Малко помощ ако е възможно :)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот Plamen4u » 26 Фев 2011, 00:38

Здравейте :)
Понеже кандидатствам за Пожарникар, и на едната декларация има "Как се насочихте към работа в МВР , и с какви мотиви"
Бихте ли ми помогнали да ми кажете какво би било добре да напиша в това поле? Благодаря предварително
Plamen4u
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Яну 2011, 06:54

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот doznatel1 » 26 Фев 2011, 00:57

Plamen4u написа:Здравейте :)
Понеже кандидатствам за Пожарникар, и на едната декларация има "Как се насочихте към работа в МВР , и с какви мотиви"
Бихте ли ми помогнали да ми кажете какво би било добре да напиша в това поле? Благодаря предварително



Не е ли на анкетната карта или греша, напиши това което чувстваш, желаеш и мислиш, защото като седнеш при психолога там няма кой да ти подскаже. Съвет! :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот SYNOPTIK » 26 Фев 2011, 00:59

Бъди откровен,Plamen4u !
Защо реши да се заемеш с тази трудна професия ?
Ти ще влизаш там,откъдето всички други ще бягат-в огъня !
Ако си убеден,че призванието ти е Огън,то ще трябва да се аргументираш.
Направи го пред самият себе си,и отговорите ги дай във въпросното поле за попълване.
Ако си Искрен,значи ще успееш.

П.П. doznatel1 ме изпревари,но повярвай-не те лъже ! Целта и при него/нея/ е същата-реализация в МВР !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот doznatel1 » 26 Фев 2011, 01:04

Има и друг момент, всички документи се събират при психолога после и при комисията, и ако се различавам много в отговорите на анкетната карта и устните, не е добре, помисли хубаво. Успех! :) :) :)
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот Plamen4u » 26 Фев 2011, 01:49

Повече от сигурен съм,че искам да работя тази работа! Наясно съм със опасността,и с грозните гледки с които се сблъскват...с тежките картини които понякога изникват пред очите им :( Кандидатствам не за да отбия номера и да си намеря просто "нова работа"
Понеже си тренирам,не пия,не пуша,отговорен съм,дисциплиниран ....и за това искам да съм в системата...но просто не знма как да формулирам тези неща в това поле...Прави сте,че трябва да напиша какво наистина ме е накарало да кандидатствам,но просто не мога да формулирам отг. си...за това ви моля да ми дадете мнение :)
Plamen4u
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Яну 2011, 06:54

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот kkarakashev » 26 Фев 2011, 11:42

пламенчо, по горе ти отговориха, пиши това което ти е по сърце и душа, а да става каквото ще. Късмет
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот daniela_suzi » 26 Фев 2011, 21:00

Хей,Plamen4u,както си започнал-не пия,не пуша..........................само остана да добавиш -и пожени не ходя :lol: .Да знаеш,че прекаления светец и богу не е драг,още малко и крилца ще ти тръгнат.Дай малко по-свободно,казаха ти вече-това ,което ти е на сърце казвай,че като ти повторят в психотеста един въпрас по 5 различни начина и ще се на..........................като Карпатски вълк!Ще успееш,ако си ти,а не някакви заучени фрази,нали все пак не кандидатстваш във ВИТИЗ!!! :roll:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот Plamen4u » 26 Фев 2011, 22:00

:) Не исках да прозвуча като светец :) :D
Добре за това разбрах,но за полето Редовна военна служба,там какво трябва да напиша...Неслужил,или просто да не пиша нищо?Понеже нали закриха казармите докато бях още студент? :)
Plamen4u
Нов
Нов
 
Мнения: 9
Регистриран на: 18 Яну 2011, 06:54

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот mao11 » 26 Фев 2011, 22:01

няма човек с пагон който да не пие :lol:
mao11
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 252
Регистриран на: 23 Яну 2011, 20:00

Re: Малко помощ ако е възможно :)

Мнениеот osata » 26 Фев 2011, 23:31

mao11 написа:няма човек с пагон който да не пие :lol:


Има !
Имам отворена половинка бутилка уиски от около година, снощи близнах 20 грама, ама..... даже си признавам, малко излях и в мивката. Жал ми е че изветрява, пък и в шкафа има още 3-4 бутилки :mrgreen: , ако добавя и виното и ракията ( на 6-7 петилетки ).... и.....

Успех fireman, аналогично на моряците - много слаб трафик и попътна вода ти желая :D
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Следваща

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта