В пресата за нас

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: В пресата за нас

Мнениеот Hammer » 28 Дек 2009, 19:57

Гражданска защита - до месец при Цветанов

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=326430 Няма да ви е леко да чакате 1 месец какво ще решат в МВР
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: В пресата за нас

Мнениеот straj » 28 Дек 2009, 22:03

Hammer написа:Гражданска защита - до месец при Цветанов

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=326430 Няма да ви е леко да чакате 1 месец какво ще решат в МВР


Колега....ние от днес сме уволнени 28.12.09.....всички...цялата Гражданска защита.....в цяла България. В момента ходим на работа и подържаме дежурствата като "доброволци". Ако ни оставят така до края на януари .....незнам.......наистина нямам думи :cry:
Съдбата е благосклонна към подготвените http://www.cp-bg.org
Аватар
straj
КОМИСАР
 
Мнения: 32
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 13:17
Местоположение: София

Re: В пресата за нас

Мнениеот BARETATA » 28 Дек 2009, 22:16

Е няма такова безумие,няма , както казвам винаги при такива абсурди - АМАН... :?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: В пресата за нас

Мнениеот daniela_suzi » 16 Яну 2010, 22:11

Hammer написа:Гражданска защита - до месец при Цветанов

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=326430 Няма да ви е леко да чакате 1 месец какво ще решат в МВР

То май няма да е 1 месец,защото в понеделник-на 18.01 щели да изпратят по области заповедите за назначение ,но и това време ни се видя като 1 година.Дано после не се окаже на редовните годишни психо-тестове,че на някои са им изгорели бушоните :D
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: В пресата за нас

Мнениеот 245 » 17 Яну 2010, 20:15

Кои са тези дето са "щели" да изпращат нещо?
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: В пресата за нас

Мнениеот daniela_suzi » 18 Яну 2010, 10:06

245 написа:Кои са тези дето са "щели" да изпращат нещо?

Здравей,колега!Миналата седмица се разбра,че днес в Главна дирекция и евентуално при министър Цветанов ще бъдат всички временно изпълняващи длъжността директор ,гл.счетоводители и зав.деловодство в обл.дирекции,поне до сега бяха такива,сега-не знам.Ще им бъдат връчени заповедите за назначаване и актове за встъпване в длъжност,без които не може.Трудови договори подписват само тези,които са по трудово-правни взаимоотношения,а държавните служители се назначават със заповед-висшистите от министъра,а тези със средно образование най-вероятно от Гл.директор.Това го знам със сигурност,вие не сте ли по-близо до извора,ние все пак сме провинция :lol: Надявам се,че имаш чувство за хумор-желая ти лека работа или приятна почивка,зависи в какво време ще прочетеш това. ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: В пресата за нас

Мнениеот 245 » 18 Яну 2010, 13:06

daniela_suzi написа:
245 написа:Кои са тези дето са "щели" да изпращат нещо?

Здравей,колега!Миналата седмица се разбра,че днес в Главна дирекция и евентуално при министър Цветанов ще бъдат всички временно изпълняващи длъжността директор ,гл.счетоводители и зав.деловодство в обл.дирекции,поне до сега бяха такива,сега-не знам.Ще им бъдат връчени заповедите за назначаване и актове за встъпване в длъжност,без които не може.Трудови договори подписват само тези,които са по трудово-правни взаимоотношения,а държавните служители се назначават със заповед-висшистите от министъра,а тези със средно образование най-вероятно от Гл.директор.Това го знам със сигурност,вие не сте ли по-близо до извора,ние все пак сме провинция :lol: Надявам се,че имаш чувство за хумор-желая ти лека работа или приятна почивка,зависи в какво време ще прочетеш това. ;)

Че ги викат пенсионерите, викат ги, ама дали ще ходят на 6-ти септември, не знам.Те така си се викат често.Върви ги разбери за какво ги викат. Може да е за партийно събрание на БКП с танци на акордеон и турнир по табла. Нали има пари за гориво бол таааа. Щяли да ги назначават водоморети като ВрИД-ове. Поне така пише в 1 тел. указател на пенсионерската върхушка в щаба. Еди кой си пенсионер началник на еди кво си той и изпълняващ длъжността еди кво си. Вшите как ли ще са . Директор на лек автомобил той и изпълняващ длъжноста дир. на областна дирекция или там каквото сте ОУ май бяхте. Парата в отряда я видях, щото теб това по-те интересува , а не старците. 620 и 599 щатовете+ прослуженото време, ама като едно време, тоест 2%.
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: В пресата за нас

Мнениеот 245 » 18 Яну 2010, 13:14

Децааааа току що 12:10 ч. 18.01.2010г. се обади помомощник деж. от бачкането и оповести: Дават заповеди за назначаване в щаба. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Утре като си я взема ще искам разрешение за оставане и в тоя форум. Тук май е така :D :D :D Ама не знам от кой. Не познавам командирите
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: В пресата за нас

Мнениеот SYNOPTIK » 18 Яну 2010, 13:27

245 написа:Утре като си я взема ще искам разрешение за оставане и в тоя форум. Тук май е така :D :D :D Ама не знам от кой. Не познавам командирите

Правила на форума
1.1 Форумът на PoliceBG.free.bg има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В пресата за нас

Мнениеот daniela_suzi » 18 Яну 2010, 20:12

245 написа:Децааааа току що 12:10 ч. 18.01.2010г. се обади помомощник деж. от бачкането и оповести: Дават заповеди за назначаване в щаба. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Утре като си я взема ще искам разрешение за оставане и в тоя форум. Тук май е така :D :D :D Ама не знам от кой. Не познавам командирите

Благодаря за информацията ,колега.Аз работя като спасител в ОАСД-Плевен и при нас нещата до сега бяха много специфични,като в робовладелския строй-при простолюдието информация никаква.Добре,че с тези алпийски и водолазни лагери се опознахме с доста от колегите в другите градове,та обменяме информация.До края на седмицата само ни каза нашия началник,че по график трябва да ходим в ОДП за снимки с униформите.Хайде лека вечер.Пак ще се чуем :? говоря глупости-ще си пишем.Ако работите заедно с Петър Бонев,предайте му специални поздрави от мен.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron