Здравейте!

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re:

Мнениеот straj » 08 Дек 2009, 20:19

osata написа:Живи и здрави..... добре дошли в нашия форум, който вече е и ваш!
Аз лично ще се радвам да следя темите свързани с професионалната ви дейност.... имам познати сред вас, ама straj кажи ми и ти - това с големите сомове вярно ли е? Че като търсите трупове не влизате на дълбокото около стените на язовирите? ;)


Бе страшничко си е ;)
А сериозно....водолазите ни са страшно готини и отговорни пичове (да не прозвучи като хвалене пред новия шеф :) ) Ще се убедите сами.......въпреки че от много време те работят постоянно със следователите. Примерно водолазите от София одговарят за 4-5 области освен софийската и летят постоянно напред назад......и почти винаги за "непоправимото" :(
Съдбата е благосклонна към подготвените http://www.cp-bg.org
Аватар
straj
КОМИСАР
 
Мнения: 32
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 13:17
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнениеот straj » 08 Дек 2009, 20:21

Lord написа:
straj написа:Шът...да не чуе дявола :twisted: .....още не сме назначени ;)


:D Аз много рядко греша. :oops: Пак провери дали не съм прав. ;)


:D Назначаването ще стане от 15 до към 18 декември.
Съдбата е благосклонна към подготвените http://www.cp-bg.org
Аватар
straj
КОМИСАР
 
Мнения: 32
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 13:17
Местоположение: София

Re: Re:

Мнениеот Lord » 08 Дек 2009, 20:38

straj написа:А сериозно....водолазите ни са страшно готини и отговорни пичове (да не прозвучи като хвалене пред новия шеф :) ) Ще се убедите сами.......въпреки че от много време те работят постоянно със следователите. Примерно водолазите от София одговарят за 4-5 области освен софийската и летят постоянно напред назад......и почти винаги за "непоправимото" :(


Над 10 пъти през последните 2 години съм ползвал услугите на водолазите от звеното на ГЗ в Г. Оряховица, повечето пъти в условия на течаща вода /това затруднява работата/, всеки път превъзходно свършена работа! Наистина са професионалисти, независимо от сезона и температурата на водата!
:!:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Re:

Мнениеот straj » 08 Дек 2009, 20:50

Lord написа:
Над 10 пъти през последните 2 години съм ползвал услугите на водолазите от звеното на ГЗ в Г. Оряховица, повечето пъти в условия на течаща вода /това затруднява работата/, всеки път превъзходно свършена работа! Наистина са професионалисти, независимо от сезона и температурата на водата!
:!:

Радвам се да чуя хубави думи за нас.......през последните години все ни плуят.....не се ли сещат някои хора че не сме виновни за греховете на други :roll:
Съдбата е благосклонна към подготвените http://www.cp-bg.org
Аватар
straj
КОМИСАР
 
Мнения: 32
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 13:17
Местоположение: София

Re: Здравейте!

Мнениеот BARETATA » 08 Дек 2009, 20:55

Лека работа и да дойдете и при мен някой ден да видя няко от модерните Ви машини,ако има такива все още де
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

А здрасти и от мен

Мнениеот cerrotorre » 09 Дек 2009, 09:23

:idea: Относно назначенията има две възможности - или ще ни назначат, или няма да ни назначат. :mrgreen:
cerrotorre
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Дек 2009, 09:16
Местоположение: Хасково

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 11 Дек 2009, 11:08

:) Здравейте!Държа да отбележа,че съм приятно изненадана от добрия тон,с който върви диалога между участниците.Това е защото преди време в нашия сайт на спасителите в ГЗ се изсипаха толкова откачени неща,че не е за приказка.Аз съм спасител в ГЗ-Плевен и се надявам,че след 15.12,когато официално ще се обяви щата и новите длъжности,ще имам удоволствието и честта да се нарека ваш колега.Желая ви лека и безаварийна работа. :roll:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот osata » 11 Дек 2009, 19:30

daniela_suzi написа::) Здравейте!Държа да отбележа,че съм приятно изненадана от добрия тон,с който върви диалога между участниците.Това е защото преди време в нашия сайт на спасителите в ГЗ се изсипаха толкова откачени неща,че не е за приказка.Аз съм спасител в ГЗ-Плевен и се надявам,че след 15.12,когато официално ще се обяви щата и новите длъжности,ще имам удоволствието и честта да се нарека ваш колега.Желая ви лека и безаварийна работа. :roll:


Когато хора говорят с хора - се получава.
Естествено и в "двата лагера" има хора, които не струват - няма какво да отричаме, връзкари и некадърници има навсякъде.... жалкото е, че заради тях биват обиждани всички. Понякога впечатлението от един човек може да донесе огромни негативизми за цялата му служба. Не сме правени с калъп..... но трябва да се мисли - а мислят хора. И когато те мислят и говорят с хора - се получава. :)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Здравейте!

Мнениеот kapandura » 26 Дек 2009, 21:09

00
Последна промяна kapandura на 13 Апр 2010, 23:12, променена общо 1 път
kapandura
MASTER
 
Мнения: 648
Регистриран на: 25 Авг 2009, 00:23

Re: Здравейте!

Мнениеот NANIOX » 26 Дек 2009, 21:42

Поздрави и от мен,колеги.Добре дошли в голямото семейство наречено МВР.Лошото е само че в това семейство има много деца и всичките са гладни :lol: .Желая ви успех в работата която съвсем не е лека.............. ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта