Проучване

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Проучване

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 22:57

Параноята е излишна. Макар ,че скоро ми звънна един господин(цивилен) на вратата като започна с въпрос " разбрахте ли за случая" представи се и се оказа ,че е имало кражба с взлом посред бял ден в входа където живея. Доста странно ми стана в първият момент, защото живея в квартал където рядко се случват кражби а и входната врата се заключва.Със един приятел обмислихме варианта дали това не е част от проучването и проба дали ще съдействам , но след малко време мислене го отписахме като вариант. :D
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Проучване

Мнениеот катюша » 10 Апр 2015, 23:01

bulgariansoul написа:Параноята е излишна. Макар ,че скоро ми звънна един господин(цивилен) на вратата като започна с въпрос " разбрахте ли за случая" представи се и се оказа ,че е имало кражба с взлом посред бял ден в входа където живея. Доста странно ми стана в първият момент, защото живея в квартал където рядко се случват кражби а и входната врата се заключва.Със един приятел обмислихме варианта дали това не е част от проучването и проба дали ще съдействам , но след малко време мислене го отписахме като вариант. :D


Направили сте огромна грешка. Това е част от проучването.Ще се измъкнеш от неприятната ситуация като се позовеш,че "мисълта сковава" Сковал си се в първият момент и си прецакал първата фаза от проучването,а тя е проба дали кандидата е склонен да съдейства на органите на МВР 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Проучване

Мнениеот osata » 10 Апр 2015, 23:03

bulgariansoul написа:Параноята е излишна. Макар ,че скоро ми звънна един господин(цивилен) на вратата като започна с въпрос " разбрахте ли за случая" представи се и се оказа ,че е имало кражба с взлом посред бял ден в входа където живея. Доста странно ми стана в първият момент, защото живея в квартал където рядко се случват кражби а и входната врата се заключва.Със един приятел обмислихме варианта дали това не е част от проучването и проба дали ще съдействам , но след малко време мислене го отписахме като вариант. :D

:mrgreen: А защо не подпита съседите, домоуправителя, дали наистина е имало кражба? Нали ще ставаш ..... на какво са те учили в тоя ВУЗ? Играй си, провери си възможностите.....
По принцип съм чувал, че в Пловдив правят така проучването, ти от София ли си? ;) ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Проучване

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 23:09

Съдействах му на господина . Нямах време да разпитам съседите тъй като се прибрах за празниците, но като се прибера другата седмица ще задействам етажното контраразузнаване :D . От градът на Сините камъни съм а действието се разви на територията на старата столица. Там ще се пробвам за ОДМВР :)))
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Проучване

Мнениеот osata » 10 Апр 2015, 23:14

Шегувам се, да не се вържеш. :)
Ползвай етажно разузнаване, контрата е за други хора ;)
Омазахме темата.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Проучване

Мнениеот катюша » 10 Апр 2015, 23:17

bulgariansoul написа:Съдействах му на господина . Нямах време да разпитам съседите тъй като се прибрах за празниците, но като се прибера другата седмица ще задействам етажното контраразузнаване :D . От градът на Сините камъни съм а действието се разви на територията на старата столица. Там ще се пробвам за ОДМВР :)))


Помисли за начин как да укриеш от комисията факта,че си от града на "сините камъни". Лечков осъди държавата за 20 000 лв. обезщетение и по оперативни данни масово ще порежат кандидатите от града на "сините камъни" явяващи се на конкурси за държавна служба в МВР 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Проучване

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 23:26

Катюша за това с укриването на данни.. не беше ли противозаконно? :D Спирам с спама в темата аз ,че да не ме баннат перманентно още първият ми ден в форума ;) Мерси за информацията хора, ще разчитам на вас и форума ако имам някакви въпроси. Поздрави :)
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Проучване

Мнениеот катюша » 10 Апр 2015, 23:33

bulgariansoul написа:Катюша за това с укриването на данни.. не беше ли противозаконно? :D Спирам с спама в темата аз ,че да не ме баннат перманентно още първият ми ден в форума ;) Мерси за информацията хора, ще разчитам на вас и форума ако имам някакви въпроси. Поздрави :)


Това е част от оперативната комбинация,правиш оценка на заплахата...трябва да си ги учил тези неща ;) Каквото не знаеш питай,каквото ние не знае,ще питаме. Никой не се е родил научен...само проф. Ю.Вучков знае всичко :lol:
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Проучване

Мнениеот BOLT17 » 16 Юли 2015, 11:06

Здравейте . Искам да попитам ако по време на проучването в интернет са намерят политически изказвания за бъдещ кандидат на НСО от преди години, това до колко намалява шансовете за удобрение ? (става въпрос за това явление "фейсбук") . Все пак всеки има политически възгледи, но публичното им изказване от такъв (бъдещ или настоящ) служител е неуместно .
Извинявам се предварително,че пиша във форум на МВР, но не намерих такъв на МО . Предполагам, че проучването ако не е едно и също то поне е сходно за двете министерства .
BOLT17
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Юли 2015, 10:53

Re: Проучване

Мнениеот dakota_ » 16 Юли 2015, 17:05

BOLT17 написа:Здравейте . Искам да попитам ако по време на проучването в интернет са намерят политически изказвания за бъдещ кандидат на НСО от преди години, това до колко намалява шансовете за удобрение ? (става въпрос за това явление "фейсбук") . Все пак всеки има политически възгледи, но публичното им изказване от такъв (бъдещ или настоящ) служител е неуместно .
Извинявам се предварително,че пиша във форум на МВР, но не намерих такъв на МО . Предполагам, че проучването ако не е едно и също то поне е сходно за двете министерства .


Разделям въпроса ти на две.
Каквото е било относно политическите убеждения на кандидата за служба в НСО си е негова лична работа. Може да е членувал в партии, коалиции и др. политически формации...това няма никакво значение!
Започне ли работа В НСО трябва да прекрати членството си в политически партии и да спазва политически неутралитет!
Проучването не касае изброените от теб неща!
Проучването е процедура, която не те касае и няма да обсъждам!
Ако си решил, че може да напакостиш по някакъв начин на някой, който е писал нещо в интернет, споделял е възгледите си в фейсбук и т.н, откажи се и не се занимавай с глупости!
Ако пък ти си правил такива изявления и си споделял свои мнения по политически въпроси в интернет и фейсбук и се притесняваш дали това би повлияло на приема ти в НСО, не се притеснявай, точно това никой няма да проучва и да взима отношение по него!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron