Здравейте!

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: Здравейте!

Мнениеот emillazarov » 26 Яну 2010, 18:00

А те почнаха вече да звънят.Разбрах за новата ви стълба-честито.Аз съм от пловдивския отряд и се надявам някой ден колегите да никачат на нея.
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: Здравейте!

Мнениеот Hammer » 26 Яну 2010, 18:04

Да да им е честито на колегите аз съм в Смолян и при нас стълба няма но пък имаме нови Рена ;)
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Здравейте!

Мнениеот emillazarov » 26 Яну 2010, 18:08

Ако тази година пак дойдем на алпийска школа в Смолянще те почерпя едно......за първа МВР заплата. :lol: :lol: :lol:
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 27 Яну 2010, 09:48



Привет на Смолян!Това клипче страшно ме изкефи,затава ви го пуснах.Лека и безаварийна на тези,които са на работа,останалите-идвайте да пием по кафе в кръчмата.На нас заплати казват,че ще ни дадат чак другия месец,но ще питаме има ли тетрадка за вересии,та да ни запишат :lol: :lol: :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот Hammer » 27 Яну 2010, 09:54

Плевен благодаря за поздравите .Клипчето е супер.Успешен ден от мен.
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 30 Яну 2010, 12:08

;) Честита първа заплата в системата на МВР.Хайде да не се правим на скръндзи и да отидем в кръчмата да почерпим. :mrgreen:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот monika » 30 Яну 2010, 12:30

daniela_suzi написа: ;) Честита първа заплата в системата на МВР.Хайде да не се правим на скръндзи и да отидем в кръчмата да почерпим. :mrgreen:

Честито и само със здраве да си я харчите! 8-)
"Ако съдиш хората, няма да ти остане време да ги обичаш" - Майка Тереза
Аватар
monika
Полицай
Полицай
 
Мнения: 141
Регистриран на: 22 Авг 2009, 10:18

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 30 Яну 2010, 12:42

;) Благодаря сърдечно,защото след 10 години работа в бърза помощ се убедих,че здравето не се купува колкото и пари да имаш.
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот emillazarov » 30 Яну 2010, 21:17

Радвам се за вас.А ние в Пловдив още нямаме заплати.Тези хора здраво се бъзикат с Пловдивските спасители.
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: Здравейте!

Мнениеот каналин цолов » 01 Фев 2010, 10:59

Ех да беше само в Пловдив без заплати.В Горна Оряховица е същата работа.Счетоводството е в предпенсионна възраст и бастун вече няма да му помогне за да тръгне по бързо,но при нас е така от много време и сме свикнали.Май само при нас не се дава аванс и то знаете ли защо?На клавиатурата няма копче за аванс!Както и да е ЗДРАВЕЙТЕ и да сме живи и здрави.Дано в МВР вече намерим мястото си,Стига са ни лашкали из всички институции на държавата.То не бе МО, министерски съвет,МИС,МВР.Колегите от пожарната може да се сърдят че вече сме заедно,но те не знаят какво е на всеки четири години, при всяка смяна на правителство,да трепериш утре на работа ли си или не.Тази вражда я започна Кирил Войнов.Ако тогава се бяха споразумели политическите партии сега всичко щеше да е по местата си и вече да е започнало да работи,но нейсе...!
каналин цолов
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Фев 2010, 10:38

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта