Питане за психотест

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Питане за психотест

Мнениеот oizooo » 06 Май 2012, 17:39

Здравейте,
за първи път ще се явявам на психотест за кат.Е,първата част с въпросника мина и сега ми предстои срещата с психолог,въпроса ми е какви въпроси се разискват с него и как мога да подобря представянето си ?
ще съм благодарен да пишете предожения тука
oizooo
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Май 2012, 17:34

Re: Питане за психотест

Мнениеот MaverickBg » 06 Май 2012, 19:12

oizooo написа:Здравейте,
за първи път ще се явявам на психотест за кат.Е,първата част с въпросника мина и сега ми предстои срещата с психолог,въпроса ми е какви въпроси се разискват с него и как мога да подобря представянето си ?
ще съм благодарен да пишете предожения тука


Здравей. На втората част от психо теста, а именно дискусията с психолог, най - важното е да бъдеш искрен, да си самия себе си. Тук психолога проверява доколко честно си отговорил на тестовете. Важно е да знаеш, че на въпросите от теста или зададени от психолога няма грешен отговор, отговаряй така, както го чувстваш.

Едно малко отклонение - на една дискусия с психолог заключението му беше, че съм социален лъжец :D Така че не се плаши и остани спокоен, успех!
По - добре да мълчиш и да изглеждаш като идиот, отколкото да проговориш и разсееш всички съмнения.
Аватар
MaverickBg
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 250
Регистриран на: 17 Авг 2011, 20:08
Местоположение: Варна

Re: Питане за психотест

Мнениеот bulgariansoul » 11 Юли 2015, 19:26

Здравейте. Минах първата част на психологичното изследване и сега чакам резултати вече близо 10 дни.Консултирах се с една жена, която е била психоложка в системата на МВР дълги години. Едно от нещата, които тя ми каза е да гледам да съм категоричен на въпросите където има възможност да се отговори и уклончиво. Сега обаче попаднах на една статия в интернет където пише, че психолозите търсели "златната среда" при подбора на кандидати, което също има логика.Та въпроса ми е как вие сте отговаряли, когато сте кандидатствали и кое според вас е правилният вариант.
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Питане за психотест

Мнениеот Lord » 11 Юли 2015, 20:05

Правилният вариант е да не се опитваш да търсиш някакъв правилен вариант, а да си самия себе си и да отговаряш и разговаряш, така както разсъждаваш, без лутане и налучкване на евентуални "правилни решения", защото както казват самите психолози ще се "самоскъсаш" на интервюто. ;)

Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Питане за психотест

Мнениеот bulgariansoul » 23 Юли 2015, 19:22

Хора, допуснат съм до беседата с психолог.Голяма сеч е било от 30 човека сме останали само 13.
Дайте някакви съвети и насоки за беседата.
:?
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Питане за психотест

Мнениеот Димитър » 29 Авг 2015, 17:56

Извинявам се ако тука не му е мястото на въпроса ми ,но искам да попитам след като съм скъсан на психо тест след колко време мога пак да се явя на такъв, и също така мога ли да си изтегля документите и да участвам в друг конкурс ? :cry: :cry:
Димитър
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2015, 17:53

Re: Питане за психотест

Мнениеот dakota_ » 29 Авг 2015, 18:51

Димитър написа:Извинявам се ако тука не му е мястото на въпроса ми ,но искам да попитам след като съм скъсан на психо тест след колко време мога пак да се явя на такъв, и също така мога ли да си изтегля документите и да участвам в друг конкурс ? :cry: :cry:


Харесваш си нов конкурс за явяване, подаваш нов набор с документи и чакаш датата за явяване. Не можеш да изтегляш документи от конкурса на който си отпаднал от класиране.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Питане за психотест

Мнениеот Димитър » 29 Авг 2015, 19:31

Да но след като документите имат срок на валидност 6 месеца не може ли да използвам тях за другия конкурс вместо да вадя нови и да минавам всички мед изследвания ? :)
Димитър
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2015, 17:53

Re: Питане за психотест

Мнениеот dakota_ » 29 Авг 2015, 19:35

Как да ти го кажа по-ясно от това, че не може да изтегляш никакви документи от конкурса на който си се явил и трябва да извадиш нов набор с документи.
Мога да ти кажа и защо не може, но това изобщо не няма да те освободи от задължението да подадеш нов набор с документи, ако искаш да участваш в друг конкурс за работа в МВР!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Питане за психотест

Мнениеот Димитър » 29 Авг 2015, 20:01

Благодаря ти !!! :) :)
Димитър
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Авг 2015, 17:53

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron