Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот kalinek » 09 Ное 2011, 21:26

Pi4ove, vsi4ko e re6eno mnogo predi konkursa. Golemi budali trqbva da ste ako vqrvate 4e bez VRASKI 6te vlezete. Kolkoto i dobri da ste te vzimat samo tqhnite si hora. Govorq vi ot opit!!
USPEH
kalinek
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Ное 2011, 21:23

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот Lord » 09 Ное 2011, 21:31

kalinek написа:Pi4ove, vsi4ko e re6eno mnogo predi konkursa. Golemi budali trqbva da ste ako vqrvate 4e bez VRASKI 6te vlezete. Kolkoto i dobri da ste te vzimat samo tqhnite si hora. Govorq vi ot opit!!
USPEH


Абсолютно грешиш! Затова и одобрих мнението ти, нека го изкажеш и видят във форума, а аз да ти кажа, че няма такива филми, като необходимостта от връзки, или ако се случва - това е изключение от правилото, което просто го доказва.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот SFS » 09 Ное 2011, 22:19

Хаххаха Лорд...разни всякакви можеш и да заблудиш...ама какво ще правиш с ренегатите...тях няма как да излъжете :lol:
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот Lord » 09 Ное 2011, 22:22

Забраняваш ми правото на мнение ли, Стояне?! :D Аз ти казвам, че съм абсолютно откровен, знам какво пиша и то е факт!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот SFS » 09 Ное 2011, 22:27

Вероятно си оставаш пълен идеалист, а обикновено в най острата си част тези хора са и напълно заблудени. От много вече години общуваме и знам, че не го правиш просто за да дезинформираш за да пазиш някаква система в която си вадиш хляба....не си и откровен лъжец и мошенник...това е единствения отговор, който може да граничи с истината...друго просто няма..не е възможно да има към момента...
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот Lord » 09 Ное 2011, 22:33

SFS написа:Вероятно си оставаш пълен идеалист..



Съм! Така и възпитавам сина и дъщерята! Нямам от какво да се срамувам, направил съм каквото мога за другите, правих го и днес, ще го правя и утре или нощес, ако звънне дежурния. Така уча и децата си! :oops:

Иначе, жена ми е на твоята позиция, едно към едно, времето ще покаже кой крив, кой прав. ;)

Жив и здрав, приятелю!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот SFS » 09 Ное 2011, 22:42

Един ден когато разбереш истината и искаш да останеш човек с достойнство ще трябва да се покаеш за свършеното добро от което се възползвало злото и още повече...ще трябва да поработиш за да опиташ да поправиш това с което си му помогнал. И ако на жена ти и е омръзнало да подкрепя идеалистичните ти авантюри ще ти е трудно. Освен това идеалистичните примери сети в децата не се хващат, защото идеализма сее в плиткото и лесно се отвява от ветровете. Само Бог знае в тези случаи защо и как и какво ще ни кара да правим и ние и децата ни. Дано е милостив към нас и дано ни помага със здраве и живот.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот Lord » 09 Ное 2011, 22:45

Викаш да се хващам яко в парАта и да си насядъм дирника, поне така те разбирам, извинявай. :evil:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Нов конкурс в дирекция "Миграция"

Мнениеот SFS » 10 Ное 2011, 17:57

Не съм казал такова нещо но ти по стара другарска рецепта противопостявяш чистия идеализъм на парите. Воден от призумцията, че парите са в основата на бедите, веднага на бялото в твоята глава противопоставяш черното в нея.
Умереният идеализъм и спечелените с труд и ум пари не са противници. Напротив. Самата идея, че парите са добро и носят удоволствие и радост само когато са спечелени с достойнство и гордост е част от щастието. Ако се хвърлиш в печеленето на пари с методи и средства, които ще те страхуват и на сън, ако ще вършиш неща от които ще те е срам пред личната ти съвест, нарушавайки собствените си ценности, пряко вярванията ти за добро и зло но за да спечелиш пари...то ти ще ги мразиш тези пари и те няма да ти носят радост а нещастие. Тогава ще си от онези, които правят всичко за да ги имат но когато ги попиташ какво мислят за парите ще ти казват, че това страшно зло, грозно и долно нещо, което мразят и ненавиждат.
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Предишна

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта