Конкурс ОДМВР Варна

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот lubo7 » 11 Фев 2010, 23:50

от Lubo7 Ако разгледате добре четирите методики за конкурси във МВР ,ще ви стане много ясно за какво иде реч.Може да вземете първите три изпита със максимални точки.Физически,тест интилигентност и психологически , А на събеседването със комисията ,която разполага със резултатите ти до момента,един от тях ако ти постави оценка нула 0 , то всичко е било напразно.Четвъртата методика е създадена със цел, първо нашите хора после най добрите , защото все някой трябва да върши и работа.
lubo7
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Фев 2010, 18:23

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 11 Фев 2010, 23:55

lubo7 написа:от Lubo7 Ако разгледате добре четирите методики за конкурси във МВР ,ще ви стане много ясно за какво иде реч.Може да вземете първите три изпита със максимални точки.Физически,тест интилигентност и психологически , А на събеседването със комисията ,която разполага със резултатите ти до момента,един от тях ако ти постави оценка нула 0 , то всичко е било напразно.Четвъртата методика е създадена със цел, първо нашите хора после най добрите , защото все някой трябва да върши и работа.


:) Не ми ползвай лафовете :mrgreen: , пак ви го казвам - "наши хора" има навсякъде, няма как и тук да няма. Но те ще са твърде малко. Не се отчайвайте, активизирайте се от това повече.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот lubo7 » 12 Фев 2010, 00:12

от Lubo7 На такива измислени конкурси не съм се явявал , служил в под. 72220 ако ти говори нещо .А за лафовете може да спориме, " Кой ти е Шалтера".
lubo7
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Фев 2010, 18:23

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 12 Фев 2010, 00:16

lubo7 написа:от Lubo7 На такива измислени конкурси не съм се явявал , служил в под. 72220 ако ти говори нещо .А за лафовете може да спориме, " Кой ти е Шалтера".


пожарникар значи ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот lubo7 » 13 Фев 2010, 18:56

от Lubo7 Трябва ли да има промяна на наредба №13-1009 2006г. по точно чл.3 ал.3 т.1 "да не са по-възрастни от 40 години към датата на обявяване на конкурса". Например един кандидат за кат. Е постъпва на39г за да се прекрати неговото трудово правоотношение във МВР са необходими 16.8 прослужени във МВР. Може ли във случая служителя на 55-56г кат.Е полицай, пожарникар или спасител да изпълнява добре професионалните си задължения или трябва да отпаднат необходимите 16.8 прослужени във МВР.
lubo7
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Фев 2010, 18:23

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 25 Фев 2010, 20:05

Айде малко да подновя темата... и то по темата ;) Моя милост днес беше на изпит за показване на мускули и се справи с добри резултати. Имаше няколко човека които не успяха да се справят с нормативите и едно лекенце което просто се отказа на лицевите, при опит да направи 2 такива :? :D без коментар. Плявата беше отсята. Единствено мога да кажа, че без предварителна подготовка е пълен абсурд да се покрият нормативити, говоря близко или до максимума точки, минимума е кретенски. Видя се кой се е взел насериозно и кой кандидатства само да отбие номера. Надявам се и на теста за "акъл" който предстои там да се отсее другата плява и да лъснем кой какъв е за какво се бори. 88 човека ще продължат, предвид че коефициента е 2.5 х броя на местата. Това е, цел първа е поразена, остана да си намърдам задника в тази малка цифричка 88.
Мерси за подкрепата, макар и само в интернет на тези, които си знаят, мерси за инфото, мерси че имаше къде да видя нещата от кухнята и да се надъхам още повече, напук на ла.ната и мизерията която се сипе върху МВР, напук натова съм се мобилизирал изцяло.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот slaron » 25 Фев 2010, 22:59

Браво! :) Успех и късмет ти желая! :D
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 25 Фев 2010, 23:06

О, приятел, както съм "мърдясал" в момента, покривам норматива на макс. Изключително са занижени изискванията, още повече за млади хора. Обикновено кандидатстват мъже на по 21-25 години, просто е смешен този норматив за тях.
Както бяхме писали в една друга тема, друго си е на висилката набирания, трима човека едновременно - едно горе, две долу - познай този до теб като на 4-тото се скапе, ти висиш и чакаш да чуеш едно, а оня до теб се мъчи и докато не се пусне, висиш. Ръцете ти се скапват. Наложеното темпо е гадно нещо, ако не се лъжа преди лицевите бяха 60. Може да греша. Физическия изпит в Симеоново беше към 2100 метра, и то нагорнище и надолнище лятото, не на стадион или права настилка.

Но, успех на следващия изпит. Бавно към победата ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Raptor » 26 Фев 2010, 14:19

osata написа: ...Физическия изпит в Симеоново беше към 2100 метра, и то нагорнище и надолнище лятото, не на стадион или права настилка....

Бях на 35 г. и ме изпитваха /семестриален зачьот/ на 3 км в пресечена местност /норматива за "зачел" беше 14 мин/. На последните 300 м преподавателят ни барна групичката че "сечем" на пряко ... и след 2 ч с двама асистенти ни пуснаха отново по трасето! След почти 6 км за един предобед, в 01,00 ч си минахме и гимнастиката, и силовите тестове!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 26 Фев 2010, 15:42

Лелееее това с бягането е било веселба :lol: Честно да си призная само това ме изтормози най-много, предвид че беше 7 градуса и заваля дъжд :D , готЯна сутрин беше, но всичко е за добро както казвам, имаше няколко типа на които йм падна морала, аз понеже не съм от захар и не се шашнах :lol:
Относно висилката, имам си една самоделна в стаята, почивам на нея с набирания между сериите с лицеви, коремни и скачане на въже, тъй че Оса незнам за какво ми говориш :lol: , но наложено темпо си го представям и навярно е супер гадно.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта