Здравейте!

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 17 Дек 2010, 14:44

Здравейте,спасителите!Днес имам имен ден и ви казвам наздраве!!!Но май ще трябва да ме спасявате,че паднах в чашата си!!! :roll: :lol:
Изображение
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот emillazarov » 17 Дек 2010, 15:45

Да си жива и здрава Дани.Пожелавам ти здраве и късмет в живота и спасителното дело.И довечера по полеко........
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 31 Дек 2010, 21:30

За много години,спасители!!!Здраве и добри приятели,другото става и с пари!! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 23 Яну 2011, 10:58

:roll: Къде се загубихте,господа спасители?Или сега се чудите къде да пишете-тук ли,в темата на пожарникарите ли? ;) Ми ха пишете някъде,какво сте заспали такива,пък после друг ви виновен за каквото и да било!!! :evil:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот emillazarov » 31 Яну 2011, 22:44

ЗДРАВВЕЙТЕ колеги спасители чува ли се нещо отностно дежурствата?Как върви обединението по другите отряди?
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 26 Фев 2011, 21:03

Да попитам,ако може специално админите-ние ГЗ и ПБС като от 1.01 сме ПБЗН,защо сме още разделени във форума.Непрекъснато ни се повтаря,че няма вече ние и вие,всички сме НИЕ!!!Опъвайте една маса тук и да се събираме,а?Какво ще кажете? :roll:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот kkarakashev » 26 Фев 2011, 21:31

daniela_suzi написа:Да попитам,ако може специално админите-ние ГЗ и ПБС като от 1.01 сме ПБЗН,защо сме още разделени във форума.Непрекъснато ни се повтаря,че няма вече ние и вие,всички сме НИЕ!!!Опъвайте една маса тук и да се събираме,а?Какво ще кажете? :roll:

Дани, то сайта на министерството не е сменен и си е още ПБС камо :lol: :lol: ли тука. Явно ще претърпи корекция - за по-добро. ама сайта няма да е коригиран скоро. ВЕРВАЙ МИ

Адрес на Главна дирекция "Пожарна безопасност и спасяване": гр. София 1309 ул."Пиротска" №171А,е-mail: nspab@mvr.bg
20:29/ 26.02.2011
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 27 Фев 2011, 08:45

daniela_suzi написа:Да попитам,ако може специално админите-ние ГЗ и ПБС като от 1.01 сме ПБЗН,защо сме още разделени във форума..........

Щото не черпите! Ти си изключение и мисля да те вземем в криминална. ;) :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 27 Фев 2011, 13:23

Lord написа:
daniela_suzi написа:Да попитам,ако може специално админите-ние ГЗ и ПБС като от 1.01 сме ПБЗН,защо сме още разделени във форума..........

Щото не черпите! Ти си изключение и мисля да те вземем в криминална. ;) :mrgreen:

Ееееееееееееееееееееееееее,Лорд,дръпнаха ми ушите веднага,мерси!!! :lol: Ха до скоро,че много ме нападна работа в последните две седмици,изчезвам!Но като се върна,ще ударим по едно в кръчмата,отдавна не съм ходила там! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 28 Фев 2011, 18:23

Тъй като утре съм на работа,от сега ще ви закача мартеница и ще ви пожелая от здраве да се не отървете през цялата година!!! :D
Изображение
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта