Изисквания за Конкурс, въпрос...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот NERV » 05 Апр 2014, 03:58

Здравейте момчета, не съм търсил това което ме интересува по различните теми, макар и със сигорност да го има... за което моля да ме извините.

Може ли да попитам за малко разяснение.
Изисква се завършено "Средно Образувание" за конкурс по кат.Е

Въпроса който ме мъчи е, ако имам завършено висше образувание с отличие, магистарска степен. Възможно ли е да се приложи същата Диплома вместо тази за "Средно Образувание" при конкурс по кат.Е.

Благодаря за отделеното време
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ."
NERV
Нов
Нов
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Апр 2014, 02:21
Местоположение: Пловдив

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот dakota_ » 05 Апр 2014, 07:54

NERV написа:Здравейте момчета, не съм търсил това което ме интересува по различните теми, макар и със сигорност да го има... за което моля да ме извините.

Може ли да попитам за малко разяснение.
Изисква се завършено "Средно Образувание" за конкурс по кат.Е

Въпроса който ме мъчи е, ако имам завършено висше образувание с отличие, магистарска степен. Възможно ли е да се приложи същата Диплома вместо тази за "Средно Образувание" при конкурс по кат.Е.

Благодаря за отделеното време


Сериозен въпрос те измъчва,дано сега да ти олекне ;) Кандидатстваш с дипломата си за завършено висше образование!
Апропо,ако не е прекалено лично,защо не опиташ да се реализираш с дипломата си за вършено висше образование с отличие,като намериш работа по специалността за която си придобил висше образование,а се ловиш за работа,за която се изисква каквото и да е и където и да е завършено средно образование? Не се ли получава,че си хвърлил доста пари за следване във ВУЗ на вятъра?
Желая ти успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот PAOLON » 05 Апр 2014, 13:43

NERV написа:със сигорност
Къ и дека си го завършил това образувание?
NERV написа: "Средно Образувание"
NERV написа:висше образувание
NERV написа:магистарска степен
NERV написа:"Средно Образувание"
По-добре стани чистачка.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот NERV » 05 Апр 2014, 16:30

[b]Благодаря за обективния и изчерпателен отговор "dakota_", завършил съм Техническия Университет в София по специалност КСТ, а в момента натискам за ВВУЗ в Шумен. Информативно ме интересуваше въпроса който снощи попитах, но на въпроса, защо искам това... ами искам да разбера какво е това което баща ми работеше преди години... както и да е благодаря много, лека работа и приятен ден.[/b]

Изинявам се за допуснатата проста грешка в предишния пост "сиг[b]У[/b]рност"

[quote="PAOLON"]Къ и дека си го завършил това образувание?
По-добре стани чистачка.[/quote]

Извинявам се, не разбирам диалекта и смисъла на въпроса които попитахте.
[quote]Къ и дека...[/quote]
Не ми се става чистачка говорят по същият диалект, но все пак благодаря за предложението.

MD5: EE28F3EDC16E9DA26C03D158B4A351A2
SHA1: 1150ECA37CFF25E4EDF32FCFFE3C858628A07E6F
SHA256: A7AE07E7006B108B8216435915E7B5F8041F818DF02D8AD2620B59A43D0BB280
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ."
NERV
Нов
Нов
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Апр 2014, 02:21
Местоположение: Пловдив

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот NERV » 05 Апр 2014, 17:38

Поздрав за тези от Вас които ценят този тип музика.



MD5: 780405C1112F805F99106FC76BC32690
"Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ."
NERV
Нов
Нов
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Апр 2014, 02:21
Местоположение: Пловдив

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот dakota_ » 05 Апр 2014, 17:54

NERV написа:Благодаря за обективния и изчерпателен отговор "dakota_", завършил съм Техническия Университет в София по специалност КСТ, а в момента натискам за ВВУЗ в Шумен. Информативно ме интересуваше въпроса който снощи попитах, но на въпроса, защо искам това... ами искам да разбера какво е това което баща ми работеше преди години... както и да е благодаря много, лека работа и приятен ден.


Завършил си престижно учебно заведение и една от най-добрите специалности.Според мен,само ще изгубиш,ако се съсредоточиш върху позиция "полицай - кат."Е" " Това,което е работил баща ти преди години е доста по-различно от това,което е сега ;) В последните години в МВР вече открито се говори за неграмотност и това,което идва при нас,няма нищо общо с това,което идваше преди години.
Успех в реализацията и колкото по-далече от МВР,толкова по-добре за теб ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Изисквания за Конкурс, въпрос...

Мнениеот osata » 05 Апр 2014, 21:30

И аз съм на мнение, че с такава диплома, че и магистърска степен, е буквално абсурдно "да се захабяваш" със за съжаление такава "непрестижна длъжност". Не за друго, но наистина е абсурдно да си отделил 5-6-7 години за учение в една област, а буквално заради "изследователска" цел да погубиш ученото.
А иначе, такива хора в МВР поне според са ДОБРЕ ДОШЛИ. Но до 2-рата година вече са аут :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта