Човешки ресурси

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Човешки ресурси

Мнениеот dimitarh » 29 Май 2017, 19:38

Здравейте .подадох нужните документи в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси казаха ми ,че списъците с одобрените били качени в сайта на МВР но не мога да ги открия бихте ли ми помогнали от Свиленград съм .
dimitarh
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Май 2017, 19:36

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 29 Май 2017, 21:08

dimitarh написа:Здравейте .подадох нужните документи в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси казаха ми ,че списъците с одобрените били качени в сайта на МВР но не мога да ги открия бихте ли ми помогнали от Свиленград съм .


Теглото ще е голямо с набирането на кадри! Н
е знам как в бъдеще ще се комуникира с хора, които дори не знаят да обяснят какво искат и какво търсят... Влез тук http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Obiav ... egory1Pg=1 и ако знаеш какво търсиш, ще го откриеш.
За по-лесно можеше да напишеш длъжността за която си кандидатствал, заповедта за конкурса и т.н... така как да ти помогне човек...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dimitarh » 29 Май 2017, 21:25

dakota_ написа:
dimitarh написа:Здравейте .подадох нужните документи в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси казаха ми ,че списъците с одобрените били качени в сайта на МВР но не мога да ги открия бихте ли ми помогнали от Свиленград съм .


Теглото ще е голямо с набирането на кадри! Н
е знам как в бъдеще ще се комуникира с хора, които дори не знаят да обяснят какво искат и какво търсят... Влез тук http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Obiav ... egory1Pg=1 и ако знаеш какво търсиш, ще го откриеш.
За по-лесно можеше да напишеш длъжността за която си кандидатствал, заповедта за конкурса и т.н... така как да ти помогне човек...

Кандидадствах за зелена граница казаха ми ,че списъците са били качени в сайта всичко прерових никакви списъци не открих .
dimitarh
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Май 2017, 19:36

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 29 Май 2017, 22:54

dimitarh написа:
dakota_ написа:
dimitarh написа:Здравейте .подадох нужните документи в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси казаха ми ,че списъците с одобрените били качени в сайта на МВР но не мога да ги открия бихте ли ми помогнали от Свиленград съм .


Теглото ще е голямо с набирането на кадри! Н
е знам как в бъдеще ще се комуникира с хора, които дори не знаят да обяснят какво искат и какво търсят... Влез тук http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Obiav ... egory1Pg=1 и ако знаеш какво търсиш, ще го откриеш.
За по-лесно можеше да напишеш длъжността за която си кандидатствал, заповедта за конкурса и т.н... така как да ти помогне човек...

Кандидадствах за зелена граница казаха ми ,че списъците са били качени в сайта всичко прерових никакви списъци не открих .


Митак, опасявам се, че имаш сериозен проблем в комуникацията. Погледни какво съм подчертал по-горе във въпроса ти, "в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси", след това си пишеш "Кандидадствах за зелена граница" ...Какво да правиш на тази зелена граница, овеце ли да пасеш, дърва ли да сечеш, за какво точно си кандидатствал. Майка ти баща ти четоха ли заповедта за обявеният конкурс, с тях ли си подава документите, пишеше ли в заповедта за каква позиция е обявен конкурса?
Свиленград се слави с много видни граничари, др. Еленков, др. Калайджиев, др. Текелиев :) недей се излагай, ами залягай и преди да пишеш мисли повече, задавай точни и ясни въпроси, за да може да ти се помогне с точни и ясни отговори :)
Давай сега по текста и формулирай правилно въпросите си :)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dimitarh » 29 Май 2017, 23:15

dakota_ написа:
dimitarh написа:
dakota_ написа:
dimitarh написа:Здравейте .подадох нужните документи в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси казаха ми ,че списъците с одобрените били качени в сайта на МВР но не мога да ги открия бихте ли ми помогнали от Свиленград съм .


Теглото ще е голямо с набирането на кадри! Н
е знам как в бъдеще ще се комуникира с хора, които дори не знаят да обяснят какво искат и какво търсят... Влез тук http://www.dhr.mvr.bg/Competition/Obiav ... egory1Pg=1 и ако знаеш какво търсиш, ще го откриеш.
За по-лесно можеше да напишеш длъжността за която си кандидатствал, заповедта за конкурса и т.н... така как да ти помогне човек...

Кандидадствах за зелена граница казаха ми ,че списъците са били качени в сайта всичко прерових никакви списъци не открих .


Митак, опасявам се, че имаш сериозен проблем в комуникацията. Погледни какво съм подчертал по-горе във въпроса ти, "в гранична полиция набират кадри за човешки ресурси", след това си пишеш "Кандидадствах за зелена граница" ...Какво да правиш на тази зелена граница, овеце ли да пасеш, дърва ли да сечеш, за какво точно си кандидатствал. Майка ти баща ти четоха ли заповедта за обявеният конкурс, с тях ли си подава документите, пишеше ли в заповедта за каква позиция е обявен конкурса?
Свиленград се слави с много видни граничари, др. Еленков, др. Калайджиев, др. Текелиев :) недей се излагай, ами залягай и преди да пишеш мисли повече, задавай точни и ясни въпроси, за да може да ти се помогне с точни и ясни отговори :)
Давай сега по текста и формулирай правилно въпросите си :)



Имаше набиране на кадри кадри за зелена граница за митница от 800 човека останахме около 200 от тези 200 трябваше да останат около 110 човека аз съм приет сред тези 110 човека Работата ми е на два минути път а самата граница която разделя Турция е на 4 метри от къщата ми.Явно на теб повече ти е писането от колкото да помогнеш и да кажеш къде е списъка има го в ГПУ-Свиленград но не ми е удобно да ходя и да щракам с телефона да правя снимки .Нямам проблем с комуникацията .Зелена граница е браздата която разделя България с Турция но явно не си запознат с това .На интервюто ме питаха къде искам да съм имах три възможности аз избрах зелена граница .
dimitarh
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Май 2017, 19:36

Re: Човешки ресурси

Мнениеот Border_Officer » 29 Май 2017, 23:22

dakota_ написа:Свиленград се слави с много видни граничари, др. Еленков, др. Калайджиев, др. Текелиев :)


От изброените само един е граничар, а другите съм съгласен, че са другари :D
Иначе 13-ти ГО беше славен отряд, най-дългата полоса за охрана и почти винаги водеха в съревнованията между отрядите.
Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 30 Май 2017, 09:30

dimitarh написа:Имаше набиране на кадри кадри за зелена граница за митница от 800 човека останахме около 200 от тези 200 трябваше да останат около 110 човека аз съм приет сред тези 110 човека Работата ми е на два минути път а самата граница която разделя Турция е на 4 метри от къщата ми.Явно на теб повече ти е писането от колкото да помогнеш и да кажеш къде е списъка има го в ГПУ-Свиленград но не ми е удобно да ходя и да щракам с телефона да правя снимки .Нямам проблем с комуникацията .Зелена граница е браздата която разделя България с Турция но явно не си запознат с това .На интервюто ме питаха къде искам да съм имах три възможности аз избрах зелена граница .


Проблемите са ти доста сериозни, четеш, но не мислиш върху прочетеното. До момента да ти е отговорено, ако беше написал точно за каква длъжност кандидатстваш. Кадри за зелена граница е идиотия, браздата, която разделя България с Турция е гранична ивица :)
В твоя случай като не знаеш какво и как да попиташ ще е най-добре да мяташ крачоли до ГПУ-Свиленград :) Ако искаш не щракай с телефона да правиш снимки, а си вземи придружител, който знае да чете и мисли да ти провери резултата.
Бордера писал по-горе ще плаче от радост като ви изтръскат на зелена граница да му обяснявате какво е зелена граница 8-) :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 30 Май 2017, 09:36

Border_Officer написа:
dakota_ написа:Свиленград се слави с много видни граничари, др. Еленков, др. Калайджиев, др. Текелиев :)


От изброените само един е граничар, а другите съм съгласен, че са другари :D
Иначе 13-ти ГО беше славен отряд, най-дългата полоса за охрана и почти винаги водеха в съревнованията между отрядите.
Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.


С двама от изброените сте на една длъжност, а другият е съпричастен и споделя мероприятията на гранични войски :D Ти знаеш ли какво е зелена граница или разчиташ като дойде новото попълнение от кадри да те "светне" по въпроса :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот Border_Officer » 30 Май 2017, 12:46

dakota_ написа:
Border_Officer написа:
dakota_ написа:Свиленград се слави с много видни граничари, др. Еленков, др. Калайджиев, др. Текелиев :)


От изброените само един е граничар, а другите съм съгласен, че са другари :D
Иначе 13-ти ГО беше славен отряд, най-дългата полоса за охрана и почти винаги водеха в съревнованията между отрядите.
Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.


С двама от изброените сте на една длъжност, а другият е съпричастен и споделя мероприятията на гранични войски :D Ти знаеш ли какво е зелена граница или разчиташ като дойде новото попълнение от кадри да те "светне" по въпроса :D


Не всеки с който съм на една длъжност е граничар ;) Все едно теб да те преназначат от Н-к на РУ да станеш Н-к на ГПУ и да кажеш, че си граничар ;) А и познатите ти все ВКР-та и политработници от гранична, а те също не бяха граничари :)
Да знаеш, че на 30.09 тази година ще има събор на граничарите в Петрич.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Човешки ресурси

Мнениеот osata » 30 Май 2017, 22:20

Границата със Сърбия какъв цвят е? Чувал съм, че зимата е бяла, ама пролетта и лятото? :mrgreen:

Искам да напиша нещо в тая тема, ама не знам какво :?: :!: . Не знам образователната система ли е сбъркана, хората се преструват ли..... не е нормално да не можеш да формулираш правилно едно изречение, да зададеш въпрос, за пунктуации изобщо дума да не става... коя поредна тема е за кандидати, едно и също. Ама не са преструвки, това е лошото, по конкурсите е още по-кошмарно.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Следваща

Назад към Гранична полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта