Човешки ресурси

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dimitarh » 30 Май 2017, 23:12

osata написа:Границата със Сърбия какъв цвят е? Чувал съм, че зимата е бяла, ама пролетта и лятото? :mrgreen:

Искам да напиша нещо в тая тема, ама не знам какво :?: :!: . Не знам образователната система ли е сбъркана, хората се преструват ли..... не е нормално да не можеш да формулираш правилно едно изречение, да зададеш въпрос, за пунктуации изобщо дума да не става... коя поредна тема е за кандидати, едно и също. Ама не са преструвки, това е лошото, по конкурсите е още по-кошмарно.


Вместо да се чудиш какво да пишеш можеш да започнеш директно на въпроса за конкретния списък,явно въпросът ми е прекалено сложен.Лесно е да пишете коментари извън темите като гледам то е ясно ,че съм приет и живот и здраве след 10 години ще се пенсионирам .
dimitarh
Нов
Нов
 
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Май 2017, 19:36

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 31 Май 2017, 15:49

dimitarh написа:
osata написа:Границата със Сърбия какъв цвят е? Чувал съм, че зимата е бяла, ама пролетта и лятото? :mrgreen:

Искам да напиша нещо в тая тема, ама не знам какво :?: :!: . Не знам образователната система ли е сбъркана, хората се преструват ли..... не е нормално да не можеш да формулираш правилно едно изречение, да зададеш въпрос, за пунктуации изобщо дума да не става... коя поредна тема е за кандидати, едно и също. Ама не са преструвки, това е лошото, по конкурсите е още по-кошмарно.


Вместо да се чудиш какво да пишеш можеш да започнеш директно на въпроса за конкретния списък,явно въпросът ми е прекалено сложен.Лесно е да пишете коментари извън темите като гледам то е ясно ,че съм приет и живот и здраве след 10 години ще се пенсионирам .


Пенсионирането е Божа работа, не се бъркай в Божиите дела, оправяй си водата между краката да тече правилно, а дали ще те вземат или няма да те вземат и дали ще се пенсионираш или няма да се пенсионираш е Божа работа.
Ако мен питаш и към момента трябва да получаваш пенсия за човек с интелектуални затруднения, но лошото е, че няма пари за подпомагане на толкова много хора с интелектуални затруднения...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот dakota_ » 31 Май 2017, 22:41

Border_Officer написа:Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.


Само откъм грамотност ли, чети какво съобщение получих на лични :lol:

Слушай бе идиот тъп ли си да прочетеш ,че съм приет оправи си ти твоя чучур моя си е наред като нямаш акъл да пишеш по темата не пиши смотаняк грамотността си ми е на ниво за разлика от твоето акъл имаш като на врабче само знаеш да си отваряш устата .Ходи се наври някъде дето слънце не грее ...


Ха сега познай кой идиот ми го е изпратил :mrgreen: и освен за неграмотност, не ти ли намирисва и за липса на първите седем години. Жална ви майка в гранична с такива кандидат-идиоти 8-)
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Човешки ресурси

Мнениеот XXX1 » 31 Май 2017, 22:53

dakota_ написа:
Border_Officer написа:Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.


Само откъм грамотност ли, чети какво съобщение получих на лични :lol:

Слушай бе идиот тъп ли си да прочетеш ,че съм приет оправи си ти твоя чучур моя си е наред като нямаш акъл да пишеш по темата не пиши смотаняк грамотността си ми е на ниво за разлика от твоето акъл имаш като на врабче само знаеш да си отваряш устата .Ходи се наври някъде дето слънце не грее ...


Ха сега познай кой идиот ми го е изпратил :mrgreen: и освен за неграмотност, не ти ли намирисва и за липса на първите седем години. Жална ви майка в гранична с такива кандидат-идиоти

Не ги ли усещат малко тия кандидати поне на психологичното изследване...Хайде, че на правописа и на интелектуалните способности са го изпуснали, мога някак си да го преглътна.
Но такъв речник и такива обиди от бъдещ "колега"...някак си хич не ми се нрави. :!:
Аватар
XXX1
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 39
Регистриран на: 27 Дек 2016, 21:04

Re: Човешки ресурси

Мнениеот Border_Officer » 01 Юни 2017, 13:40

dakota_ написа:
Border_Officer написа:Сега се чудим как да направим подбор сред кандидатите като кандидати много, но голям зор откъм грамотност.


Само откъм грамотност ли, чети какво съобщение получих на лични :lol:

Слушай бе идиот тъп ли си да прочетеш ,че съм приет оправи си ти твоя чучур моя си е наред като нямаш акъл да пишеш по темата не пиши смотаняк грамотността си ми е на ниво за разлика от твоето акъл имаш като на врабче само знаеш да си отваряш устата .Ходи се наври някъде дето слънце не грее ...


Ха сега познай кой идиот ми го е изпратил :mrgreen: и освен за неграмотност, не ти ли намирисва и за липса на първите седем години. Жална ви майка в гранична с такива кандидат-идиоти 8-)


Гледам, че не си изненадан :) а такива не са само в гранична. Вината е в семейството, каквито са майка му и баща му, такъв е и той. Гледам, че е дал някакви координати има и име, може пък докато е време да коригираме грешката.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Човешки ресурси

Мнениеот Lord » 01 Юни 2017, 15:52

По изрично желание на автора на темата dimitarh дебатите по същата приключват сега! 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Предишна

Назад към Гранична полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта