Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Работа в Главна дирекция охрана

Мнениеот akulata » 09 Дек 2011, 19:52

account написа:Здравейте , нов съмм във форума и незнам дали точно тук трябва да пиша.
Та въпроса ми е някой може ли да ми прати някакви поълнени образци от документите които са необходими за кандидатстване , защото и идея си нямам какво трябва да пиша

http://www.justice.government.bg/new/Pa ... fi2z4D4%3d - тук са описани всички необходими документи .
Благодаря ви предварително!


Ами не е сложно попълването на документите за кандидатстване, всичко са написали хората там, само трябва да попълниш личните си данни на декларацийте и на анкетната карта също е описано какви данни искат така, че не мисля, че ще имаш проблем при попълването на документите, а ако не знаеш, кое от къде се вади, попитай в Човешки Ресурси ще ти кажат и би трябвало да ти дадат бележка с необходимите документи и кое от къде се вади и кое си пристига по служебен път. За медицинското от МВР болница, ще ти обяснят там на място кое как се попълва от теб! Успех при кандидатстването, късмет и здраве! :)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот account » 10 Дек 2011, 01:28

Е то за сложното няма какво да е толкова сложно но примерно какво трябва да пиша в полето "Маика" "Баща"...
account
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:45

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот akulata » 10 Дек 2011, 14:35

В това поле се пишат данните на родителите, дата на раждане, месторождение, ЕГН, Адрес(настоящ и постоянен), предишна и сегашна месторабота, осъждани ли са за престъпление от общ характер, същите данни се пишат и в собственоръчно написаната автобиография, и ако искат от отдел кадри се добавя какво образование имат и в кое училище са завършили. Ако имаш други въпроси относно попълването, ще ти помогна с удоволствие, само питай! :)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот account » 17 Дек 2011, 13:32

Само още един въпрос , Автобиографията (подробна) по някакъв образец ли се пише или трябва да е свободен текст :)
account
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:45

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот akulata » 17 Дек 2011, 17:57

account написа:Само още един въпрос , Автобиографията (подробна) по някакъв образец ли се пише или трябва да е свободен текст :)


Да за СПС имаше образец, по който да се напише автобиографията. Сходна е с тази на СДВР, но искат повече данни за роднини( какво образование имат и къде са го завършили, предишна месторабота и настояща). :)
Можеш да отнемеш островът от момчето, но не и момчето от острова!!!
Аватар
akulata
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 399
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 22:12
Местоположение: София

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот account » 17 Дек 2011, 18:18

Ок, а някъква идея от къде да го намеря :shock:
account
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2011, 11:45

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Simo007 » 17 Дек 2011, 18:27

account написа:Мнение от account » 17 Дек 2011, 18:18
Ок, а някъква идея от къде да го намеря :shock:


Няма от къде да го намериш, когато ходиш да попълваш заявление за участие в конкурс ти дават образец за автобиография и листче какви документи трябва извадиш, трябва изчакаш поне половин година докато се обяви нов конкурс за СПС, за този си изпуснал срока! Следи "ЧР" на страницата на МВР за конкурси
Simo007
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Юли 2011, 20:42

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Li40 » 18 Дек 2011, 16:00

Някой знае ли кога ще се проведе физическият изпит за СПС, дали ще е до Нова година или след това? И още един въпрос, някой има ли дата за прегледи след 22 декември (аз тогава ще ходя) или аз съм последен? :oops: :lol:
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Simo007 » 19 Дек 2011, 18:05

Li40 написа:Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнение от Li40 » 18 Дек 2011, 16:00
Някой знае ли кога ще се проведе физическият изпит за СПС, дали ще е до Нова година или след това? И още един въпрос, някой има ли дата за прегледи след 22 декември (аз тогава ще ходя) или аз съм последен? :oops: :lol:


Мен кадровика ми каза, че крайния срок е 15-ти декември и до 20-ти ще има списък на страницата на "ЧР" с допуснатите кандидати, но явно са го удължили. Аз минах отдавна медицинския преглед и чаках въпросния списък да излезне но изглежда, че още доста ще се почака. Явно сме много кандидати за тази дирекция.
Simo007
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 20 Юли 2011, 20:42

Re: Нов конкурс при Главна дирекция Охранителна полиция

Мнениеот Li40 » 19 Дек 2011, 20:03

А има ли възможност да обявят дата за физически без всички да са минали прегледи?
Li40
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 37
Регистриран на: 19 Ное 2011, 10:21

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта