Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот ribaflic » 30 Авг 2010, 08:03

Въпросът на иван е съвсем резонен, защото от известно време в ГДБОП работят и колеги със средно образование в т.нар. мобилни екипи.Двама колеги /категория Д/ от нашата дирекция вече са служители именно там.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот osata » 30 Авг 2010, 21:37

ribaflic написа:Въпросът на иван е съвсем резонен, защото от известно време в ГДБОП работят и колеги със средно образование в т.нар. мобилни екипи.Двама колеги /категория Д/ от нашата дирекция вече са служители именно там.


Той пита за ОР, не за екшънмени.
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот thegame3 » 12 Сеп 2011, 17:50

Тази година завършвам задочно висше и искам да ви питам.С моето више мога ли да кандидатства направо за работа в ГДБОП или първно трябва да работия в МВР като цивилен полицай и тогава?
thegame3
Нов
Нов
 
Мнения: 12
Регистриран на: 28 Фев 2010, 15:24

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARET » 29 Май 2012, 16:24

здравеите на всички много бих искал да стана барета оште от малак ме влече и желая да разбера как може да стане това в момента сам в германия и ако знам как може ощте утре патувам към бг благодаря
BARET
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Май 2012, 16:19

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот BARETATA » 31 Май 2012, 15:25

BARET написа:здравеите на всички много бих искал да стана барета оште от малак ме влече и желая да разбера как може да стане това в момента сам в германия и ако знам как може ощте утре патувам към бг благодаря


Така , първо "баретите" , не са в БОП-а, а в СОБТ , второ има си ТЕМА - viewtopic.php?f=2&t=273 . В тази - посочена от мен - Тема,ще получиш всички твои отговори.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот todor_kepov » 10 Юни 2012, 22:58

Аз също искам много да служа в БОП обаче имам два върпоса - тази година кандидатствам в АМВР и преглеждах факултетите заинтересовах се от факултет "ПОЛИЦИЯ" и по точно информацията че подготвя освен служители за ППООРП гранична полиция и жандармерия но и за БОП може ли някои по квалифициран да ми обясни какво означава това ? - Че може да те назначат директно след завършване или ... И другия въпрос е ако не успея да влезна има ли друг начин да служа в БОП благодаря за отделеното внимание
todor_kepov
Нов
Нов
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Юни 2012, 22:05

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот osata » 11 Юни 2012, 23:12

todor_kepov написа:Аз също искам много да служа в БОП обаче имам два върпоса - тази година кандидатствам в АМВР и преглеждах факултетите заинтересовах се от факултет "ПОЛИЦИЯ" и по точно информацията че подготвя освен служители за ППООРП гранична полиция и жандармерия но и за БОП може ли някои по квалифициран да ми обясни какво означава това ? - Че може да те назначат директно след завършване или ... И другия въпрос е ако не успея да влезна има ли друг начин да служа в БОП благодаря за отделеното внимание


Аз пък искам да съм Главен секретар :D .
Сега, едно е да искаш, друго да можеш, а трето да стане.
Нещо като да си харесаш най-хубавата мадама в града и да питаш "как мога да я имам".
Малко умения, малко шанс, и много работа по въпроса.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот Lord » 12 Юни 2012, 19:05

Тошко, хубаво кандидатстваш в АМВР, но независимо от специалността и евентуалната последваща реализация не е зле да се поставят препинателни знаци, когато се пише каквото и да е, дори и във форум или където и да е.
Успех!

Осич, освен Главсек и градската мадона други мокри сънища имаш ли? :P :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот ross_migration » 12 Юни 2012, 23:00

Тошко, защо точно в БОП искаш да служиш?
ross_migration
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 25 Сеп 2010, 13:49

Re: Колко от Вас искат да служат в БОП-а и Защо?

Мнениеот dsuzunov » 13 Юни 2012, 12:35

Е как защо?
Защото гледа "Под прикритие" и вероятно му харесва.
Интересно, всички искат да служат или в БОП-а, или в СОБТ (баретите)
Някои пък, искат да разкриват престъпления, ей така, от въздуха, съчетавайки качествата на Шерлок Холмс и Корейшио Кейн едновременно.
То и аз искам така, ама не става.
Що огледи съм изръшкал и пак знам, "че нищо не знам"
Не става само с гледане....
Димитър Узунов - БНТЛ Пловдив
Аватар
dsuzunov
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 701
Регистриран на: 01 Окт 2009, 17:18
Местоположение: Пловдив

Предишна

Назад към Борба с организираната престъпност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron