Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARETATA » 09 Фев 2010, 20:32

Службата е доста специфично направление на дейност,така че Дерзайте !
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот Lord » 10 Фев 2010, 21:20

BARETATA написа:Службата е доста специфично направление на дейност,така че Дерзайте !


Много служби са специфични, една от най-неспецифичните дейности на БОП е задържане, употреба на сила, оръжие, помощни средсва или качулки. Нека външните за МВР лица да не се подвеждат по някои кадри с надписи по жилетките, това е за пред медиите. В действителност всичко е много по-интересно, върши се в цивилно облекло и е много, много далеко от разбирането за "екшън"! ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот osata » 10 Фев 2010, 21:25

Lord написа:
BARETATA написа:Службата е доста специфично направление на дейност,така че Дерзайте !


Много служби са специфични, една от най-неспецифичните дейности на БОП е задържане, употреба на сила, оръжие, помощни средсва или качулки. Нека външните за МВР лица да не се подвеждат по някои кадри с надписи по жилетките, това е за пред медиите. В действителност всичко е много по-интересно, върши се в цивилно облекло и е много, много далеко от разбирането за "екшън"! ;)


Колко си прав обаче :) ;)
( разби мечтите на толкова младежи сега :lol: )
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARETATA » 10 Фев 2010, 21:27

Lord написа:
BARETATA написа:Службата е доста специфично направление на дейност,така че Дерзайте !


Много служби са специфични, една от най-неспецифичните дейности на БОП е задържане, употреба на сила, оръжие, помощни средсва или качулки. Нека външните за МВР лица да не се подвеждат по някои кадри с надписи по жилетките, това е за пред медиите. В действителност всичко е много по-интересно, върши се в цивилно облекло и е много, много далеко от разбирането за "екшън"! ;)


Еми това се опитвах да кажа,ама нали ти си ОР,по-добре го разкри.Винаги съм казвал,че ГДБОП няма нищо общо с командосите в СОБТ,но Уви...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот vulcan » 11 Фев 2010, 16:39

а от къде да получа информация за свободни места или конкурси,имам желание
vulcan
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Фев 2010, 16:30
Местоположение: софия

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARETATA » 11 Фев 2010, 16:58

Не можеш,постъпи като редови полицай и тогава,а ако имаш Висше образование,следи Конкурсите на интернет страницата,на Дирекция "Човешки ресурси".
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот иван » 26 Авг 2010, 23:28

здравейте имам огромното желание да постъпя в бопа помошник ор съм от 10 години в други структури на мвр бих искал да имам още по големи възможности за работа за да се насоча към най-големите от престъпниците по дадената линия. Не че сега не съм но направо не остава време от рутинни случаи ш жт дреги задължения.
За съжаление чак догодина завършвам университет. Знатете ли дали има места за помошник ор или е само за хора с висше
иван
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Авг 2010, 23:15

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARETATA » 27 Авг 2010, 08:15

За да не говорим празни приказки , отиди в София и питай на място , тоест среща с Кадровика и след това с Директора - Флоров . Знаеш как стоят нещата,ако си далеч от София , питай някой твой колега и познат.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот osata » 27 Авг 2010, 17:25

иван написа:здравейте имам огромното желание да постъпя в бопа помошник ор съм от 10 години в други структури на мвр бих искал да имам още по големи възможности за работа за да се насоча към най-големите от престъпниците по дадената линия. Не че сега не съм но направо не остава време от рутинни случаи ш жт дреги задължения.
За съжаление чак догодина завършвам университет. Знатете ли дали има места за помошник ор или е само за хора с висше


Ти си от десет години в полицията и задаваш въпрос за боп-а "дали има места за помошник ор или е само за хора с висше" ??? :o
Колега ли си или се бъзикаш? ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот slaron » 27 Авг 2010, 18:09

osata написа:Ти си от десет години в полицията и задаваш въпрос за боп-а "дали има места за помошник ор или е само за хора с висше" ??? :o
Колега ли си или се бъзикаш? ;)


:roll: Майтапи се човека!
Последна промяна slaron на 30 Авг 2010, 09:55, променена общо 1 път
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Борба с организираната престъпност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта