Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот KOBBRA » 09 Ное 2011, 15:14

На основание член 180, алинея 1 от Закона за Министерството на вътрешните работи и Наредба рег. № Iз-1009/04.07.2006 г. за условията и реда за постъпване на държавна служба в МВР,
І. ОБЯВЯВАМ конкурс за постъпване на държавна служба в МВР за вакантни места от категория , за които се изисква първоначално професионално обучение в дирекция “Специализирани полицейски сили” при Главна дирекция “Охранителна полиция” – МВР, както следва:
1. Отдел “Комендатура”
- полицай – 10 (десет) бр.
2. Специализирано полицейско управление – София
- полицай – 25 (двадесет и пет) бр.;
- полицай, той и водач на автомобил – 10 (десет) бр.

---> http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Entra ... _10791.htm

Успех на всички кандидати! ;)
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот akulata » 09 Ное 2011, 17:16

Благодаря успех и на теб и на всички, които ще кандидатстват там, от кога се приемат документи и знае ли се нещо за конкурса от 17.09.2011година?
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот BARETATA » 09 Ное 2011, 18:59

KOBBRA , нали знаеш ,че този конкурс не е за мястото , където ти е снимката от Аватара. Защото , това е поделението , в което служа ,а там външен конкурс НЯМА . Да изясня ако не е разбрал някой , този конкурс е за Жандармерията ( бившето им име ) . Успех
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот KOBBRA » 09 Ное 2011, 19:28

Незнам защо реши, че мисля че този конкурс има нещо общо със снимката на аватара ми? Просто давам информация знаех 3-4 дена преди да обяват конкурса във сайта, но реших да го постна тука като излезне официално. :) Иначе вече Жандармерия няма официално мисля, че ги преименуваха СПС - Специализирани полицейски сили.
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот BARETATA » 09 Ное 2011, 22:55

KOBBRA написа:Незнам защо реши, че мисля че този конкурс има нещо общо със снимката на аватара ми? Просто давам информация знаех 3-4 дена преди да обяват конкурса във сайта, но реших да го постна тука като излезне официално. :) Иначе вече Жандармерия няма официално мисля, че ги преименуваха СПС - Специализирани полицейски сили.


Точно така , прав си , просто искам да кажа,че както казах емблемата ти е от моето поделение,то носи същото име,ама е спец.звено на СДВР и няма общо с бившата Жандармерия, а конкурса си е за нея ,да уточним. :)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот KOBBRA » 09 Ное 2011, 23:19

Разбрахме се което е по-важното! Иначе аз вече се записах за конкурса така, че стискайте палци! :)
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот akulata » 18 Ное 2011, 17:27

Днес минах успешно медицинските изследвания, остава ми само характеристика от учебното заведение, дето завърших. Някой знае ли за какво се изисква такова? Заради многото фалшиви дипломи за образование или?
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Lord » 18 Ное 2011, 18:16

akulata написа:Днес минах успешно медицинските изследвания, остава ми само характеристика от учебното заведение, дето завърших. Някой знае ли за какво се изисква такова? Заради многото фалшиви дипломи за образование или?



За да се види що за стока си бил по време на обучението в съответното заведение. ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Работа в Главна дирекция охрана

Мнениеот account » 09 Дек 2011, 11:51

Здравейте , нов съмм във форума и незнам дали точно тук трябва да пиша.
Та въпроса ми е някой може ли да ми прати някакви поълнени образци от документите които са необходими за кандидатстване , защото и идея си нямам какво трябва да пиша

http://www.justice.government.bg/new/Pa ... fi2z4D4%3d - тук са описани всички необходими документи .
Благодаря ви предварително!
account
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:45

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот PAOLON » 09 Дек 2011, 15:46

account написа:някой може ли да ми прати някакви поълнени образци от документите които са необходими за кандидатстване ,

Да вземем вместо теб и да се явим на конкурса.Или да те отменим при жена ти или приятелката? :lol:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Следваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта