Проучване

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Проучване

Мнениеот Nikola_912 » 02 Яну 2015, 00:37

Искам да попитам как седи въпроса с проучването и колко време е проучването. И дали има значение ако родителите са ми в системата
Nikola_912
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Яну 2015, 00:25

Re: Проучване

Мнениеот dakota_ » 02 Яну 2015, 01:59

Nikola_912 написа:Искам да попитам как седи въпроса с проучването и колко време е проучването. И дали има значение ако родителите са ми в системата


Ами "как седи въпроса с проучването",седи си мирно и тихо ;).
Прави се проучване по местоживеене,справка от училище,университет,работодател... Попълва се въпросник по Приложение 2 към чл. 47 и 48 от ЗЗКИ... Така стоят нещата с проучването,а ако родителите ти са в системата би трябвало да са наясно как се протича проучването!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Проучване

Мнениеот Lord » 02 Яну 2015, 13:13

Nikola_912 написа:Искам да попитам как седи въпроса с проучването и колко време е проучването. И дали има значение ако родителите са ми в системата


Сроковете за извършване на процедурата по проучване за надеждност, са в съответствие с нивото на разрешавания достъп и вида на проучването, а именно:
- за ниво „Строго секретно” се извършва специално проучване – до 60 дни;
- за ниво „Секретно” се извършва разширено проучване – до 45 дни;
- за ниво „Поверително” се извършва обикновено проучване - до 30 дни;
Посочените срокове могат да бъдат удължени, но с не повече от 20 дни.
И не, няма значение какво работят родителите ти.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Проучване

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 14:28

Здравейте ! Кога започва съответното проучване ? Непосредствено след подаване на документите или когато дойде време за назначаване лицето ?
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Проучване

Мнениеот катюша » 10 Апр 2015, 14:46

bulgariansoul написа:Здравейте ! Кога започва съответното проучване ? Непосредствено след подаване на документите или когато дойде време за назначаване лицето ?


Започва,когато му дойде времето ;) от теб се иска да подадеш документи,ако ще кандидатстваш за даден конкурс,а другото е процедура. Успех!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Проучване

Мнениеот osata » 10 Апр 2015, 22:22

bulgariansoul написа:Здравейте ! Кога започва съответното проучване ? Непосредствено след подаване на документите или когато дойде време за назначаване лицето ?

Ти как мислиш?
Интересно ми е с няколко изречения да изкажеш предположенията си.
Представи си, че има подали документи 30 лица за 10 свободни места.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Проучване

Мнениеот bulgariansoul » 10 Апр 2015, 22:27

Нямам предположения. Има една "максима" в армията се използва често и тя гласи "мисълта сковава". От много мислене няма смисъл.Питал съм с очакване да ми се даде отговор...чисто информативно понеже вече съм си подал документите.
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Проучване

Мнениеот катюша » 10 Апр 2015, 22:30

bulgariansoul написа:Нямам предположения. Има една "максима" в армията се използва често и тя гласи "мисълта сковава". От много мислене няма смисъл.Питал съм с очакване да ми се даде отговор...чисто информативно понеже вече съм си подал документите.


Остани си завинаги в армията с тази мисъл. Кратко и ясно това се нарича - Тъпанарщина!
Отговора на въпроса ти е между редовете в по-горният пост!
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Проучване

Мнениеот osata » 10 Апр 2015, 22:32

bulgariansoul написа:Нямам предположения. Има една "максима" в армията се използва често и тя гласи "мисълта сковава". От много мислене няма смисъл.Питал съм с очакване да ми се даде отговор...чисто информативно понеже вече съм си подал документите.


Не съм сигурен дали тази максима се използва в армията :) , аз съм я чувал в пълния вариант - "мисълта сковава действието". Има смисъл от много мислене, и то много. Проучването започва с подаване на документите.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Проучване

Мнениеот osata » 10 Апр 2015, 22:40

Сега да не започнеш да се притесняваш ;) .
Преди време попаднах случайно на една маса с един кандидат, който беше убеден, че щом е подал документи за полицай, сега ще го следят, ще го подслушват, ще питат съседи, бивши колеги, съученици...какъв е бил и т.н., той толкова се беше вживял, че ми беше кофти да му разваля "сюжета" и не го направих.
В армията сигурно казват "не мисли за работата на другия, ами върши което се иска от теб". Успех ти желая, нека най-добрите спечелят конкурса! ;) :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта