Здравейте!

Модератори: ribaflic, straj, Lord, Raptor, osata

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 20 Окт 2010, 23:15

245 написа:........ Дано пак да няма униформи на МВР, че отговорни люде в страното министерство да се кефят: "Колега много сте оранжев, ма по нищо не личи, че сте наш служител" :lol: :lol:


Ей такива "отговорни" са ми най-симпатични, те и за цвета на джипчетата или крана на ГЗ пак така реагират, ама пък иначе кой друг ще дойде да ни развесели на сериозно произшествие? ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот 245 » 20 Окт 2010, 23:21

То вярно, че последното изменение е от август тази година и трябва да мине време докато се изпълни, ама помислете малко ве хора. Имате ли възможност да влеете 1000 човека в това министерство. Осигурете ги наравно с другите, пък тогава ги подмятайте насам-натам. Да се чустват, като изтърсачето на МВР. Ми ко са виновни хората, че политиците си правят ...игричките :(
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 20 Окт 2010, 23:26

Шегуваме се, но 245 е прав, че първо би следвало да се мисли. Нищо, ние сме свикнали, ще се приспособите и вие. /майтап, ей! :D /
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 21 Окт 2010, 13:28

Lord написа:
Куче написа:........ Иначе мога ти дам един планински гащиризон...от сърце ;)


Брат, ще и трябва и пълнеж за твоя гащеризон, силикон ли, или просто още една колежка - знам ли... :oops: :mrgreen:

Lord,каква колежка,каквип 3 лева на цело пич.Де да я намеря,само мъжове около мен.Ма да ти кажа откакто ме дъвка администратора на бачката,не смея вече де се майтапя ,особено пък с теб! :roll: Тук си господар и погледнеш ми се наложи и тук да си посипвам главата с пепел!!! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 21 Окт 2010, 13:38

Споко, форумът е FREE, може да се гъбаркаш с който ти е кеф, стига да не избереш някой дето не носи, но това не съм аз. ;)

Кви господари, та тук е раздел ГЗ, вие сте домакините! :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 21 Окт 2010, 13:43

Lord,ти разбираш,че се шегувам,нали?А щом тук се чувстваш като на гости,давай да се вдигаме и да нападаме мезетата и пиенето в кръчмата.До преди малко ги гледах,грехота е да стоят така!Аз черпя!Имам си повод!!! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот Lord » 21 Окт 2010, 13:47

Изобщо не подозирах, че се шегуваш. :P
daniela_suzi написа:А щом тук се чувстваш като на гости,давай да се вдигаме и да нападаме мезетата и пиенето в кръчмата.Аз черпя!Имам си повод!!! ;)

Честит ти повод, Дани, благодаря за поканата! :) А, 245 няма ли да почерпи някога?! :? :lol: :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Здравейте!

Мнениеот daniela_suzi » 21 Окт 2010, 13:52

:lol: Мииииииииииииии,знам ли? :roll: Питай го него! :lol:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Здравейте!

Мнениеот Куче » 21 Окт 2010, 18:53

245 написа:То вярно, че последното изменение е от август тази година и трябва да мине време докато се изпълни, ама помислете малко ве хора. Имате ли възможност да влеете 1000 човека в това министерство. Осигурете ги наравно с другите, пък тогава ги подмятайте насам-натам. Да се чустват, като изтърсачето на МВР. Ми ко са виновни хората, че политиците си правят ...игричките :(


Хей ,как да те нареча? Но май си ми колега щом сте към МВР. Нищо лично към теб приятел ,но не решавам аз тия неща и мисля че ти го осъзнаваш. Искаш да си кажа мнението ли?. Вие нямате никаква работа и вмешателство в МВР. Но уви ...с тия умни глави в държавата, така е! Мога да ти кажа само едно.....дано ме разбереш ,че почти всеки ден изпълнявам и вашата работа!. Всички плюят полицията ,но като видят зор ,им ставам и майка и баща. Умен пич си сякаш, дано ме разбереш!
Пак ти казвам ...нищо лично! ;)
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

Re: Здравейте!

Мнениеот Куче » 21 Окт 2010, 19:57

Чувствам ,че от ГЗ сте тънкообидчиви :lol: Симпатяги! :D
Аватар
Куче
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1175
Регистриран на: 18 Сеп 2009, 10:49

ПредишнаСледваща

Назад към Гражданска защита

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта