В пенсия ....

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

В пенсия ....

Мнениеот Hammer » 07 Юли 2010, 17:13

Айде и аз се нареждам в групата "Млад пенсионер ".От 01 септевмри 2010 година съм в заслужена пенсия.Стига толкоз .Пожелавам на всички колеги да ДОЧАКАТ не само на обещание а в действителност по добри времена в МВР !!! А във форума ще чета и ще пиша с голямо желание .Може да направим раздел: Пенсионери от МВР ;)
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: В пенсия ....

Мнениеот jim beam » 07 Юли 2010, 17:21

Честито!Пожелавам ти щастлив,лек и спокоен живот! :)
Ако ще губиш,бъди сигурен,че ще загубиш борейки се,а не предавайки се!
jim beam
Полицай
Полицай
 
Мнения: 182
Регистриран на: 23 Окт 2009, 12:52

Re: В пенсия ....

Мнениеот SYNOPTIK » 07 Юли 2010, 17:25

Жив и здрав да си Hammer !
Дълги години да и се радваш и ползваш !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В пенсия ....

Мнениеот osata » 07 Юли 2010, 18:24

Жив и здрав.....
А сега на къде - само на пенсия, или и още нещо?
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В пенсия ....

Мнениеот Hammer » 07 Юли 2010, 19:19

До днес имам три предложения за работа но още не бързам но определено няма да стоя само на пенсия все пак съм на 42 години -има хляб в мен ;)
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: В пенсия ....

Мнениеот Sir Humphrey » 07 Юли 2010, 19:25

Пожелавам ти успешна кариера оттук нататък! :)
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: В пенсия ....

Мнениеот 245 » 08 Юли 2010, 03:14

Hammer написа: А във форума ще чета и ще пиша с голямо желание .Може да направим раздел: Пенсионери от МВР ;)

Че що бре колего (на теб поне мога да ти кажа КОЛЕГАТА))? То си го има този раздел в този форум :D Точно под Пожарна безопастност и СНАБДЯВАНЕ (спасяване- знаеш защо как и кога :D ) А и никой от БФР-а не те е пускал "на заслужена почивка" :) Префикса ти е още действащ, така че никва пенсия :idea: От МВР- пенсия ДА, но от БФР - "ДО ЖИВОТНА ПРИСЪДА" .... 73 Така и един "бивш колега от Шумен " се опитва да говори в другия форум в минало свършено време. Бивши нема. И на него няма да му разреша таквоз мислене, както и на теб. Още повече, че не си само "първи братовчед" по линия на СНАБДЯВАНЕТО, ами си и брат по линия на УКВ :D :D :D още веднъж 73 и повече DX...или в УКВ май нямаше DX-и. Не сме много наясно тва КВ-истите :D Е голяма работа.Няма да честваме вече 05 юли с В.Маринов, ма ше честваме 26 септември :D :D :D ден на Свързочни войски :D Демек да ти го обясна на КВ-стки език: Няма за теб ... -.- СК , а ти се разрешава само -.- К :D
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: В пенсия ....

Мнениеот ribaflic » 08 Юли 2010, 06:28

Хамър, с пожелания по-спокойни и радостни дни :D И дълги години да си получаваш пенсията.
Аватар
ribaflic
КОМИСАР
 
Мнения: 549
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В пенсия ....

Мнениеот osata » 08 Юли 2010, 10:00

245 написа:
Hammer написа: А във форума ще чета и ще пиша с голямо желание .Може да направим раздел: Пенсионери от МВР ;)

Че що бре колего (на теб поне мога да ти кажа КОЛЕГАТА))? То си го има този раздел в този форум :D Точно под Пожарна безопастност и СНАБДЯВАНЕ (спасяване- знаеш защо как и кога :D ) А и никой от БФР-а не те е пускал "на заслужена почивка" :) Префикса ти е още действащ, така че никва пенсия :idea: От МВР- пенсия ДА, но от БФР - "ДО ЖИВОТНА ПРИСЪДА" .... 73 Така и един "бивш колега от Шумен " се опитва да говори в другия форум в минало свършено време. Бивши нема. И на него няма да му разреша таквоз мислене, както и на теб. Още повече, че не си само "първи братовчед" по линия на СНАБДЯВАНЕТО, ами си и брат по линия на УКВ :D :D :D още веднъж 73 и повече DX...или в УКВ май нямаше DX-и. Не сме много наясно тва КВ-истите :D Е голяма работа.Няма да честваме вече 05 юли с В.Маринов, ма ше честваме 26 септември :D :D :D ден на Свързочни войски :D Демек да ти го обясна на КВ-стки език: Няма за теб ... -.- СК , а ти се разрешава само -.- К :D


А 98 или 88 беше онова по-особеното?? ;)
Иначе на 245 - QRU , Хамъра го питах, ама ти занеш ли защо след като от 1998г имам радиолюбителски клас "С" ме няма в online регистрите??? Имам си всичките документи вкъщи, пък ме няма. Ще набарам някоя честотоа и ще предавам само "ЩЩД" на морза :mrgreen: . Аи че закодирахме и зацапахме темата :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В пенсия ....

Мнениеот BARETATA » 08 Юли 2010, 11:32

Успех да пожеля и здраве , късмет , приятни емоции .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Следваща

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron