В пенсия ....

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

Re: В пенсия ....

Мнениеот Lord » 08 Юли 2010, 21:28

Hammer написа:Айде и аз се нареждам в групата "Млад пенсионер ".От 01 септевмри 2010 година съм в заслужена пенсия.Стига толкоз .Пожелавам на всички колеги да ДОЧАКАТ не само на обещание а в действителност по добри времена в МВР !!! А във форума ще чета и ще пиша с голямо желание .Може да направим раздел: Пенсионери от МВР ;)


Благодарско за пожеланията, ама що бързаш?! Ако е заради промените има време, в статута и пенсионирането, дори и напролет-2011-та можеш. Според мен грешиш, млад си и има какво да дадеш на системата, размисли приятелю.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: В пенсия ....

Мнениеот SYNOPTIK » 08 Юли 2010, 23:30

Lord написа:Ако е заради промените има време

При неяснотата,при слуховете и приказките,навсякъде в МВР,не бих казал,че решението е прибързано.
Мисля,че Хамър правилно е решил !
Понеже е модерно тези дни да се говори за "любим химн",го поздравявам с тази песен :
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В пенсия ....

Мнениеот Hammer » 09 Юли 2010, 06:05

Lorde за тези 20 години в МВР се "обзаведох" с инсулинозависим диабет и имам проблеми с долните крайници-полиневропатия която води до много много лоши последствия -рязане на пръсти и на крайници.По добре е да си гледам здравето отколкото да си вдигам захарта !!!Благодаря за песента ама то и тази песен като оная ;)
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: В пенсия ....

Мнениеот rspab03 » 09 Юли 2010, 12:00

Жив и здрав бъди колега!
Не бързай с нова работа,първо малко почивка с въдица в ръка!
Заслужаваш малка почивка след тежката и отговорна работа.
А след това каквото сабя покаже.
Пожелавам ти попътен вятър в приключението "живот" :)
rspab03
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 30 Авг 2009, 19:12

Re: В пенсия ....

Мнениеот PAOLON » 09 Юли 2010, 21:40

Hammer написа:До днес имам три предложения за работа но още не бързам но определено няма да стоя само на пенсия все пак съм на 42 години -има хляб в мен ;)

Жив и здрав и още дълги години да ч взимаш пенсията.Само нещо не вденах ако греша поправи ме.Как на 42 год, направи 25 трудов стаж? :lol: Да не би да бързаш нещо? :lol:
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: В пенсия ....

Мнениеот SYNOPTIK » 09 Юли 2010, 21:48

Предполагам,че е така:
2 години казарма,1 година работа някъде преди МВР,и 22 години в МВР
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: В пенсия ....

Мнениеот PAOLON » 09 Юли 2010, 22:43

SYNOPTIK написа:Предполагам,че е така:
2 години казарма,1 година работа някъде преди МВР,и 22 години в МВР
42-25=17 или бъркам?На 17 год.е започнал трудовият стаж? :roll:Аз започнах веднага след казармата.Тази година февруари ги направих 25 ,23 в МВР и 2 казарма,но съм на 44 год.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: В пенсия ....

Мнениеот NANIOX » 09 Юли 2010, 23:28

Hammer написа:Айде и аз се нареждам в групата "Млад пенсионер ".От 01 септевмри 2010 година съм в заслужена пенсия.Стига толкоз .Пожелавам на всички колеги да ДОЧАКАТ не само на обещание а в действителност по добри времена в МВР !!! А във форума ще чета и ще пиша с голямо желание .Може да направим раздел: Пенсионери от МВР ;)


Жив и здрав бъди,и понеже сме си комшии ,да почерпиш.Пък ако ти доскучае като пенсионер,ми се обади да ти дам едно кутре,да си джиткаш из града и младите майки да му се радват............ ;)
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: В пенсия ....

Мнениеот Lord » 10 Юли 2010, 13:48

Hammer написа:Lorde за тези 20 години в МВР се "обзаведох" с инсулинозависим диабет и имам проблеми с долните крайници-полиневропатия която води до много много лоши последствия -рязане на пръсти и на крайници.По добре е да си гледам здравето..........


Това много променя нещата, Хамър. В този случай здравето е най-важно. Не разбирам нищо от медицина, но ако не е във вреда на заболяването - съветвам те да спортуваш активно, твърде млад си за да говориш така. :idea: ....и наистина си вземи кутре от Наниокс, скучаещи млади майки по парковете колкото щеш. ;) :D
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: В пенсия ....

Мнениеот Hammer » 11 Юли 2010, 16:33

PAOLON написа:
Hammer написа:До днес имам три предложения за работа но още не бързам но определено няма да стоя само на пенсия все пак съм на 42 години -има хляб в мен ;)

Жив и здрав и още дълги години да ч взимаш пенсията.Само нещо не вденах ако греша поправи ме.Как на 42 год, направи 25 трудов стаж? :lol: Да не би да бързаш нещо? :lol:



20 год в МВР. Казарма -2години и .... Започнал съм работа още на 16.5 години ;) малко бях панта и не ми се учеше но завърших като частен ученик и когато съм работил всичко ми е вписано в тр.книжка.Ходих в пенсионен отдел и ми казаха че всичкия стаж ми се признава затова на 42 години ще съм в пенсия.
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron