Татуировки

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Татуировки

Мнениеот kkarakashev » 16 Мар 2012, 21:17

emil_dobrev написа:Ако кандидатстваш за Пловдив няма да е проблем,но съм чувал че за София може и да се заядат!

Точно е Пловдив няма как да мине. Поне пред мен 1-2 ги "отвяха"
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот emil_dobrev » 17 Мар 2012, 13:38

kkarakashev написа:
emil_dobrev написа:Ако кандидатстваш за Пловдив няма да е проблем,но съм чувал че за София може и да се заядат!

Точно е Пловдив няма как да мине. Поне пред мен 1-2 ги "отвяха"

Точно на последни конкурс с 40-те места имаше много момчета, които минаха с татуировки,а някои от тях даже спечелиха конкурса.Не отричам, че е имало и такива ,които са го отрязали,но доста минаха без проблеми!
emil_dobrev
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Мар 2012, 13:14

Re: Татуировки

Мнениеот kkarakashev » 17 Мар 2012, 20:33

На този конкурс имаше момчета с татуси, но те не се виждат ако си с фланелка. Татуса не трябва да е видим под коя да е част от униформата (дори да е само тениска ;) - като вело патрулите по морето.)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот Genoveva » 10 Апр 2012, 19:16

Здравейте и от мен :) Има следния проблем - смятам да кандидатствам в Академията на МВР след 2 години ( да, знам, че има доста време, но искам всичко да ми е ясно отсега ) , НО имам татуировки по гръбначния стълб и до китката. Тази на ръката ще я махна с лазер дотогава, но на гърба ми е доста голяма.. Както вече прочетох в темата, едва ли ще има проблем, освен ако не е на видимо място, обаче горната част на татуировката по гръбначния ми стълб се вижда понякога (зависи с какво съм облечена и ако съм с вързана коса). Какво мислите - дали ще имам проблем с това ?
Genoveva
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Апр 2012, 18:46

Re: Татуировки

Мнениеот akulata » 11 Апр 2012, 10:45

Genoveva написа:Здравейте и от мен :) Има следния проблем - смятам да кандидатствам в Академията на МВР след 2 години ( да, знам, че има доста време, но искам всичко да ми е ясно отсега ) , НО имам татуировки по гръбначния стълб и до китката. Тази на ръката ще я махна с лазер дотогава, но на гърба ми е доста голяма.. Както вече прочетох в темата, едва ли ще има проблем, освен ако не е на видимо място, обаче горната част на татуировката по гръбначния ми стълб се вижда понякога (зависи с какво съм облечена и ако съм с вързана коса). Какво мислите - дали ще имам проблем с това ?


Здравей, докъде стига татуировката ти на гърба? Зависи от много неща, може да се заядат, може и да не се заядат за нея. Мисля, че няма да имаш проблем, ако не се вижда под риза с къс ръкав. Ако се вижда малко, може да я намажеш с фон дьо тен. Успех при кандидатстването и за решението! :)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Татуировки

Мнениеот dsuzunov » 11 Апр 2012, 22:33

Избите си от главите, че решенията на комисиите по приема на кандидати за МВР са заяждане спрямо неиздържалите. Като сте си правили татуировки, да сте мислили тогава. Как ви се струва, подхождат ли си униформата с татуировка?
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот scofieldpb » 12 Апр 2012, 17:45

Абсолютно прав dsuzunov. Едно че масово не мислят,когато се шарят какви ще са последствията и друго.. с тоя татос от гърба до китката май няма да е много красиво под униформата.Успех с лазера,но лично за мен това показва само какво непостоянство в мнението си имате( днес с шарка утре не,щ'от разбираш ли ша ставам ченге) ;)
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Татуировки

Мнениеот dsuzunov » 12 Апр 2012, 20:44

Аз имам татуирано число на лявата ръка с големина един сантиметър, но тъй като от 22 години не нося униформа, а и не е фрапиращо като размер, не ми е създавало проблеми.
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот Genoveva » 10 Авг 2012, 01:58

scofieldpb написа:Абсолютно прав dsuzunov. Едно че масово не мислят,когато се шарят какви ще са последствията и друго.. с тоя татос от гърба до китката май няма да е много красиво под униформата.Успех с лазера,но лично за мен това показва само какво непостоянство в мнението си имате( днес с шарка утре не,щ'от разбираш ли ша ставам ченге) ;)


Първо, татуировката не ми е от гърба до китката. Явно не си прочел правилно. И второ, когато си я правих, все още не бях се ориентирала дали ще ставам ченге, дали лекар или дори обикновена магазинерка. Да, направих глупост, когато се татуирах, но.. детски акъл. Важното е, че поне има начини да се премахне. И след като съм си поставила цел, ще я постигна, независимо дали някой ще ме плюе за това, че съм имала шарки по себе си или не. Просто исках да видя още мнения по въпроса ( не че не съм се консултирала и с други). Благодаря все пак ;)
Genoveva
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Апр 2012, 18:46

Re: Татуировки

Мнениеот Ivan-Drumev » 12 Авг 2012, 01:59

Здравейте :)

В момента съм на 17 години и мисля след като заварша училище да кандидатствам в системата на МВР. Проблемът е че имам таттоос на левия бицепс от вътрешната страна но е почти незабележим. Представлява един надпис не по-дълаг от 10 сантиметра. Искам да ви попитам дали ще имам някакви проблеми при кандидатстването?

Благодаря предварително :)
Ivan-Drumev
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Май 2012, 00:23

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта