Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот катюша » 19 Юни 2014, 15:09

Капчица написа:
катюша написа:
Капчица написа:Здравейте,нова съм във форума и искам да ви попитам нещо.Чух,че за да влезе човек в АМВР може да брои 10000 лв. и мястото му вътре е сигурно.Вярно ли е това,как стоят нещата и да ми дадете малко повече информация.Много искам да вляза в АМВР.


Защо толкова много искаш да влезеш в АМВР,просто ми е интересна мотивацията ти ;) ?
Не искаш ли да участваш в състезанието за влизане в АМВР ? сега вече всичко е ясно и се вижда кой с какви оценки кандидатства,няма как да стане с даване на подкуп.Ще ти бъде ли кеф да знаеш,че си заела мястото на човек,който е положил усилия и може да влезе в АМВР,а ти с пари си го изместила?


Искам да вляза да уча в АМВР,това ми е желанието и искам да следвам желанията си,толкова ли е трудно да се разбере? Не ме бърка начина,по който бих влязла,стига да успея да го осъществя. Не ми говори за състезание,щом няма конкуресен изпит няма и състезание. Диплома 5.50 от елитна столична гимназия е в пъти повече от диплома 6.00 издадена от училище в малко градче пълно с чалми,които едва шпрехат на български. Тия чалми ще влязат в АМВР,а аз няма да мога,защото съм оценявана по високи критерии и съм завършила в елитна гимназия. На конкурсите за полицаи взимат хора с връзки или хора,които платят по 5-6000 лв. на някои корумпиран началник. И стига се правихте на ощипани сякаш не знаете,че в МВР всичко има цена и се продава.


Капчице,прочетох цялата дискусия ;) Ако завършиш право в СУ,последното което ще пожелаеш да работиш е разследващ полицай :) Висше юридическо образование в СУ е в пъти повече от завършване на АМВР!
АМВР не дава юридическо образование и извън системата на МВР може да се каже,че имаш висше образование,което не ти върши никаква работа!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 19 Юни 2014, 19:35

катюша написа:Капчице,прочетох цялата дискусия ;) Ако завършиш право в СУ,последното което ще пожелаеш да работиш е разследващ полицай :) Висше юридическо образование в СУ е в пъти повече от завършване на АМВР!
АМВР не дава юридическо образование и извън системата на МВР може да се каже,че имаш висше образование,което не ти върши никаква работа!


Не си права,друго си е да дойде някой в РУП и да каже,че търси следователката Капчица ;) Веднага ръста пораства поне с 10 см и никой РП като го търсят като следовател,не казва,че не е следовател :D Същото като на полицай кат."Г" да му викаш - Началник...знае,че не е никакъв началник,но умира от кеф да се обръщат към него с "Началник" :lol:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот beysim » 25 Юли 2014, 12:42

Тази година кандидатствах в АМВР, но не ми стигна бала и бях 13-ти в резерви(изложих се на физическия изпит, тъй като си мислех, че ще е както предишните години - 30 точки, но тази се получи кофти, тъй като е балообразуващ). Но както и да е, приет съм право в ПУ, не че не искам да го уча, но искам много да уча в АМВР и да работя в МВР. Бихте ли ми дали съвет, какво да правя.
1. Да завърша право и после да мисля за това.
2. Може ли да се прехвърля в АМВР от ПУ?
3. Да кандидатствам през 2015г. отново?
beysim
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Юли 2014, 00:13

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 25 Юли 2014, 13:28

beysim написа:Тази година кандидатствах в АМВР, но не ми стигна бала и бях 13-ти в резерви(изложих се на физическия изпит, тъй като си мислех, че ще е както предишните години - 30 точки, но тази се получи кофти, тъй като е балообразуващ). Но както и да е, приет съм право в ПУ, не че не искам да го уча, но искам много да уча в АМВР и да работя в МВР. Бихте ли ми дали съвет, какво да правя.
1. Да завърша право и после да мисля за това.
2. Може ли да се прехвърля в АМВР от ПУ?
3. Да кандидатствам през 2015г. отново?


Завърши право,дипломирай се и после като имаш вече професия,ще мислиш в коя сфера да се реализираш. Може изобщо да не се сетиш за МВР след завършване на ПУ!
Точка 2 е невъзможна за реализация...другото е несериозно...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот beysim » 25 Юли 2014, 13:46

Някои ми казват, че право е по-добре, защото ако не работиш в МВР все едно си без образование. А след като завърша право може ли да работя в МВР и ако да като какъв? Може ли да ми помогнеш?
beysim
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 25 Юли 2014, 00:13

Въпрос за АМВР

Мнениеот police_01 » 27 Авг 2014, 13:59

Здравейте! Понеже съм нов във форума,някои неща не са ми ясни.Бих искал да попитам какво включват медицинските прегледи в Академията (по-специално кръвните изследвания и тези на урината).Правят ли се изследвания за венерически заболявания (сифилис,СПИН,Хепатит и др.). Благодаря ви за отговора предварително! ;)
police_01
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Авг 2014, 13:53

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот катюша » 27 Авг 2014, 14:57

Това е последното нещо,което трябва да те интересува.Правят се пълни медицински изследвания!
Медицинската комисия знае какво трябва,от теб се иска да се явиш и да изпълняваш.
Желая ти успех!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот police_01 » 27 Авг 2014, 15:32

Благодаря за огровора и за пожеланието! Знам,че се правят всякакви изследвания,но не съм се изследвал за болести,предавани по полов път и поради тази причина попитах дали там ще ни изследват!
police_01
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 27 Авг 2014, 13:53

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот cripti » 27 Авг 2014, 18:18

Васерман и доктора ще погледне копулативния орган за това, ако ги правиш в някой частна клиника, кажи да ти вземат и за васерман. Аз така без да питам с главата напред и два пъти ме бодоха :cry:
cripti
Нов
Нов
 
Мнения: 25
Регистриран на: 31 Май 2014, 19:21

Re: Въпрос за АМВР

Мнениеот катюша » 27 Авг 2014, 19:00

cripti написа:Васерман и доктора ще погледне копулативния орган за това, ако ги правиш в някой частна клиника, кажи да ти вземат и за васерман. Аз така без да питам с главата напред и два пъти ме бодоха :cry:


При добър късмет в частна клиника доктора може и да хване за копулативния орган и после на касата като плаща за преглед и изследвания ще се успокоява,че може да брои пари за преглед и изследвания,но поне доктора го е хванал за копулативния орган :lol:
Извинявам се за оффтопика,но с един колега четем в сайта и ни напуши на голям смях от тия актуални въпроси :D
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта