Кандидат за работа

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Кандидат за работа

Мнениеот To4eH » 16 Сеп 2011, 20:35

Може,не знаех че в Казанлък все още изпращат стажанти...Но за Пазарджик няма как да бъркам понеже брат ми преди няколко месеца спечели конкурс за кат.Е и сега е там на школа...А Варна е само за пожарникари.
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

Re: Кандидат за работа

Мнениеот scofieldpb » 16 Сеп 2011, 20:50

В пазарджик е момчета ;)
п.с. направи ми впечатление че има много военни за конкурса в Пловдив и се чудех каква е причината-от поста на То4еН разбирам че явно ще има чистка-жалко,направо я затриха тази армия.
scofieldpb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 57
Регистриран на: 05 Сеп 2011, 19:25

Re: Кандидат за работа

Мнениеот To4eH » 16 Сеп 2011, 21:01

Жалко наистина,армията бавно,но сигурно си отива...
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

Re: Кандидат за работа

Мнениеот kkarakashev » 16 Сеп 2011, 21:07

военни, цивилни ..над 1000 сме за 40 места. Успех на колегите :)
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Кандидат за работа

Мнениеот To4eH » 16 Сеп 2011, 21:26

Няма да са над 1000,до днес са били около 500...което пак не е малко де :D .Все пак вярвам,че ще успеем.Успех и на теб!
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

Re: Кандидат за работа

Мнениеот b0rk0 » 16 Сеп 2011, 21:36

Благодаря на всички отзовали се :)

Явно за Пловдив ще изчакам малко, защото не успях да подготвя всички документи...
Не знам кога ще е следващият конкурс за Пловдив, но определено ще съм там :)
Успех на всички :)
b0rk0
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 12 Сеп 2011, 11:05

Re: Кандидат за работа

Мнениеот BARETATA » 17 Сеп 2011, 09:59

To4eH , братко спориш за неща,които не си разбрал . Вече в Пазарждик няма да се изпращат новоназначение,а освен Школата във Варна за пожарникари има и за полицаи.
Справа си направи :
http://www.academy.mvr.bg/default.htm , в лявата част - колонката - пише ЦЕНТРОВЕ и се информирай.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Кандидат за работа

Мнениеот doznatel1 » 17 Сеп 2011, 10:34

BARETATA написа:To4eH , братко спориш за неща,които не си разбрал . Вече в Пазарждик няма да се изпращат новоназначение,а освен Школата във Варна за пожарникари има и за полицаи.
Справа си направи :
http://www.academy.mvr.bg/default.htm , в лявата част - колонката - пише ЦЕНТРОВЕ и се информирай.



Няма да се научат, първо да четат и да проверяват на 100%, и после да говорят! Да вземем да отворим една тема за школите,да попрочетат!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Кандидат за работа

Мнениеот To4eH » 17 Сеп 2011, 15:16

Не споря бе човек :D Само ти казвам ,че би трябвало там да изпащат още стажанти понеже брат ми сега е там.Или освен да не знам къде е брат ми и да са го пратили някъде другаде...на Марс може би :D А от това което прочетох в сайта ясно се вижда,че в ЦСПП-Пазаржик,все още се извършва първоначално пол.обучение.Цитат от сайта:
" В ЦСПП – Пазарджик се извършва обучение и подготовка в следните видове курсове :
• Първоначално професионално обучение;
• Повишаване на професионалната квалификация;
• Професионална специализация;
• Актуализация на професионалната квалификация;
Първоначално професионално обучение е приоритет и основен акцент в дейността на ЦСПП."
To4eH
Нов
Нов
 
Мнения: 23
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 10:29

Re: Кандидат за работа

Мнениеот ross_migration » 17 Сеп 2011, 21:32

Да се намеся и аз малко :)
И трите полицейски школи работят - Казанлък, Пазарджик и Варна. Не знам на какъв принцип разпределят новоназначените служители в школите, но в момента има новоназначени служители от СПС-София във варненската школа. От дирекция "Миграция" има служители в Пазарджик и т.н. Последните слухове, които се носят са за затварянето на школата в Казанлък, но за сега са само слухове :)

Успех на всички кандидати!
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта