 21:19

Капчица написа:
dakota_ написа:
Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Правилно си чула,дори ако успееш да ги събереш до края на месеца,ще успееш да хванеш и промоцията...Срещу 10 000 лв.,ако си малко пълничка си гарантираш две места,ще можеш спокойно да седнеш,дори да се отпуснеш...
За такива пари курсантите дори няма да те гледат и как изглеждаш... ще те качат на "файтона" и ще "вкарват" и "изкарват" колкото пъти искаш... :mrgreen:
Едно време имахме шефство с руската гимназия и ги вкарвахме без проблем и напълно безплатно,достатъчно беше да им обещаем,че ще им покажем нещо ;)
Ако наистина много искаш да влезеш в АМВР...най-добрия вариант е да влезеш през парадния вход...Посети сайта на АМВР http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... a_2014.pdf изпълняваш всичко описано в наредбата за прием на курсанти в АМВР,класираш се и освен влизане в АМВР,ще си гарантираш и постоянно присъствие до успешно завършване на редовния курс на обучение в АМВР.
Желая ти успех!


През парадния вход не става,много селяни с високи дипломи има и не става.Питам как става човек да си плати и да влезе в АМВР.Знам за две момичета,платили са и сега са в АМВР.
Питам сериозно,ако знаеш кажи как става?


Казах ти напълно сериозно как се влиза в АМВР.Сега напълно сериозно,ще ти посоча и начина на плащане http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... smetki.pdf
Имам чувството,че тази вечер от рано си го подкарала на пиене...От мен да знаеш,че алкохола е проста работа,но не е за прости хора...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот osata » 16 Юни 2014, 23:10

Капчица написа:
През парадния вход не става,много селяни с високи дипломи има и не става.Питам как става човек да си плати и да влезе в АМВР.Знам за две момичета,платили са и сега са в АМВР.
Питам сериозно,ако знаеш кажи как става?


Попитай двете момичета на кого са платили.
Като ти кажат на кого са платили и си убедена, че не те пързалят, извади гражданската си съвест от джоба и сигнализирай където сметнеш за добре.
На кой да дам подкуп, за да се боря с даването на подкупи :lol: :lol: .
Не 10 000, 100 000 да имаш, като не ти достига бал няма как да влезеш в класирането. Преди с изпитите беше едно, по-лесно откъм темите, кой преписал, кой му сменили плика, кой писал за 4 а му писали 6...ама при 2-3000 кандидата, иди прави "ревизия", но сега е друго - чиста точна математика. Варианта е преправена диплома, и "някои" да не си отворят очите. Вероятно в тази мистична сума от 10к влизат и преправяне на документи и алабала..... бих се озадачил много да има такъв тъпоъгълник в АМВР, който с такава явна документна измама да рискова толкова много. При положение, че приема е на толкова малка група курсанти.... логически не се връзва.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот катюша » 17 Юни 2014, 09:58

Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Защо толкова много искаш да влезеш в АМВР,просто ми е интересна мотивацията ти ;) ?
Не искаш ли да участваш в състезанието за влизане в АМВР ? сега вече всичко е ясно и се вижда кой с какви оценки кандидатства,няма как да стане с даване на подкуп.Ще ти бъде ли кеф да знаеш,че си заела мястото на човек,който е положил усилия и може да влезе в АМВР,а ти с пари си го изместила?
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Капчица » 17 Юни 2014, 19:45

катюша написа:
Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Защо толкова много искаш да влезеш в АМВР,просто ми е интересна мотивацията ти ;) ?
Не искаш ли да участваш в състезанието за влизане в АМВР ? сега вече всичко е ясно и се вижда кой с какви оценки кандидатства,няма как да стане с даване на подкуп.Ще ти бъде ли кеф да знаеш,че си заела мястото на човек,който е положил усилия и може да влезе в АМВР,а ти с пари си го изместила?


Искам да вляза да уча в АМВР,това ми е желанието и искам да следвам желанията си,толкова ли е трудно да се разбере? Не ме бърка начина,по който бих влязла,стига да успея да го осъществя. Не ми говори за състезание,щом няма конкуресен изпит няма и състезание. Диплома 5.50 от елитна столична гимназия е в пъти повече от диплома 6.00 издадена от училище в малко градче пълно с чалми,които едва шпрехат на български. Тия чалми ще влязат в АМВР,а аз няма да мога,защото съм оценявана по високи критерии и съм завършила в елитна гимназия. На конкурсите за полицаи взимат хора с връзки или хора,които платят по 5-6000 лв. на някои корумпиран началник. И стига се правихте на ощипани сякаш не знаете,че в МВР всичко има цена и се продава.
Капчица
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юни 2014, 18:45

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dsuzunov » 17 Юни 2014, 20:03

Много говориш. Прекалено много. Тук, в този форум едва ли някой знае отговора на въпроса за парите. Дори да приемем, че някой е наясно, вярвам.че в елитната столична гимназия са те научили, че такива неща не се обсъждат публично. Не се надявай ди получиш отговор на въпроса точно тук.
А това, за чалмите звучи много цинично....
Рано ти е още да разсъждаваш по този начин.
Стегни се и кандидатствай както е редно.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта