Въпрос за Академия на МВР.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот ivaka96 » 31 Мар 2015, 18:04

А това че имам разширени вени ще ми попречи ли да вляза?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот Lord » 31 Мар 2015, 18:35

ivaka96 написа:А това че имам разширени вени ще ми попречи ли да вляза?


На този въпрос никой не може да ти отговори във форум, дори и лекар. Това ще разбереш едва при прегледа от медицинската комисия при кандидатстване в самата АМВР. Пояснявам, че няма смисъл да се търси познат лекар, който да "спести" нещо при попълване на медицинското, което се изисква при кандидатстване, защото медицинската комисия в АМВР буквално го хвърля настрани и провежда прецизно всички прегледи, отново.

Успех, ако решиш да пробваш!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот ivaka96 » 13 Окт 2015, 18:04

Здравейте, искам другата година да кандидатствам в амвр, но лятото катастрофирах и сега имам една зачервена аркада под окото и брадата ми има белег от шиене. Ще е проблем ли това за да вляза?
ivaka96
Нов
Нов
 
Мнения: 7
Регистриран на: 29 Авг 2014, 11:49

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 13 Окт 2015, 19:49

ivaka96 написа:Здравейте, искам другата година да кандидатствам в амвр, но лятото катастрофирах и сега имам една зачервена аркада под окото и брадата ми има белег от шиене. Ще е проблем ли това за да вляза?


За влизане няма да има никакъв проблем. Доста хора ежедневно влизат и излизат от АМВР. Друг въпрос е дали искаш да те приемат за обучение в АМВР ;)
Учи и се дипломирай с висок успех от дипломата, а за АМВР, аркадата и шева под брадата да ти е проблема :)
Те в последно време като се загледа човек в лицата на новопостъпилите полицаи, все едно дърти пандизчии са назначили за полицаи, ти за една аркада и шев под брадата се притесняваш :mrgreen:
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот toresan » 20 Апр 2017, 07:13

Възможно ли е да бъда приет в Амвр специалност "Гранична полиция" и да се прехвърля в "Противовъздушната на престъпността".
toresan
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Яну 2016, 12:39

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот dakota_ » 20 Апр 2017, 16:34

toresan написа:Възможно ли е да бъда приет в Амвр специалност "Гранична полиция" и да се прехвърля в "Противовъздушната на престъпността".


Сложен въпрос си задал, ще трябва да изчакаш да открият "Противовъздушната на престъпността" и след това да ти се отговори.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот toresan » 20 Апр 2017, 18:39

dakota_ написа:
toresan написа:Възможно ли е да бъда приет в Амвр специалност "Гранична полиция" и да се прехвърля в "Противовъздушната на престъпността".


Сложен въпрос си задал, ще трябва да изчакаш да открият "Противовъздушната на престъпността" и след това да ти се отговори.

"Противовъздействие на престъпността". Още не мога да се оправя с тоя автокорект
toresan
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Яну 2016, 12:39

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот кпц » 20 Апр 2017, 19:27

Не е възможно такова преместване.
Нито в "Противовъздушната", нито в "Противовъздействие", нито в "Противодействие на
престъпността и опазване на обществения ред".
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот sss123 » 18 Ное 2018, 17:08

Здравейте !

Нов съм във форума, и съжалявам ако вече е бил зададен този въпрос, но не го намира.
И въпроса ми е следния : Завършил съм ОКС Бакалавър - Физическо възпитание и спорт, имам ли право да запиша магистратура в АМВР спецялност от факултет Полиция, и ако имам след завършването на такава магистратура, ще мога ли да работя в системата на МВР ?

Благодаря,
sss123
Нов
Нов
 
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Ное 2018, 17:04

Re: Въпрос за Академия на МВР.

Мнениеот кпц » 18 Ное 2018, 22:02

Е, що да не може?
Като вземеш теста и си платиш за обучението /законно/, става.
Пък после ще разбереш, че пак трябва на конкурс да се явяваш, за да те назначат. ;)
кпц
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 405
Регистриран на: 17 Юли 2014, 23:27

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта