ПБС и ГЗ

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata, Hammer

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Hammer » 10 Дек 2009, 13:15

Я вижте ГЗ как си правят сеир с нас http://www.cp-bg.org/vbulletin/showthread.php?t=515 като дойдат на 25 декември в МВР да не им е чудно защо ни е отрицателно мнението към тях .Преди се оправдаваха ,че всичко идва от тяхното ръководство но с тези постове се вижда ,че всичко си е от тях самите .
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот 245 » 10 Дек 2009, 14:38

Hammer написа:Я вижте ГЗ как си правят сеир с нас http://www.cp-bg.org/vbulletin/showthread.php?t=515 като дойдат на 25 декември в МВР да не им е чудно защо ни е отрицателно мнението към тях .Преди се оправдаваха ,че всичко идва от тяхното ръководство но с тези постове се вижда ,че всичко си е от тях самите .

Единият е ваш, другият е бивш милиционер, а третия и четвъртия са нерегистрирани. Вината на ГЗ е, че админа не ги контролира. Ама може ли всичките да ги следи. Само пожарникарите са над 10 000. Нашите си ги следи, ама сме малко.
245
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 41
Регистриран на: 08 Дек 2009, 09:57

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот straj » 10 Дек 2009, 17:19

Hammer написа:Я вижте ГЗ как си правят сеир с нас http://www.cp-bg.org/vbulletin/showthread.php?t=515 като дойдат на 25 декември в МВР да не им е чудно защо ни е отрицателно мнението към тях .Преди се оправдаваха ,че всичко идва от тяхното ръководство но с тези постове се вижда ,че всичко си е от тях самите .


Eeee...ма и ти...виждаш че е нерегнат...може да е всеки. :?
Съдбата е благосклонна към подготвените http://www.cp-bg.org
Аватар
straj
КОМИСАР
 
Мнения: 32
Регистриран на: 14 Сеп 2009, 13:17
Местоположение: София

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот rspab03 » 10 Дек 2009, 20:57

245 написа:
Hammer написа:Я вижте ГЗ как си правят сеир с нас http://www.cp-bg.org/vbulletin/showthread.php?t=515 като дойдат на 25 декември в МВР да не им е чудно защо ни е отрицателно мнението към тях .Преди се оправдаваха ,че всичко идва от тяхното ръководство но с тези постове се вижда ,че всичко си е от тях самите .

Единият е ваш, другият е бивш милиционер, а третия и четвъртия са нерегистрирани. Вината на ГЗ е, че админа не ги контролира. Ама може ли всичките да ги следи. Само пожарникарите са над 10 000. Нашите си ги следи, ама сме малко.



Eй по полека.Кога станахме над 10000 :?: Да не би и вие да се броите вече пожарникари :?:
И пак не можем да го докараме до 9000.
rspab03
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 30 Авг 2009, 19:12

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Hammer » 10 Яну 2010, 20:21

абе егати министерството изгониха много хора работещи спасители а сега ще назначават нови или ще прехварлят от пожарната техните дебили да работят с нас и пак ще пишат по весниците, че не работим ефективно, нямам думи може да са имали някво криминално минало, ама е било отдавна и би трябвало да губи давност ама акъл и фуражка са противоположни неща.


Коментара ще го оставя на вас !!!

http://www.cp-bg.org/vbulletin/showthre ... 90&page=18
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот emillazarov » 10 Яну 2010, 22:22

Искрено съжалявам за този цитат.Аз съм спасител от АСД-ПЛОВДИВ и от 1992 съм бил на много акции със пожарникари от Пловдив.Карлово.Хисара.Асеновград.Първомай идр.На жена ми баща й и той е пожарникар и никога не е имало дрязги с тях. Нямам представа защо е това плюене.Никой не ни казва казва какво предстои и напрежението е голямо.Отделно нашият саит е атакуван от анонимни потребители и това допълнително нагнетява положението.Надявам се на добра съвмесна работа.Живи и здрави.
emillazarov
Нов
Нов
 
Мнения: 28
Регистриран на: 12 Сеп 2009, 16:32

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот ben » 10 Яну 2010, 23:20

все се намира някой, да налее бензин в огъня. било то от "наш'те" или от "ваш'те".
ако ще се вадят кирливи ризи и при нас и при вас примери бол.
само ще кажа, че антипатията към фуражките не идва от вас, а от времето, когато бяхме военни, тамън се оттървахме малко от военщината и пак ни натрисат, при това с кастинг.
а примера със змията и млякото (http://firebg.net/viewtopic.php?f=2&t=694&sid=68baf2c1eb67a265b2bc099be72eda6a#p6825) най-малкото е некоректен, тъй като голяма част от задълженията ни ги натресоха без регламент, нито обучение, а палячовци, съгласни да правят квото им кажат в армията и ГЗ, като неин потомък - не можем да се оплачем че няма, но това не дава право за подобни обобщения.
Цитираната тема нарочно съм я оставил отворена, защото да могат да се чуят всички гледни точки, без да има нужда от регистрация, като следя да не премине границата на сравнително добрия тон, но не мога да съм непрекъснато онлайн, така че някои постинги присъстват по-дълго, отколкото би трябвало за да няма стартиране на поредната безсмислена словесна престрелка.
и затова недей да питаш
за кого бие камбаната,
камбаната бие за теб...
ben
Нов
Нов
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Дек 2009, 22:52
Местоположение: София

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот osata » 10 Яну 2010, 23:58

Не прочетох линка, но се досещам какво пише....

всичко е решено, каквото и да се говори - това е.
Вие си преценете печелите или губите от една вражда !
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот frogman » 24 Яну 2010, 11:23

Лоша работа...
От т'ва плюене едни други сме на тоя хал- и пожарна и ГЗ.
Настръхвам когато чуя сирените на пожарната.Настръхвам защото знам с какво ще се придвижат до обекта си-вместо двата дежурни автомобила,излиза единия.Татрата пак не е запалила...
ГЗ пък излизат за котки и термометри...с нови Ровъри.
Ами със 112 и за лайната на циганите ще се ходи вече ! Това е !...
Всеки от нас (работниците)има виждане за структура, но това няма значение за "светилата". Те си гледат техните интереси...И "разделяй и владей" при тях важи с пълна сила ! И видно е че успяват !
И ще успяват на фона на тези "закачки" от всички нас ! Разделение има в ГЗ (сред работниците),разделение има и в ПАБ .Едни срещу други ли ще вървим ?! Докога ?! И защо ?!
Престанете !!!
Кое е дублиране,пак ще кажат ония ! Нека всички си вършим работата-тя и без това е гадна !
frogman
Нов
Нов
 
Мнения: 19
Регистриран на: 22 Яну 2010, 20:20

Re: ПБС и ГЗ

Мнениеот Hammer » 24 Яну 2010, 11:55

frogman написа:Лоша работа...
От т'ва плюене едни други сме на тоя хал- и пожарна и ГЗ.
Настръхвам когато чуя сирените на пожарната.Настръхвам защото знам с какво ще се придвижат до обекта си-вместо двата дежурни автомобила,излиза единия.Татрата пак не е запалила...
ГЗ пък излизат за котки и термометри...с нови Ровъри.
Ами със 112 и за лайната на циганите ще се ходи вече ! Това е !...
Всеки от нас (работниците)има виждане за структура, но това няма значение за "светилата". Те си гледат техните интереси...И "разделяй и владей" при тях важи с пълна сила ! И видно е че успяват !
И ще успяват на фона на тези "закачки" от всички нас ! Разделение има в ГЗ (сред работниците),разделение има и в ПАБ .Едни срещу други ли ще вървим ?! Докога ?! И защо ?!
Престанете !!!
Кое е дублиране,пак ще кажат ония ! Нека всички си вършим работата-тя и без това е гадна !



Явно не си от средите на пожарникарите щом твърдиш ,че имало разделение в ПАБ -много грешиш работил съм на няколко места но сплотен колектив какъвто има в пожарната го няма никъде !!!
Ако при вас в ГЗ няма колектив това е съвсем друга работа .Защо наричаш работата си "гадна " аз не мисля ,че работата на пожарникаря е "гадна" напротив за мен това е достойна професия ??? Ти ако си мислиш ,че твоята работа е гадна напусни значи не си за нашите среди .
Изображение
Аватар
Hammer
КОМИСАР
 
Мнения: 655
Регистриран на: 27 Авг 2009, 10:42
Местоположение: гр.Смолян

ПредишнаСледваща

Назад към Пожарна безопасност и спасяване

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта