Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот policeofficer » 29 Авг 2014, 20:34

Само Аз ли не се сещам за длъжността ОР? Явно не съм Аз причината(идиотът от МеВеРе).
policeofficer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 05 Юли 2012, 18:57

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот ivaka96 » 30 Авг 2014, 14:38

катюша написа:
ivaka96 написа:Прочетох я цялата но не видях да пише нещо за длъжноста която може да се заеме след това.Само пише че 10 години трябва след това да се работи в МВР.


Длъжността е ОР /общ работник/ ;) поне в началото,а след това според зависи се израства :D Първо да те приемат,второ да я завършиш АМВР и след това другото ще разбереш от самосебе си ;) Успех ти желая!

А каква работа ще се изисква от мен?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот osata » 30 Авг 2014, 21:49

ivaka96 написа:А каква работа ще се изисква от мен?


Най-общо казано - противодействие на престъпността.
Успех!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: въпрос за АМВР

Мнениеот катюша » 31 Авг 2014, 09:20

ivaka96 написа:
катюша написа:
ivaka96 написа:Прочетох я цялата но не видях да пише нещо за длъжноста която може да се заеме след това.Само пише че 10 години трябва след това да се работи в МВР.


Длъжността е ОР /общ работник/ ;) поне в началото,а след това според зависи се израства :D Първо да те приемат,второ да я завършиш АМВР и след това другото ще разбереш от самосебе си ;) Успех ти желая!

А каква работа ще се изисква от мен?


Работа като за ОР /общ работник/ ;) ще вършиш всичко,което ти кажат и такива като dakota_,ще ти казват,че нищо не си свършил и потен полицай не са виждали :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот ivaka96 » 31 Авг 2014, 11:19

А каква е заплатата д\г на един новозавършил полицай и има ли нощни дежурства?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот катюша » 31 Авг 2014, 12:14

Ти искаш и "екстри" да получаваш :lol: Подхвърлят по някой друг лев,а на нощните дежурства в началото на "новозавършилите полицаи" разрешават да взимат със себе си майка си или баща си,да се чувстват по-спокойни и "новозавършилите полицаи" и родителите им.
Ако наистина искаш да научиш нещо за МВР отвори линка http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/5BAD9705 ... _2014g.pdf Прочети ЗМВР за да разбереш какво е полицай,как се назначава и още много,много неща и тогава питай каквото не ти е ясно...
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот osata » 31 Авг 2014, 13:57

Мисля, че вече започна да се гъбаркаш с въпросите :?: :!:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Etixx » 09 Сеп 2014, 21:18

beysim написа:Тази година кандидатствах в АМВР, но не ми стигна бала и бях 13-ти в резерви(изложих се на физическия изпит, тъй като си мислех, че ще е както предишните години - 30 точки, но тази се получи кофти, тъй като е балообразуващ). Но както и да е, приет съм право в ПУ, не че не искам да го уча, но искам много да уча в АМВР и да работя в МВР. Бихте ли ми дали съвет, какво да правя.
1. Да завърша право и после да мисля за това.
2. Може ли да се прехвърля в АМВР от ПУ?
3. Да кандидатствам през 2015г. отново?


Успех в правото! Не можеш да се прехвърлиш от ПУ в АМВР. Изучаването на право не изключва възможността за работа в МВР, дори напротив. Дерзай!
Etixx
 

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот ivaka96 » 31 Мар 2015, 17:39

Здравейте, искам да попитам ще има ли прием в академията тази година? И това че имам разширени вени ще ми попречи ли да вляза?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот катюша » 31 Мар 2015, 17:46

ivaka96 написа:Здравейте, искам да попитам ще има ли прием в академията тази година? И това че имам разширени вени ще ми попречи ли да вляза?


Ще следиш тук http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm Напишат ли "Прием на курсанти...през 2015 год." значи ще има прием. Преди това може да потърсиш някой да ти хвърли един боб ;) аз като хвърлях боба показа,че ще има прием,но не вярвай докато не го прочетеш в сайта на АМВР :D
Желая ти късмет!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта