Татуировки

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Татуировки

Мнениеот tsvetan » 16 Фев 2012, 11:20

Здравеите искам да попитам дали ако имаш татУировки на закрити места пречи за кандидатстване за работа в мвр, щото чувам от тук там че са пречели и ако може някои ако е постъпвал с таттооси да сподели или трябва да ги чистя? Благодаря предварително за отделеното време.
tsvetan
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Фев 2012, 11:14

Re: Татоировки

Мнениеот Simo007 » 16 Фев 2012, 17:39

tsvetan написа: от tsvetan » 16 Фев 2012, 11:20

Здравеите искам да попитам дали ако имаш татоировки на закрити места пречи за кандидатстване за работа в мвр, щото чувам от тук там че са пречели и ако може някои ако е постъпвал с таттооси да сподели или трябва да ги чистя? Благодаря предварително за отделеното време.


Щом не са видими не са проблем, кандидатствай си спокойно :)

Аз, когато ходих на лекарска комисия по-голямата част от кандидатите бяха с татуси, които не бяха на видими места и ги пуснаха.
Simo007
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Юли 2011, 20:42

Re: Татоировки

Мнениеот doznatel1 » 16 Фев 2012, 17:59

Simo007 написа:
tsvetan написа: от tsvetan » 16 Фев 2012, 11:20

Здравеите искам да попитам дали ако имаш татоировки на закрити места пречи за кандидатстване за работа в мвр, щото чувам от тук там че са пречели и ако може някои ако е постъпвал с таттооси да сподели или трябва да ги чистя? Благодаря предварително за отделеното време.


Щом не са видими не са проблем, кандидатствай си спокойно :)

Аз, когато ходих на лекарска комисия по-голямата част от кандидатите бяха с татуси, които не бяха на видими места и ги пуснаха.



Лекарите тогава не определят дали минаваш или не, после се вижда дали си годен, няма да ти кажат веднага, само единични случаи.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Татоировки

Мнениеот passenger » 16 Фев 2012, 20:32

На експертната лекарска комисия само веднъж са ме карали да си навивам ръкавите до лактите ,за да гледат за татУировки.
Аватар
passenger
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 44
Регистриран на: 30 Яну 2011, 20:35

Re: Татоировки

Мнениеот scofieldpb » 16 Фев 2012, 20:44

По принцип не правят проблем(естествено ако не са супер набиващи се на очи-пример-тattoo на вратлето)
Но пък знаеш ли..ако имаш някъв мал шанс може и да се закачат ;)

btw - стана ми интересно
"щото чувам от тук там че са пречели и ако може някои ако е постъпвал с таттооси да сподели или трябва да ги чистя? " , как бе братле ще ги махнеш за няколко дни ???
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Татуировки

Мнениеот Li40 » 16 Фев 2012, 23:41

Може да направят проблем ако са на расистка, етническа или провокираща тематика. На кратко ако имаш свастики или циганите на с...н или подобни! За военните поне беше така.
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

Re: Татуировки

Мнениеот akulata » 17 Фев 2012, 10:13

Не виждам защо трябва да се премахне татуировка, вече се предлагат доста фон дьо тени с тотално покритие. Аз знам, че не трябва да са на видимо място- врат, предмишница, лице. Виждал съм полицаи с татуировки на предмишницата, но си работят. ;)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Татуировки

Мнениеот scofieldpb » 17 Фев 2012, 19:48

Е ти представи си с тоя фон дьо тен-китосан отиваш на ЕЛК... това ми е малко..ако имаш tattoo отиваш си на комисия и т'ва е ... Ся ако са на расистка основа(свастиките и счупените кръстове или там циганите на миялни препарати) май мястото не ти е в МВР. ;)
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Татуировки

Мнениеот komsii » 15 Мар 2012, 20:59

здравейте,искам да попитам дали е пречка за мен да кандидаствам след като моята татуировка е на предмишницата?
komsii
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Мар 2012, 20:53

Re: Татуировки

Мнениеот emil_dobrev » 15 Мар 2012, 23:07

Ако кандидатстваш за Пловдив няма да е проблем,но съм чувал че за София може и да се заядат!
emil_dobrev
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Мар 2012, 13:14

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron