Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот bulgariansoul » 21 Апр 2015, 13:28

Здравейте ! Вчера е обявен конкурс за младши изпълнителски длъжности, за които се изисква задължителна първоначална професионална подготовка в София.Въпросът ми е дали лице, което е кандидатствало за позиция в гранична полиция и в момента е допуснат до конкурс, може да кандидатства за позиция там. Ако да, трябва ли да се оттеглят документите от текущия конкурс за ГП(и по какъв ред става това).
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот катюша » 21 Апр 2015, 13:48

bulgariansoul написа:Здравейте ! Вчера е обявен конкурс за младши изпълнителски длъжности, за които се изисква задължителна първоначална професионална подготовка в София.Въпросът ми е дали лице, което е кандидатствало за позиция в гранична полиция и в момента е допуснат до конкурс, може да кандидатства за позиция там. Ако да, трябва ли да се оттеглят документите от текущия конкурс за ГП(и по какъв ред става това).


Може да кандидатстваш на колкото места пожелаеш,стига датите за явяване на отделните конкурсни процедури да не се застъпват и да не може да се явяваш. Нищо не трябва да оттегляш. По-добре си продължи участието в конкурса за гранични полицаи. В гранична полиция поне рушвета е в истинските неща ;) :lol: не като в охранителна,каквото ти подхвърлят :lol: :mrgreen:
Желая ти успех и разчитам на чувството ти за хумор по отношение на рушвета 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот bulgariansoul » 21 Апр 2015, 16:04

Благодаря за отговора. Питам за един приятел, аз съм си подал документите за охранителна полиция и вече чакам физическият изпит май месец.Границата ми идва много далеч.Предвид бройките, които са пуснати за София и двете места тук, за които кандидатстваме 35 човека и аз се изкушавам, но все пак ще съсредоточа сили за едно конкретно място.

Относно рушветите не съм много просветен, но съм срещал хора, които като чуят гранична полиция и си представят как си строят вила на 3 етажа в околностите на Свиленград. :D
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Border_Officer » 21 Апр 2015, 19:11

bulgariansoul написа:Благодаря за отговора. Питам за един приятел, аз съм си подал документите за охранителна полиция и вече чакам физическият изпит май месец.Границата ми идва много далеч.Предвид бройките, които са пуснати за София и двете места тук, за които кандидатстваме 35 човека и аз се изкушавам, но все пак ще съсредоточа сили за едно конкретно място.

Относно рушветите не съм много просветен, но съм срещал хора, които като чуят гранична полиция и си представят как си строят вила на 3 етажа в околностите на Свиленград. :D


Относно рушветите,хората бъркат гранични полицаи с митничари ;) На брега на яз.Ивайловград няма нито една вила на граничен полицай.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот dakota_ » 21 Апр 2015, 20:59

Border_Officer написа:
bulgariansoul написа:Благодаря за отговора. Питам за един приятел, аз съм си подал документите за охранителна полиция и вече чакам физическият изпит май месец.Границата ми идва много далеч.Предвид бройките, които са пуснати за София и двете места тук, за които кандидатстваме 35 човека и аз се изкушавам, но все пак ще съсредоточа сили за едно конкретно място.

Относно рушветите не съм много просветен, но съм срещал хора, които като чуят гранична полиция и си представят как си строят вила на 3 етажа в околностите на Свиленград. :D


Относно рушветите,хората бъркат гранични полицаи с митничари ;) На брега на яз.Ивайловград няма нито една вила на граничен полицай.


Сещам се за една вила на граничен полицай на брега на един голям воден басейн :D
Не знам дали "1ВАН" ти говори нещо,но това е друга тема ;)
Четеш ли,че на младото попълнение границата им идва твърде далече и гледат да се хванат за жълтите павета :)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот osata » 21 Апр 2015, 21:28

Абе и аз се сещам за един бивш такъв Ст. Дед.. :) , ама той поне началник беше ;) ;)
Стига с тая корупция, става все по-малко в ниските етажи и все по-зависима във високите :mrgreen:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот bulgariansoul » 21 Апр 2015, 22:06

Корупция в България си има доста преди да се освободим и от османско робство.Не знам какво толкова се впрягат. :D
bulgariansoul
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2015, 14:25

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот dakota_ » 21 Апр 2015, 22:09

osata написа:Абе и аз се сещам за един бивш такъв Ст. Дед.. :) , ама той поне началник беше ;) ;)
Стига с тая корупция, става все по-малко в ниските етажи и все по-зависима във високите :mrgreen:


Вие гербаджиите няма как да не се сещате един за друг :D " Ст. Дед" е момче пловдивчанче и е от скромните другари ;)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Border_Officer » 21 Апр 2015, 22:29

dakota_ написа:
Border_Officer написа:
bulgariansoul написа:Благодаря за отговора. Питам за един приятел, аз съм си подал документите за охранителна полиция и вече чакам физическият изпит май месец.Границата ми идва много далеч.Предвид бройките, които са пуснати за София и двете места тук, за които кандидатстваме 35 човека и аз се изкушавам, но все пак ще съсредоточа сили за едно конкретно място.

Относно рушветите не съм много просветен, но съм срещал хора, които като чуят гранична полиция и си представят как си строят вила на 3 етажа в околностите на Свиленград. :D


Относно рушветите,хората бъркат гранични полицаи с митничари ;) На брега на яз.Ивайловград няма нито една вила на граничен полицай.


Сещам се за една вила на граничен полицай на брега на един голям воден басейн :D
Не знам дали "1ВАН" ти говори нещо,но това е друга тема ;)
Четеш ли,че на младото попълнение границата им идва твърде далече и гледат да се хванат за жълтите павета :)


Сещам се доста добре кой имаш предвид :lol: Неговата зона за отговорност беше Резово - Сиврибурун,а моята е друга ;)
Нямаме оплаквания от новото попълнение,със желание носят службата и свободно шпрехат на английски,за срам на нас старите 8-)
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Предишна

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron