Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот cripti » 27 Авг 2014, 19:15

Нп, нз за АМВР, дали е задалжително в МВР болница. Аз си ги правих в ДКЦ , 60, 70 лв , завериха ми ги в медицинската служба, и докторката при мен само хвърли едно око.
cripti
Нов
Нов
 
Мнения: 25
Регистриран на: 31 Май 2014, 19:21

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот dakota_ » 27 Авг 2014, 20:40

катюша написа:
cripti написа:Васерман и доктора ще погледне копулативния орган за това, ако ги правиш в някой частна клиника, кажи да ти вземат и за васерман. Аз така без да питам с главата напред и два пъти ме бодоха :cry:


При добър късмет в частна клиника доктора може и да хване за копулативния орган и после на касата като плаща за преглед и изследвания ще се успокоява,че може да брои пари за преглед и изследвания,но поне доктора го е хванал за копулативния орган :lol:
Извинявам се за оффтопика,но с един колега четем в сайта и ни напуши на голям смях от тия актуални въпроси :D


Убедил съм се,че по време на дежурство /гледам времето на писане/ в МВР с какво ли не се занимавате,остава да намерите време и работа да вършите ;)
С този твой колега явно сте си доста близки като чета какви ги обсъждате :D
За АМВР няма частни клиники,няма ДКЦ...нещата се случват по съвсем друг начин...Все пак се прави подбор за курсанти,не за ПУЦ-аджии :D Остане ли човек да чака при кандидатстване за служба в мвр да го тестват за "триото Лос Панчос" /трипчо,сифчо и трихомончо/ спукана му е работата :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот cripti » 28 Авг 2014, 00:41

Еми трябва да има и ПУЦ-джии, утре тези от АМВР кой да командват? нас изпълнителите
cripti
Нов
Нов
 
Мнения: 25
Регистриран на: 31 Май 2014, 19:21

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот dakota_ » 28 Авг 2014, 07:34

При тази система на професионална реализация може да се окаже,че тези от АМВР докато почнат да командват,някой от ПУЦ-аджиите вече ще е станал началник и ще ги командва ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот катюша » 28 Авг 2014, 16:09

dakota_ написа:При тази система на професионална реализация може да се окаже,че тези от АМВР докато почнат да командват,някой от ПУЦ-аджиите вече ще е станал началник и ще ги командва ;)


Груповия ни е започнал от ПУЦ-аджия,след това е завършил за детска учителка и става офицер :D Ако го пита човек ще каже,че е полицай от кариерата :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

въпрос за АМВР

Мнениеот ivaka96 » 29 Авг 2014, 11:54

Здравейте!Искам да попитам след завършване на АМВР каква длъжност мога да получа в МВР?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот dsuzunov » 29 Авг 2014, 13:05

В наредбата за прием в АМВР пише.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот ivaka96 » 29 Авг 2014, 14:01

Прочетох я цялата но не видях да пише нещо за длъжноста която може да се заеме след това.Само пише че 10 години трябва след това да се работи в МВР.
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот катюша » 29 Авг 2014, 15:52

ivaka96 написа:Прочетох я цялата но не видях да пише нещо за длъжноста която може да се заеме след това.Само пише че 10 години трябва след това да се работи в МВР.


Длъжността е ОР /общ работник/ ;) поне в началото,а след това според зависи се израства :D Първо да те приемат,второ да я завършиш АМВР и след това другото ще разбереш от самосебе си ;) Успех ти желая!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот osata » 29 Авг 2014, 18:13

ivaka96 написа:Здравейте!Искам да попитам след завършване на АМВР каква длъжност мога да получа в МВР?

Ако влезеш и завършиш примерно 2018 г, през 2023 г. можеш да бъдеш дори директор на областна дирекция, но зависи кого познаваш и кой ще е на власт :lol: .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта