ПБС и ГЗ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот osata » 07 Фев 2010, 17:59

Валентина написа:
osata написа:Радка куршума - Огнеборецо мой


Оса, да беше поздравил Хамърчето с това... :lol: :lol: :lol:


Е аз за втори път я пускам във форума, първият път беше именно: :D
osata написа:10 Ное 2009, 21:55

Специален поздрав от мен за Hammer и всички пожарникари
Песента е на Радка Куршума - Огнеборецо мой

viewtopic.php?f=28&t=104&p=3590&hilit=%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%BE#p3590

извинявам се за леко спам отклонението с тази "музикална пауза" , ама е хубаво човек да се смее ;)
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот daniela_suzi » 08 Фев 2010, 11:17

:) Дано да ви хареса,с най-добри чувства и пожелания за успешна седмица!П.П.Забравих да напиша,че заглавието на клипчето е:"Пиф и Еркюл-пожарникари"
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот summer_vt » 21 Юли 2010, 19:19

straj написа:
Lord написа::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Към ПБС иде свежата кръв от служители на бившето МИС, получаващи заплата и пенсия. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Колеги !
Пенсионерите в ГЗ са основно в командния състав (а и пенсионер да пише във форум ...надали).....в спасителните групи има еденични бройки. Така че не се радвайте на много нови пенсионери ;)



Така, пенсионерите са в ръководния състав, много, много рядко може да се срещне пенсионер-спасител :)
summer_vt
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2010, 10:35
Местоположение: Велико Търново

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот daniela_suzi » 21 Юли 2010, 21:22

;) Както се казва в една реклама-събрахме се!Сега остава да продължим да си работим заедно както и до сега.Имам предвид тези в низините-спасители и пожарникари,никога не сме имали проблеми при съвместни акции.Дано и в бъдеще да е така. :)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Lord » 21 Юли 2010, 21:28

Напротив, сега ще се работи още по-добре, Дани. Имахме случаи: викай пожарната, ако не се справят ще пратим ГЗ, надявам се скоро да има стиковка и всичко да е само и в полза на пострадалите, всъщност съм убеден!

П.П. Само не знам за празниците как ще се разберета... :P ;) :lol:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот daniela_suzi » 21 Юли 2010, 21:48

Както казва Мечо Пух-колкото повече,толкова повече :lol: .Ще се справим,ние от ГЗ сме свикнали всичко да ни е по трудния и гаден начин.А пък на хубавото лесно се свиква.Хай да се съберем,пък да го полеем подобаващо!!! ;)
От всяка ситуация има изход,която не винаги е в желаната от нас посока,но винаги е встрани от гробищата!
Аватар
daniela_suzi
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 728
Регистриран на: 08 Дек 2009, 17:51
Местоположение: Плевен

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Hammer » 22 Юли 2010, 07:48

Lord написа:Напротив, сега ще се работи още по-добре, Дани. Имахме случаи: викай пожарната, ако не се справят ще пратим ГЗ, надявам се скоро да има стиковка и всичко да е само и в полза на пострадалите, всъщност съм убеден!

П.П. Само не знам за празниците как ще се разберета... :P ;) :lol:


Лорде ,чак до такова положение не сме стигали да не се справим и да викат ГЗ !!! Това е обидно за нас !!! Може да съм с единия крак при пенсионерите но ще си защитавам колегите пожарникари .
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот emillazarov » 22 Юли 2010, 19:19

Hammer-защо е обидно ГЗ да помага на пожарната.За 18г. служба в спасителен екип мога да дам много примери за съвместна работа между нас.Ако желаеш можем да развием темата.Жив и здрав.
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Lord » 22 Юли 2010, 19:28

Hammer написа:Лорде ,чак до такова положение не сме стигали да не се справим и да викат ГЗ !!! Това е обидно за нас !!! Може да съм с единия крак при пенсионерите но ще си защитавам колегите пожарникари .


:lol: Млади момко, кандидат пенсионерю, палиш на четвърт оборот, нормално е. Имах предвид конкретни случаи, когато ГЗ наистина разполага с техника, която вие нямате, например за рязане на автомобили при сериозни ПТП с жертвите вътре, да не говорим за алпинистите и водолазите. Не съм искал да засегна никое звено в МВР, напротив, затова функционират и толкова различни по функция структури при нас, за да може да се обхванах всички задачи и задължение, които ни е вменил законодателя. :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Hammer » 22 Юли 2010, 19:42

В Смолянска област имаме чисто нови 13 Рена и имаме всичко необходимо за АСД във всеки !!!! автомобил.Имаме 6 напълно обучени водолази (Справка: детето което се удави миналата седмица в с.Средногорци и преди това пак деца паднали с кола в същия водоем.) и имаме 5 алпинисти членове на ПКСС в к.к.Пампорово даващи дежурства във спасителна служба.По същия начин е и по цялата южна граница благодарение на проект от ЕС написан и задвижен от моя Зам.Директор Кр.Шотаров.Справка : В нета е пълно инфо.Не се майтапя всичко по горе е напълно вярно.
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта