Здравейте!

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 14 Фев 2010, 20:31

:D Благодаря за поздрава и наздраве и от мен.Малко късно се включвам в купона,но снощи бях нощна и няма как.По-добре къдно отколкото никога.Наздраве,дружина! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 03 Мар 2010, 13:09

:) Честит празник!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 11 Мар 2010, 20:21

Изображение
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 26 Апр 2010, 19:33

;) viewtopic.php?f=16&t=149&p=21329#p21329 И тук честито! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 03 Май 2010, 12:26

Ха честит ви понеделник.Гледам пак нещо поизоставихме нашата си теме за ГЗ.Пишете,ако се случва нещо интересно при вас,колеги от другите ОУ.Дето се казва,поне да се преброим дали сме в строя.Хайде лека и спорна седмица от мен. ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот lubo7 » 04 Май 2010, 23:27

ОТ LUBO7
Броя , броя и повече от двама не виждам.Нито ГЗ нито ПБС.Много лошо е когато никой колега вече не иска да сподели нещо,а и да има не намира за нужно.Веки се спасява самосиндикално.Провокираме Сузи ,иначе не бих писал нищо.Форума е богат на новини но липсва дебат. Проблемите са много но какво от това,ще доиде и нашето време да се измъкнем от калта МВР.Нека някой да ми обяснява колко много сме нужни на "системата" . За вас и за нас на никой не му дреме.Нужен си на всеки докато се докопа до своята цел.Тогава забравя от кой гьол е излязнал,а вярвай ми паметта им е къса.Бих споделил много неща около грешната" систима" , но дори и новобранците знаят повече от мен, защото са протежета на тези на които бяхме трамплин. На сила няма да ги учиме ,нека да ги учат пилотите на самолета който падна.
lubo7
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Фев 2010, 18:23

Re: Здравейте!

Мнениеот fireman68 » 05 Май 2010, 00:53

ДО LUBO7

Любо,калта си е кал! А към общините с чакъл ли ще е посеян пътя :shock: ? Или отделно министерство,кат магистрала/европейски направена :lol: /? Какво да споделям да във форум дето се чете от щяло и нещяло/не желая да обиждам никого/.Кучетата дето лаят не хапят.Само се опитват да всяват страх.Имаше един комунистически девиз.Дела,дела и пак дела.Ако,всички се впрегнем в малко работа,а по малко говорим мисля,че ще се получи.Е,бавничко,но аз мисля,че вече има някакво раздвижване.

А,пак за калта! АЙДЕ ДА НЕ СЕ ПРЕВРЪЩАМЕ В ПОПА ДЕТО СЕ Е ДАВИЛ В РЕКАТА!!!!!
fireman68
Нов
Нов
 
Мнения: 18
Регистриран на: 30 Апр 2010, 21:52

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 05 Май 2010, 18:21

То в тази тема за ГЗ май си я направих ЕООД-само аз тичам из нея и от време на време рева като болна мечка :lol: .Но пък има повече място за мен,нъц,нъц.Ако пък някой се престраши,може хубаво да си похортуваме за много неща,без значение дали тук или на ЛС. :?
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот lubo7 » 08 Май 2010, 22:16

от Lubo7

Господин fireman68 , лошо ли е всички които посещават форума да научат нещо повече за нашата работа - ПГ - АСД и ДПК.Аз например мога да споделя за ПГ-АСД ,че личните ни предпазни средства са пълна нула от над 13г. насам.Попитай някой който се е захванал за работа как стана така,че частни фирми по трудова медицина дублират дейноста на ДПК за доста пари или защо проектанти и архитекти ще извършват частта пожарна безопастност в инвестиционните проекти без да се съгласуват със нас.Това само е достатъчно да разбереш защо МВР е кал.Защото МВР е създадено за полза на обществото а не да се откъсват от него печеливши дейности и някой бивши кадри да си осигурят хубав бизнес за поколения напред. А ако се впрегнем във работа всички ще са на загуба, така че уточни каква работа.Ще гасиме ли ,ще палиме ли ,актове ли ще пишем, със синдикална дейност или частна ще се занимаваме.Гледай само реалното което се случва . Другото като девизи,обещания е популизъм и КААААААААААЛ.
lubo7
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Фев 2010, 18:23

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 09 Май 2010, 19:55

Гледам пак сме си едни и същи!Но това не значи,че няма какво да кажем,нали? :twisted:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта