Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Мнениеот GG1002 » 25 Дек 2022, 02:22

Здравейте,надявам се някой който е по навътре със нещата да ми отговори понеже не съм много запознат със нещата,на 21 год съм и искам да служа в МВР

1.Изисква ли се висше образувание (Бакалавър) за постъпване в Академия на МВР,понеже съм със завършено средно образувание от гимназията и не знам какво до правя,та техните изисквания МВР се променят постоянно имат нови изискания и нови т.н,мисълта ми е дали мога да кандидатствам със завършено средно образувание или трябва да си го продължа,някой по възрастен и запознат със нещата да ми отговори мерси.
GG1002
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Дек 2022, 01:58

Re: Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Мнениеот PAOLON » 30 Дек 2022, 09:04

Изисква се више образувание.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Мнениеот Lord » 30 Дек 2022, 20:10

Бог да пази България и МВР!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Мнениеот dakota_ » 30 Дек 2022, 23:03

GG1002 написа:Здравейте,надявам се някой който е по навътре със нещата да ми отговори понеже не съм много запознат със нещата,на 21 год съм и искам да служа в МВР

1.Изисква ли се висше образувание (Бакалавър) за постъпване в Академия на МВР,понеже съм със завършено средно образувание от гимназията и не знам какво до правя,та техните изисквания МВР се променят постоянно имат нови изискания и нови т.н,мисълта ми е дали мога да кандидатствам със завършено средно образувание или трябва да си го продължа,някой по възрастен и запознат със нещата да ми отговори мерси.


На Коледа си писал, развалил си хубавият празник с такава въпиюща неграмотност!
Язък ти за средното образование!
Ако срещнеш някъде даскала си от началният курс, тегли му една майна, че те е изпуснал толкова неграмотен!
Какво толкова лошо е направило това МВР! Какво толкова лошо сме направили тия, които сме вече пред пенсия, че такова тегло ни връхлита от неграмотни екземпляри. Ако имаше поне малко акъл да кажеш образован, никога няма да напишеш образувание! Каква АМВР, какво МВР, жалко, че закриха ТКЗС-тата да откриеш там призванието си.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Кандидатстване в МВР Академия /Или РПУ ?

Мнениеот osata » 12 Яну 2023, 22:27

За много години на всички.
Да се включа и аз в дискусията. За магистратура, ще ти искат бакалавърска степен ;) .
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52


Назад към Постъпване на държавна служба в МВР

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта