Специалните съобщения на БОП-а

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот doznatel1 » 24 Апр 2010, 11:09

vgp_dark написа:Вижте, това за убийството го дадох за пример. Някой не са разбрали правилно. Сега ще ви разасня ситуацията. Този човек хаква няколко пъти моят сайт. Смени ми паролата на хостинга. Отново ме заплашва, че ще хакне сайта ми, скайпа и компа. Чел съм по много форуми за него. Много хора се оплакват, Някаде бях набарал една тема, където пишеше, че е крал пари от epay и paypal. Също тъка изнудва да му се пращат смс-и към неговата смс система.



Ами обади се и подай сигнал, обади се, обади се, по скайпа няма да стане, ако е толкова сериозно колкото казваш, подай сигнал по НОРМАЛНИЯ НАЧИН
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот osata » 24 Апр 2010, 17:20

За съжаление или за хубаво, не знам точно, но в България жалба се подава с подпис, тоест не анонимно. Съгласи се, че някой анонимно подаде сигнал, че ти извършваш компютърни престъпления и един ден дойдат у вас, правят обиск и ти изземат компютъра? В последствие се оказва, че някой твой "приятел" си направил майтап, връщат ти компютъра, ама ядовете.... но кой се е избъзикал - не се разбира.
Затова ако ти се е случило такова нещо, писмената жалба е решението. Подава се лично, получаваш входящ номер и имаш законвото право да получиш отговор.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот vgp_dark » 04 Май 2010, 13:00

Искам да ви кажа нещо извън тази тема. За затварянето на zamunda.net и arenabg.com. Ако бъдат затворени цяла България ще се вдигне на крак и ще бъде пълна анархия...!
vgp_dark
Нов
Нов
 
Мнения: 10
Регистриран на: 05 Апр 2010, 17:04

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот Raptor » 04 Май 2010, 13:14

vgp_dark написа:Искам да ви кажа нещо извън тази тема. За затварянето на zamunda.net и arenabg.com. Ако бъдат затворени цяла България ще се вдигне на крак и ще бъде пълна анархия...!

Е, чак пък цяла България на крак, е малко пресилено!
Няма ли да е по лесно, ако се пренасочат към други тракери? Кво им е на axelbg.net и nanoset.net, например! Квото има в замундите, такова има и там.
И все пак си е офтопик!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот Sir Humphrey » 04 Май 2010, 13:26

vgp_dark написа:Искам да ви кажа нещо извън тази тема. За затварянето на zamunda.net и arenabg.com. Ако бъдат затворени цяла България ще се вдигне на крак и ще бъде пълна анархия...!


ХАХААХХАХАХАХАХХАХАХХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Паднах от стола от смях направо :!: :!: :!:

ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот osata » 04 Май 2010, 13:46

И аз ще добавя нещо по офтопика -
Активността в масови мероприятия сред интернет потребителите е обратнопропорционална при тази на футболните запалянковци :D
Освен интернет публикации и няколко хиляди нови блога, нова група във фейсбук и други подобни друго няма да се случи.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот BARETATA » 04 Май 2010, 15:23

vgp_dark , давай по същество , недей да изразяваш само празни приказки . Ако трябва всички подобни Теми като тази прочети .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот doznatel1 » 04 Май 2010, 18:09

vgp_dark написа:Искам да ви кажа нещо извън тази тема. За затварянето на zamunda.net и arenabg.com. Ако бъдат затворени цяла България ще се вдигне на крак и ще бъде пълна анархия...!



Дреме ми за замунда, и на още мноооого хора не им пука, давайте по темата, за излишни разговори си има "Извън темите"!!! А за цяла България, оо недей да ставаш смешен!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот BARETATA » 04 Май 2010, 18:53

Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Специалните съобщения на БОП-а

Мнениеот BARETATA » 03 Юни 2010, 18:53

ГДБОП хвана 18-годишен хакер
03.06.2010 18:34
Младежът разбил пароли за достъп до служебни пощенски кутии, а след това се опитвал да изнудва титулярите за пари. http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3029051
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Борба с организираната престъпност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта