В пенсия ....

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

Re: В пенсия ....

Мнениеот daniela_suzi » 26 Юли 2010, 18:39

Струва ми се,че трябва да успокоим малко топката.Дали ни харесва или не,по проекто-закона излиза,че ще работим заедно.Няма смисъл от такива заяжданици,всеки си има и плюсовете,и минусите!!!!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: В пенсия ....

Мнениеот NANIOX » 26 Юли 2010, 21:51

lubo7 написа:От Lubo7

Бен , нямам нищо напротив да вършите нашата работа,много сте се заблудили ,че има нещо за превземане.Ще ви предоставиме всичко със каквото разполагаме:високо кръвно,дископатии,хернии,скъсани минискуси и ахилеси,психически обременени хора дали всичко от себе си през годините.Когато станем едно ще видиме кой за къде е готов.Пожарникаря не може да бъде превзет.Ние сме единствените във МВР със най добрата физическа подготовка,така че ,най малко може да се притесняваме от ГЗ която работи от 2г. насам по-ефективно.Лека нощ.


Тва за физическата подготовка не го разбрах............. :lol:
Който иска,може.Който казва че не може,не иска.

http://www.youtube.com/watch?v=fag9c50wJE0

http://www.vbox7.com/play:02526cce
Аватар
NANIOX
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 667
Регистриран на: 26 Авг 2009, 21:18
Местоположение: Смолян

Re: В пенсия ....

Мнениеот daniela_suzi » 27 Юли 2010, 16:41

NANIOX написа:
lubo7 написа:От Lubo7

Бен , нямам нищо напротив да вършите нашата работа,много сте се заблудили ,че има нещо за превземане.Ще ви предоставиме всичко със каквото разполагаме:високо кръвно,дископатии,хернии,скъсани минискуси и ахилеси,психически обременени хора дали всичко от себе си през годините.Когато станем едно ще видиме кой за къде е готов.Пожарникаря не може да бъде превзет.Ние сме единствените във МВР със най добрата физическа подготовка,така че ,най малко може да се притесняваме от ГЗ която работи от 2г. насам по-ефективно.Лека нощ.


Тва за физическата подготовка не го разбрах............. :lol:

И аз нещо не схващам,стига сме си мерили разна работи-аз покривам нормативите по ФП за отличен/едни и същи са за мъже и жени при нас/ и какво от това!Имам претенциите,че за 7 години и половина съм понаучила и аз нещо от спасяването,така че нека си гледаме работата и да не се изнервяме с глупости!!! :twisted: :twisted: :twisted:
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: В пенсия ....

Мнениеот osata » 27 Юли 2010, 17:03

И аз не разбирам за какво спорите.
Пожарникарите си имат друга специфика на професията, която изисква определена физическа подготовка и способности, които действително малцина от други служби в МВР умеят.
Но не съм запознат много много и с двете служби, за да изказвам крайно мнение, имам някакви наблюдения, които оставям за себе си.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: В пенсия ....

Мнениеот daniela_suzi » 27 Юли 2010, 17:08

Osata,напълно съм съгласна с теб.Всеки си тежи на мястото с определени умения и няма нужда да се изнервяме с глупости!!!
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: В пенсия ....

Мнениеот SFS » 27 Юли 2010, 21:22

А на мен ми остават още само 20 години до пенция...все едно съм на 25 сега...така и се усещам ;)
Ревизор - Одитор

"Комунистът е семе от дявола.Трудно ще бъде изкоренено".
Аватар
SFS
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1307
Регистриран на: 30 Авг 2009, 17:26
Местоположение: Земята,С.Америка,Канада, Квебек,Монтреал, Ласал H8R 2Z4

Re: В пенсия ....

Мнениеот 245 » 28 Юли 2010, 09:51

Аз пък се усещам на 85. С какъвто се събереш - такъв ставаш. Бих казал, с каквито работиш - така се чувстваш. Ма на кой ли му пука...
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: В пенсия ....

Мнениеот gomi » 21 Мар 2011, 20:53

bravo a az sam 24 godini na ulitzata kato slugitel :oops:
gomi
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Мар 2011, 20:34

Предишна

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта