Татуировки

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Татуировки

Мнениеот kkarakashev » 12 Авг 2012, 20:16

Ivan-Drumev написа:Здравейте :)

В момента съм на 17 години и мисля след като заварша училище да кандидатствам в системата на МВР. Проблемът е че имам таттоос на левия бицепс от вътрешната страна но е почти незабележим. Представлява един надпис не по-дълаг от 10 сантиметра. Искам да ви попитам дали ще имам някакви проблеми при кандидатстването?

Благодаря предварително :)


Докато завършиш я камилата, я камиларя. Завърши, после кандидатствай.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот skidulls » 30 Май 2013, 11:50

Здравейте,искам да попитам за моя татус,стига до лакатя ,ето и една снимка да видим дали ще е проблем. ;)
Изображение
"Аз Васил Левски в Карлово роден, от българска майка юнак аз роден, нещях да съм турски и никакъв роб!"
skidulls
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2013, 11:43
Местоположение: Панагюрище

Re: Татуировки

Мнениеот kkarakashev » 02 Юни 2013, 20:08

skidulls написа:Здравейте,искам да попитам за моя татус,стига до лакатя ,ето и една снимка да видим дали ще е проблем. ;)
Изображение

Забрави за МВР с този плакат.
п.с. Татуировката ми харесва много. Поздрави за това, че си избрал на тялото ти да има нещо толкова смислено.
Поздрави.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Татуировки

Мнениеот skidulls » 04 Юни 2013, 16:20

kkarakashev написа:
skidulls написа:Здравейте,искам да попитам за моя татус,стига до лакатя ,ето и една снимка да видим дали ще е проблем. ;)

Забрави за МВР с този плакат.
п.с. Татуировката ми харесва много. Поздрави за това, че си избрал на тялото ти да има нещо толкова смислено.
Поздрави.

Мерси за което .Поне като се прави татус да е на нещо смислено.Е ми уви няма да ста става полицай явно , а имах доста голям мерак.
"Аз Васил Левски в Карлово роден, от българска майка юнак аз роден, нещях да съм турски и никакъв роб!"
skidulls
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Май 2013, 11:43
Местоположение: Панагюрище

Re: Татуировки

Мнениеот Raptor » 06 Юни 2013, 22:20

А той ще може ли да кандидатства за българското МВР? :?: :!:
Изображение
Изображение
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Татуировки

Мнениеот Panda » 28 Авг 2016, 06:32

Скоро се върнах от Холандия и там не е никакъв проблем полицаите да са с татуировки. Имах проблем при изнасянето на багажа ми от бившият ми приятел, след което се стигна до това да звъня на полиция, защото то не бяха заплахи за самоубийство, ходене с нож, пиянство/от негова страна/...и какво ли още не.
На вратата цъфнаха двама полицаи след телефонното обаждане, които трябваше да проверят какво се случва и да изляза спокойно от там. Единият полицай беше ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ...не просто с татуировка, а с цели ръкави. Тоест по целите ръце....и да, на двете. :) Блеснаха ми очите. Най-якият полицай, който някога съм виждала. Аз също имам ръкави и прочее..за жалост в България масово се свързват с кофти неща.
Би било супер повече полицаи да са татуирани...по-високи и с коректно, възпитано и стабилно поведение. Мъже на място. :)

Нова съм тук и ще съм благодарна, ако някой ми помогне в коя тема точно мога да пиша за снощната ми случка,в която останах без чантата си...пари, кредитна карта, телефон и документи. Докладвах и в полицията, но .....
Подробности бих дала допълнително, в правилната тема. Това беше и причината да се регистрирам тук.
Каквато-такава
Panda
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Авг 2016, 05:26
Местоположение: Добрич

Re: Татуировки

Мнениеот Lord » 28 Авг 2016, 12:35

Panda написа:Скоро се върнах от Холандия и там не е никакъв проблем полицаите да са с татуировки. ......Единият полицай беше ЗАБЕЛЕЖЕТЕ ...не просто с татуировка, а с цели ръкави. Тоест по целите ръце....и да, на двете. :) Блеснаха ми очите. ........
Би било супер повече полицаи да са татуирани...по-високи и с коректно, възпитано и стабилно поведение. Мъже на място. :)........


Бъркате полицаите с балетистите от "Максимус", не е работа на полицаят да създава еуфорични усещания в женския мозък, а да си свърши прецизно и интелигентно работата! ;) Законите са си закони и поне аз съм доволен, че те не позволяват да имам колеги, които да приличат на членове на "Якудза" или руската мафия. Когато съм на плаж искрено съжалявам съвсем невръстни момичета и момчета, с отвратителни татуси, когато съм ги питал какво значи татуирания йероглиф-получавам убействения отговор "Ми не знам, ама много е яко".


Panda написа:Нова съм тук и ще съм благодарна, ако някой ми помогне в коя тема точно мога да пиша за снощната ми случка,в която останах без чантата си...пари, кредитна карта, телефон и документи. Докладвах и в полицията, но .....
Подробности бих дала допълнително, в правилната тема. Това беше и причината да се регистрирам тук.


Изберете си тема от създадените в този раздел viewforum.php?f=37 или си направете своя, пак там.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Татуировки

Мнениеот Panda » 28 Авг 2016, 18:30

Lord написа:Законите са си закони и поне аз съм доволен, че те не позволяват да имам колеги, които да приличат на членове на "Якудза" или руската мафия. Когато съм на плаж искрено съжалявам съвсем невръстни момичета и момчета, с отвратителни татуси, когато съм ги питал какво значи татуирания йероглиф-получавам убействения отговор "Ми не знам, ама много е яко".


Лорд, “Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” Познато, а? :)

Няма нищо по-отвратително за хората, които се татуират, разни непознати да ги спират и да ги разпитват безумни въпроси от този род. :) Като жена, която смята да татуира цялото си тяло и на път към тази цел, това няма как да не ми прави впечатление...Особено по нашите географски ширини не е като да няма разлика, ама то разлики безброй. За останалите/вероятно точно такива като г-н Лорд/ е в кръга на нормалното и без чувство за неудобство да спират, да подсвиркват, или да питат "Ама не те ли боля?", "Колко броя имаш?", "Ама защо го правиш?", "Това какво значи?" или култовото "А какво ще правиш като остарееш?" :mrgreen: Все едни въпроси в стил Бай Ганъо, ама поне от моята камбанария така изглеждат нещата. Темата не е за този форум, разбиране далеч няма да получа, пък и не е нужно.. Всеки сам решава какво му харесва и дали да нарисува тялото си, да си пусне брада, да ходи с кофти обувки, да влезе в униформа и т.н.. Щом това е в разрез с правилата на родната полиция, да му мислят по с време новобранците преди пристъпят прага на някое тату студио.
Все пак си оставам на мнението, че онзи полицай беше ненормално чаровен...при това висок, че и татуиран. Онези от Максимус не биха ми грабнали така погледа, твърде лъскави май бяха, с не твърде хетеро визия/ако въобще може да се говори за такава/, но пък може и да греша. :) Да не задълбавам в никому важни подробности.

Благодаря за инфото,относно къде мога да пусна запитването си за случилото ми се на 27ми август, както и за допълнителната информация, с която си изградих някаква смътна представа за вашата особа, Лорд.
Хубав ден на всички вас, с или без татуировки.
Каквато-такава
Panda
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Авг 2016, 05:26
Местоположение: Добрич

Re: Татуировки

Мнениеот Lord » 29 Авг 2016, 14:14

Panda написа:......... За останалите/вероятно точно такива като г-н Лорд/ е в кръга на нормалното и без чувство за неудобство да спират, да подсвиркват, или да питат "Ама не те ли боля?", "Колко броя имаш?", "Ама защо го правиш?", "Това какво значи?" или култовото "А какво ще правиш като остарееш?" :mrgreen: ............



:lol: Съвсем погрешно ме разбра, аз не съм някакъв пуритан, който гледа лошо всички и всичко по цял ден и се старае да раздава менторски съвети кой как да изглежда и да се държи. Говорех за български полицаи и то за униформени такива, както и за това, че според мен е нормално и редно човек да знае какво си татуира, в смисъл какво означава или поне какво символизира изображението.

НИКОГА не съм спирал и питал непознати, примера ми беше от деца на приятели или младежи, с които вече съм се запознал и сближил по някакъв повод. Относно въпроси за болката, колко са, старостта и пр., и аз като теб намирам за тъпи и нелогични, дори обидни.

Харесвам много хора, жени и мъже с татуси, и имам такива сред приятелите ми, но те не са полицаи. Не познавам лично Цветелина Грахич от "КУКУ бенд", но с тези татуировки я намирам за невероятно готина мацка, но тя е певица, актьор, на нея и подобните и отива и прилича!

Разбираш ли разликата?! ;)

Дано леко съм избистрил "смътната представа за особата ми", Пандичке! :)

Поздрави! :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Кандидатстване

Мнениеот Mariaganeva » 20 Ное 2017, 16:37

Здравейте. Искам да попитам някой , който е наясно как стоят нещата с татуриовките за кандидатстване за обучение в МВР ? Правят ли проблеми и на кои зони от тялото не е позволено ?
Mariaganeva
Нов
Нов
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Ное 2017, 16:30

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта