Курсове в Пазарджик...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот doznatel1 » 12 Юли 2011, 01:55

KOBBRA написа:Незнам дали ме поправяш ама школата вече е само за прекфалификация на служители. От доста време е такава.
Информирал съм се сержантски школи мисля, че има във Варна и Шумен?



Я пиле се информирай по-добре. Школите са във Варна, Пазарджик и Казанлък.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот doznatel1 » 12 Юли 2011, 02:03

Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот doznatel1 » 12 Юли 2011, 02:12

Инфо за тези които тези които сега се регистрират във Форума, и търсят актуално информация!

За актуална информация относно МВР може да намерите http://www.mvr.bg/
Както и други страници на МВР http://www.mvr.bg/Sites/other_sites.htm
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот KOBBRA » 12 Юли 2011, 11:01

Добре де объркал съм се извинявам се за което, но ми е интересно кога може да е кандидаства там никаква информация не видях във указаните сайтове от дознател? Смисъл първо си протича нормалния конкурс и те пращат там, или за там отделно се кандидатства?
Аватар
KOBBRA
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 70
Регистриран на: 17 Яну 2011, 16:17

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот Lord » 12 Юли 2011, 18:36

KOBBRA написа: Смисъл първо си протича нормалния конкурс и те пращат там, или за там отделно се кандидатства?


Точно така е! Там /или на друго място/те пращат, когато вече си назначен за стажант и получаваш т.н. първоначална подготовка.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот doznatel1 » 13 Юли 2011, 00:42

По принцип и аз не съм много по четенето, но когато ме вълнува попрочитам...

http://www.dhr.mvr.bg/NR/rdonlyres/DFFC ... 0/1009.pdf
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот Atanas » 27 Фев 2012, 20:18

KOBBRA написа:Добре де объркал съм се извинявам се за което, но ми е интересно кога може да е кандидаства там никаква информация не видях във указаните сайтове от дознател? Смисъл първо си протича нормалния конкурс и те пращат там, или за там отделно се кандидатства?


Аз ще ти убесня: Подаваш си документите в някое РПУ в твоя град или където има свободни места и търсят служители отам почват мъченията може да чакаш с години докато да те вземат ако нямаш някой да каже 2 хубави думи за теб ако изберат теб минаваш физически,психически и теста за интелигентност отам те назначават в РУ-то и те пращат на обучение те преценяват къде може в Варна може в Пазарджик зависи аз още ме съм влезнал в системата но скоро ще утивам в Пазарджик и съм информиран за тези неща !!! Дано съм ти помогнал :D
Аватар
Atanas
Нов
Нов
 
Мнения: 21
Регистриран на: 27 Фев 2012, 19:22

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот Lord » 27 Фев 2012, 22:15

Atanas написа:Аз ще ти убесня: Подаваш си документите в някое РПУ в твоя град или където има свободни места и търсят служители отам почват мъченията може да чакаш с години докато да те вземат ако нямаш някой да каже 2 хубави думи за теб ако изберат теб минаваш физически,психически и теста за интелигентност отам те назначават в РУ-то и те пращат на обучение те преценяват къде може в Варна може в Пазарджик зависи аз още ме съм влезнал в системата но скоро ще утивам в Пазарджик и съм информиран за тези неща !!! Дано съм ти помогнал :D


:lol: Наско, така не съм се смял, откак за последно гледах "Полицаят от Сен Тропе", благодаря ти!
Та, къде викаш, че ще Утиваш, тез дИНЕ?! :mrgreen: То бива, то може, то се случва, ама пък чак такава взаимопомощ - не бях срещал! 8-)
И, още веднъж, благодаря, невероятен си! :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот oto skorzeni » 28 Фев 2012, 01:39

E ако и това грамотно и интелигентно момче Наско постъпи на служба в МВР,аз нямам думи.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот dsuzunov » 28 Фев 2012, 09:27

Ако се съди по думите му, стяга се за Пазарджик, което навява на мисълта, че е назначен....вероятно по начина, описан по-горе от него.
Аман от неграмотници!
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта