Курсове в Пазарджик...

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот Lord » 22 Яну 2013, 20:54

stoqn4o0o0 написа:Здравейте. Искам да попитам, ако ме приемат, евентуално, за катаджия, в коя школа ще ме пратят? Имате ли някаква идея или си е чист късмет?


Първо длъжност "катаджия" не съществува, предполагам че имаш предвид "младши автоконтрольор" в "Пътен контрол".
Второ хайде премини през "цедката" на всички процедури от конкурса и когато спечелиш - едва тогава мисли за самото първоначално обучение и евентуалното му местонахождение.
Трето - за професионарната ти реализация няма никакво значение къде ще бъдеш първоначално обучаван. ;)

Успех!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Курсове в Пазарджик...

Мнениеот DANI_09 » 26 Яну 2013, 11:43

stoqn4o0o0 написа:Здравейте. Искам да попитам, ако ме приемат, евентуално, за катаджия, в коя школа ще ме пратят? Имате ли някаква идея или си е чист късмет?

Такова евентуално приемане няма(поне на книга)! Всеки постъпва като ООР в съответното РУП. "Катаджия" като казваш ти, е пътен полицай, на длъжност "мл.а-р" както е посочил колегата и трябва да имаш стаж 1 г. като полицай и задължително кат."А" и "С", като водач на МПС!
Автомобила ти е роб, не ти на него!
DANI_09
Полицай
Полицай
 
Мнения: 143
Регистриран на: 13 Мар 2011, 13:34
Местоположение: ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ

Предишна

Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта