Конкурс ОДМВР Варна

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 06 Фев 2010, 11:46

Освен датите на изпита май трябвало и да се отиде до кадровика лично и да се вземе картата за оценка за физическия изпит - така дочух
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 07 Фев 2010, 19:15

Само не разбрах защо в така силно лансирания сайт на ОД МВР Варна, от кадровиците, че и на таблото... нищо няма, не е коректно. Отделно пък днес ми казаха, че вече местата са били нагласени, непотвърдена информация, но все пак, как може да се потвърди по принцип нещо такова. Искам да кажа само... е.аси простотията отсега и аз с мерак трябва да ходя да дефилирам на стадиона докато никой не го е еня за мен и/или останлите 460човека които не са предварително удобрени. Не се отказвам, в никакъв случай... но... какъв е смисъла изобщо някой да ми каже. В момента имам неверятно предложение за работа, за над 1300лв възнаграждение на ръководен пост и протакам заради несериозния изпит на МВР, което така или иначе безпрецедентно уважам. :evil:
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 07 Фев 2010, 23:36

Deacon Frost написа:.... Отделно пък днес ми казаха, че вече местата са били нагласени, непотвърдена информация, но все пак, как може да се потвърди по принцип нещо такова. .....


Споко бе, от 33 места надали повече от 10 ще са "нагласени" ;) . Недей ги слуша разните "разбирковци". То къде в нашата държава няма уредени хора..... но от мен ( то май съм по-малък от теб, ама айде ) го запомни - освен наместените, трябват и хора, които да вършат работата ;) и като се обърка нещо да го отнасят :mrgreen: .
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 08 Фев 2010, 23:14

Е по тази логика значи какво, тия наместените са само за талаш там, пълнеж...тц тц тц , нищо ли не правят в службата си :D
П.П. Незнам дали си по-малък от мен, аз съм ти казвал на колко съм мисля ;), макар че... няма значение.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Lord » 08 Фев 2010, 23:27

Бягай от полицията, момче, освен ако наистина не си готов да се раздаваш, да си разрушиш дори семейните отношения, да не познаваш какво е отпуск,а и да те псуват за благодарност! Ако очакваш друго, откажи се, ако си съгласен-добре дошъл при нас!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 09 Фев 2010, 19:56

Lord написа:Бягай от полицията, момче, освен ако наистина не си готов да се раздаваш, да си разрушиш дори семейните отношения, да не познаваш какво е отпуск,а и да те псуват за благодарност! Ако очакваш друго, откажи се, ако си съгласен-добре дошъл при нас!


Той си е надъхан май, ама ми е чудно, дали наистина ще подписват договор за ненапускане на МВР определено време ( така дочух ) и дали са им казали, че докато са стажанти ще вземат доста смешна месечна заплата.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот BARETATA » 09 Фев 2010, 19:57

Договорът е 5 години,това важи повече от година и половина :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 09 Фев 2010, 22:26

5 годинки си е сериозна цифра според мен :? Стажантската заплатка, майната й, разсъждавам по-философски, ще придобивам нови умения, доразвивам такива, и ще науча много нови и полезни/безполезни неща, че накрая и ще ми платят затова, кво по хубаво :lol:

Днеска бях до дирекцията, сега е първия ден в който могат да се получат изпитните карти, взех си моята доволно и почва засилени подготовки до 25-ти когато ми е физическия. След това на тест за интелигентност, като не е от значение точки на физическия, всеки се явява и на двата.
Интересна клюка която научих, е че...местата реално са повече и ще има още приеми, през 3-4 месеца, евентуално още 1-2 пъти. Т.е. да се запълни някакв бройка от 100-тина човека до към есента и да се почва академията тогава.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот osata » 10 Фев 2010, 21:11

Недей слуша клюките....
А клюката, че ще ви правят допинг тест на физическия изпит чу ли :mrgreen:
Защото и тя звучи толкова невероятно колкото и твоята клюка :D
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Конкурс ОДМВР Варна

Мнениеот Deacon Frost » 11 Фев 2010, 23:24

Даже незнам и как се прави този тест, ама квото искат да ма правят, ако се взема кръв ще се радвам, все ще има някой дето ще отпадне, само плюс е :lol:, впрочем изобщо ама изобщо няма да се очудя ако половината дойдат надрусани, е това вече незнам как ше го наваксам.
Turbos make torque, torque makes fun.
Deacon Frost
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 67
Регистриран на: 19 Дек 2009, 23:18

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта