Елате ни на гости

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: Елате ни на гости

Мнениеот daniela_suzi » 13 Май 2010, 15:25

Хей,lubo7,това е свободен за мнения форум и след като не нарушаваме правилата му,можем да си говорим и за детската ясла,ако искаме.Това не пречи по никакъв начин да си сериозен и да пишеш само в сериозни теми,нали?Ако не ти харесва,не чети!С най-приятелски поздрав-АЗ ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Елате ни на гости

Мнениеот Валентина » 13 Май 2010, 16:30

lubo7 написа:Веселете се без скруполи . Това ни остана.

Да разбирам ли тогава, че и ти ще се присъединиш към нас?
Предлагам за начало това... ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Валентина
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1542
Регистриран на: 05 Сеп 2009, 01:20

Re: Елате ни на гости

Мнениеот daniela_suzi » 13 Май 2010, 19:17

Вал,така като гледам това е любимата ми бира-Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшуменско :lol: .Само трябва да намеря slaron-чето,че си ми е другарче и да сядаме трите на хапка и пийка! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Елате ни на гости

Мнениеот slaron » 13 Май 2010, 19:19

daniela_suzi написа:Вал,така като гледам това е любимата ми бира-Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшуменско :lol: .Само трябва да намеря slaron-чето,че си ми е другарче и да сядаме трите на хапка и пийка! ;)


:D Кой ме вика?!? Ей, го на Сларона! Удрям едно на крак, че още съм на работа... :roll: :lol: Хай, наздраве ви! :D
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Елате ни на гости

Мнениеот BARETATA » 13 Май 2010, 19:21

О Б Е Д
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Елате ни на гости

Мнениеот slaron » 13 Май 2010, 19:23

BARETATA написа:О Б Е Д


Баретич, гладен ли си, що ли?! :shock: В обедна почивка ли си?! :shock: :roll: К`во туй, бе? :?:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Елате ни на гости

Мнениеот daniela_suzi » 13 Май 2010, 19:25

slaron написа:
daniela_suzi написа:Вал,така като гледам това е любимата ми бира-Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшуменско :lol: .Само трябва да намеря slaron-чето,че си ми е другарче и да сядаме трите на хапка и пийка! ;)


:D Кой ме вика?!? Ей, го на Сларона! Удрям едно на крак, че още съм на работа... :roll: :lol: Хай, наздраве ви! :D

Ще те чакам разбира се,нали сме си компания!Ма нещо не разбра с проЗтата си тиква какво иска Баретко-не е обядвал ли?Да идва,има и за него и всеки е добре дошъл! :D
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Елате ни на гости

Мнениеот BARETATA » 13 Май 2010, 19:26

Има , един пияница при мен в моя район и все като се напие това го казва . Даже има и други .

Някой да не не ме е забелязал , кой ме вика , ПОМОЩ


, :D :D :D :D
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Елате ни на гости

Мнениеот slaron » 13 Май 2010, 19:29

daniela_suzi написа:
slaron написа:
daniela_suzi написа:Вал,така като гледам това е любимата ми бира-Шшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшшуменско :lol: .Само трябва да намеря slaron-чето,че си ми е другарче и да сядаме трите на хапка и пийка! ;)


:D Кой ме вика?!? Ей, го на Сларона! Удрям едно на крак, че още съм на работа... :roll: :lol: Хай, наздраве ви! :D

Ще те чакам разбира се,нали сме си компания!Ма нещо не разбра с проЗтата си тиква какво иска Баретко-не е обядвал ли?Да идва,има и за него и всеки е добре дошъл! :D


:shock: Ми не моа го рАзбера тоа Баретко - к`во иска ся?! :shock: Ша взема да запиша третото си ВИШО, белким гу ръзтълкувам! А ма ха! :evil:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: Елате ни на гости

Мнениеот slaron » 13 Май 2010, 19:31

BARETATA написа:Има , един пияница при мен в моя район и все като се напие това го казва . Даже има и други .

Някой да не не ме е забелязал , кой ме вика , ПОМОЩ


, :D :D :D :D


:? Дааам .... йощи ютре утивам дъ си пОдам дукументите за 3-то ВИШО! :oops: Нищо не разбраФ!!! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта