Общи положения ;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Сакалиев » 09 Май 2016, 17:35

Крадете и със задниците си в гранична и всички сте включени в някаква далавера. надминахте пътна полиция по крадене и подкупи. Тия мигранти да не минават за кой клати гората :)))
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Пумата » 13 Май 2016, 19:51

Border_Officer написа:
Пумата написа: Бях граничар като ни набереше някой див офицер на заставата ни правеше луди. Ама там знаех, че съм за две години и не ми дремеше. Сега ми дреме, щото ни набирате и край не се вижда, а имаме семейства и лични ангажименти.


Влез ако искаш тук viewtopic.php?f=26&t=5156&start=180 и кажи къде си бил граничар. Може да сме се засичали на някоя застава ;) Сега е всичко друго, но не и набиране. По-голяма слободия от сегашната служба не е имало и дано няма.


Служех 92-94 в под. 56510 - 7-ми ГО водач на служебно куче бях. После останах на служба в гранична, минах през жандармерията, като я разбиха ме изпратиха в полицията. В жандармерията нямаше такива неуредици като в полицията.
Пумата
Нов
Нов
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Май 2016, 10:22

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 13 Май 2016, 21:14

Много шум за нищо беше покрай закриването на ненужните жандармерийски структури в Разград и Хасково. Там нямаше изискване за самостоятелно мислене, имаше общ строй като в армията и групово изпълнение на поставени цели и задачи. Тези, които дойдоха да служат в районните управления бяха с много добра дисциплина и много изпълнителни, но отне доста време докато ги направим полицаи и някои от благодарност избягаха да служат по родните си места.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Border_Officer » 15 Май 2016, 17:00

Липсата на общ строй води до цирка, който си показал на клипове в другата тема.
В опитите си да направят девоенизация в МВР направиха такъв цирк, че сага нито има сме военизирана система, нито сме двоенизирана система.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот kermit » 16 Май 2016, 17:39

Промити милиционерски и военни мозъци, кага ли ще ви подредят в общ строй и ще ви изритат в пенсия да не ръсите мозъци където не трябва. Само военни порядки са ви в главите и дисциплина, това да ви не е армията.
kermit
Полицай
Полицай
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Дек 2015, 17:40

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот сигма3 » 17 Май 2016, 15:34

Без дисциплина нищо не става.....трябва да си много зле,че да не го схващаш!!
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот kermit » 17 Май 2016, 17:12

Трябва да си много зле да не схващаш, че това са дърти комунисти и още се другаросват като се видят. Умряха от яд полковниците като махнаха званията и станаха главни инспектори наравно с капитани и майори. Още тъгуват по отдаване на чест и строй.
kermit
Полицай
Полицай
 
Мнения: 123
Регистриран на: 02 Дек 2015, 17:40

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Border_Officer » 17 Май 2016, 17:58

Момче, ще те разочаровам за пореден път :) Като махнаха званията бях полковник, умряха от яд и останаха излъгани тия, които си мислеха, че като махнат званията и ще могат да правят каквото си искат 8-) И до момента без звания се случва това, което кажат началниците, а такива като теб слушат и изпълняват. Остани със здраве :)
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот сигма3 » 17 Май 2016, 18:01

И какво общо има това с дисциплината?
Ти другари нямаш ли? "Другар" за мръсна дума ли я броиш?
Против строя и строевата подготовка ,нещо против ли имаш?
Вероятно си един от тези:
https://www.youtube.com/watch?v=d58vS6eJAy4
сигма3
Полицай
Полицай
 
Мнения: 153
Регистриран на: 29 Сеп 2014, 08:12
Местоположение: Варна

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 17 Май 2016, 19:18

Border_Officer написа:Момче, ще те разочаровам за пореден път :) Като махнаха званията бях полковник, умряха от яд и останаха излъгани тия, които си мислеха, че като махнат званията и ще могат да правят каквото си искат 8-) И до момента без звания се случва това, което кажат началниците, а такива като теб слушат и изпълняват. Остани със здраве :)


Имаше един виц, попитали кака Мара какъв офицер иска за съпруг, лейтенант или полковник. Кака Мара казала - лейтенанта работа върши добре, но заплатата му мижава, полковника работата му никаква, но заплатата добра и отсякла категорично, че избира майор - работата му добра и заплатата му добра :D
Като премахнаха званията нито съм махал звезди от пагона, нито съм добавял. За мъка на РП служебната субординация действа и искат или не искат, слушат и изпълняват :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

ПредишнаСледваща

Назад към Гранична полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron