Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: АМВР Кампания 2012/2013

Мнениеот akulata » 12 Мар 2012, 20:21

Провери на :
http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm

Успех в начинанието! :)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Li40 » 13 Мар 2012, 17:33

Имам въпрос относно АМВР. След завършване на академията къде получавам назначение- където МВР ми каже или където аз си избера? Примерно аз съм от София, но трябва инспектор в Русе и ме пращат там или чакам докато се освободи място в София и тогава получавам назначение? Надявам се да не съм задал прекалено тъпо въпроса :lol: :oops:
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

Re: АМВР Кампания 2012/2013

Мнениеот kurtakova » 14 Мар 2012, 21:03

Добър вечер! Аз също се интересувам от приема и подаването на документи за АМВР. Прочетох наредбата, която е приложена по-горе във форума. До колкото ми стана ясно, подаването на документи е до 30 март 2012 година. Прочетох го в Чл.6 : (1) Организацията по приема на курсанти и студенти в АМВР се извършва от:
1. главна комисия по приема;
2. комисии по:
а) извършване на медицински подбор;
б) проверка на физическата годност;
в) провеждане на психологично изследване;
3
г) приемане, проверка и обработка на документи и класиране на кандидати за курсанти
и студенти;
д) определяне на квестори на изпитите за кандидати за магистри;
е) подготовка и проверка на тестовете за кандидати за магистри;
ж) записване на курсанти и студенти.
(2) Комисиите по ал. 1 се сформират със заповед, както следва:
1. по т. 2, букви “а” до “в” на заместник-министър на вътрешните работи по предложения
на директорите на медицинския институт и института по психология на МВР, началника на
центъра за бойна подготовка и спорт, ректора на АМВР, съгласувани с директора на
дирекция “Човешки ресурси” – МВР в срок до 18 май 2012 г.;
2. по т. 1 и т. 2, букви “г” до “ж” на ректора на АМВР в срок до 30 март 2012 г.

Питам Ви, защото искам да съм сигурна, че не съм сгрешила!
kurtakova
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Мар 2012, 20:43

Re: АМВР Кампания 2012/2013

Мнениеот nazovec » 16 Мар 2012, 16:07

И аз видях датата 30.03, поради което пуснах темата. Лично аз съм готов с всички документи, липсва ми само автобиография, за която разбрах, че се попълва по образец, който немога да открия никъде. Да не би да трябва да я получа в районното когато подавам докоментите за кандидатстване?
nazovec
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Мар 2012, 01:42

Re: АМВР Кампания 2012/2013

Мнениеот ТРЕЗОР » 16 Мар 2012, 18:16

Ами толкова сте я и чели тази Наредба.....не разбрах вие за състава на комисията ли кандидатствате :lol: или за курсанти в АМВР :roll: ........Чл. 14. (1) Кандидатите, подлежащи на специализиран подбор, подават документи в срок до
28 май 2012 г. включително.
(2) Кандидатите, неподлежащи на специализиран подбор, подават документи в срок
до 28 юни 2012 г. включително.....ако сте имали мерак да кандидатствате , поне да бяхте прочели всичко :mrgreen:
ТРЕЗОР
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 71
Регистриран на: 21 Ное 2010, 22:41

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Sig Sauer » 16 Апр 2012, 18:03

Може ли някой да ми каже как се пише автобиографията за приема(http://www.academy.mvr.bg/NR/rdonlyres/ ... grafia.pdf) за първи път попълвам такова нещо!
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот doznatel1 » 16 Апр 2012, 19:15

Ами пишеш- "Роден съм в ..." "Завършил съм основното си образование...." и така за средното и висшето (ако го има) Ако имаш придобити квалификации пишеш къде и кои, спорт и т.н. после поне така беше при мен за "Е" пишеш Майка- ЕГН, адрес, месторабота, Баща- (същото), брат,сестра, жена. Това е.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Mr.Sunshine » 02 Май 2012, 09:53

Тъй като е училище за униформени, въпроса ми е дали по време на редовно обучение кога и какви униформи се носят ?
Mr.Sunshine
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 04 Апр 2012, 21:27

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Sig Sauer » 07 Май 2012, 18:13

Имам въпрос относно удостоверението от психодиспансера, как изглежда то? Днес отидох и ми дадоха някаква медицинска бележка, като тези с които си извинявах отсъствията от училище, струваше 7лв. и пише с печат, че не се водя на отчет, това ли е удостоверението?
Sig Sauer
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Юни 2010, 19:26

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот kkarakashev » 07 Май 2012, 19:46

Sig Sauer написа:Имам въпрос относно удостоверението от психодиспансера, как изглежда то? Днес отидох и ми дадоха някаква медицинска бележка, като тези с които си извинявах отсъствията от училище, струваше 7лв. и пише с печат, че не се водя на отчет, това ли е удостоверението?


В Пловдив се издава служебна нямаща нищо общо със такава от типа "медицинска бележка"
Значи понеже сега гледах какво се изисква, някъде изискват и преглед, не само печат. Моя съвет е да се информирате по обстойно какво се изисква и да го набавите.
Ако не се лъжа в психо-диспансера в Пловдив преглед + печат беше или 12 или 16 лева. Само печат е 4 лева.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron