Общи положения ;-)

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 29 Авг 2016, 21:39

Ако се чуваха повече гласове на български тия търговци нямаше да има със сергиите. защото нямаше да има кой да пазарува. Не виждаш ли, че нашите хора нямат пари и нямат не защото няма работа, а защото не им се работи.
Тия турци, от които не се чувстваш добре,една част от тях работят от сутрин до вечер на нивата! Едни гледат тютюн, които вече замира като поминък, други гледат пипер и го продават на безценица на пазарджишките цигани, които после го препродават и печелят повече от тях.
Българите стоят, гледат и чакат да паднат на коча м... и се оплакват, че турците им пречат...
Преди десетина дни ходих на фестивала на духовата музика в Гуча /сръбско/ селото е малко, но на фестивала се събират около половин милион човека. Българска дума не можеш да чуеш, но ядене и пиене на корем и невероятна духова музика :)
Аз умирам да слушам духова музика, ако има и цигулка да ми свири на ушенцето влашка музика, могат да ми източат цялата заплата за няколко часа :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Сакалиев » 30 Авг 2016, 15:53

Дакота Ага, няма ли да спреш да защитаваш рязаните читаци. Българите сме били мързеливи, а рязаните били работливи. Ти да не си от машите на ДПС в полицията?
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Border_Officer » 15 Сеп 2016, 20:10

dakota_ написа:Ако се чуваха повече гласове на български тия търговци нямаше да има със сергиите. защото нямаше да има кой да пазарува. Не виждаш ли, че нашите хора нямат пари и нямат не защото няма работа, а защото не им се работи.
Тия турци, от които не се чувстваш добре,една част от тях работят от сутрин до вечер на нивата! Едни гледат тютюн, които вече замира като поминък, други гледат пипер и го продават на безценица на пазарджишките цигани, които после го препродават и печелят повече от тях.
Българите стоят, гледат и чакат да паднат на коча м... и се оплакват, че турците им пречат...
Преди десетина дни ходих на фестивала на духовата музика в Гуча /сръбско/ селото е малко, но на фестивала се събират около половин милион човека. Българска дума не можеш да чуеш, но ядене и пиене на корем и невероятна духова музика :)
Аз умирам да слушам духова музика, ако има и цигулка да ми свири на ушенцето влашка музика, могат да ми източат цялата заплата за няколко часа :D


Сега на панаира бях в Момчилград да се видя с един колега, цигулки нямаше, но зурли отвсякъде ни бяха заобиколили :) Не знам заради Байрама ли, но много чевермета бяха опекли.
Не знам колегите от районното как се справят с толкова паплач на едно място. Значи в тия райони имам чувството, че ЗДвП не важи 8-)
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 15 Сеп 2016, 22:02

Ти много се задълбочаваш, дали са зурли или цигулки като удариш няколко под индиго и ти е все тая, важно е да има кой да кара колата после ;) От вашите в Момчилград познавам Митрев, но не съм го виждал от доста години.
В районното и при мен се усещат леки проблеми с "английските" водачи на МПС, но колегите подстригват на черта, който хванат в издънка на пътя. Един екземпляр, който се тупаше в гърдите и казваше - аз съм от Турция на мен никой не може да ми каже нищо... около година дебнене и увисна на ченгела без книжка... :D Важно е да им се покажа кой кара влака 8-)
В края на седмицата съм в Елхово на празника на баницата :D
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Border_Officer » 18 Сеп 2016, 19:07

Кажи от кой да го поздравя / на лични/ като го видя :) Празника не беше на баницата, а на гладните пенсионери готови да отнесат шатрите с безплатна баница :D
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 21 Сеп 2016, 17:56

Border_Officer написа:Кажи от кой да го поздравя / на лични/ като го видя :) Празника не беше на баницата, а на гладните пенсионери готови да отнесат шатрите с безплатна баница :D


На празника съвсем случайно се видях с близък роднина на др.Радков ;) Не е от гранична, но познаваш доста хора от трета непобедима армия и няма как да не познаваш Р.Р 8-)
Почивните ще съм изцяло по Странджа, ако ни подмине дъжда ще изкараме чудесно почивните дни на палатка.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Border_Officer » 21 Сеп 2016, 21:00

dakota_ написа:
Border_Officer написа:Кажи от кой да го поздравя / на лични/ като го видя :) Празника не беше на баницата, а на гладните пенсионери готови да отнесат шатрите с безплатна баница :D


На празника съвсем случайно се видях с близък роднина на др.Радков ;) Не е от гранична, но познаваш доста хора от трета непобедима армия и няма как да не познаваш Р.Р 8-)
Почивните ще съм изцяло по Странджа, ако ни подмине дъжда ще изкараме чудесно почивните дни на палатка.


Същият този другар от любимото ти ВКР с подчинените си маши беше подлудил мой роднина като офицер, че се опитваше да препечелва някой лев от ремонт на автомобили. Пак същият тоя човек като дойде демокрацията захвърли мундира и се хвърли смело в охранителният бизнес. Дали от клетви или от друго, но не живя дълго след демокрацията.
Разпъвайте смело палатките, няма да капне дъжд в района :)
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот dakota_ » 22 Сеп 2016, 16:43

Същият този другар ти не го познаваш щом пишеш такива неща. Как може да допуснеш, че н-к на отдел ВКР за цялата трета армия ще се занимава с твоя роднина, че ремонтирал автомобили. Може да е имал ядове, но от други много по-надолу в йерархията и с право са му създавали затруднения, какъв е този офицер, който ще офицер и ще се занимава с частпром да ремонтира автомобили. Едно време такива неща не се толерираха и още повече заплатите на офицерският състав бяха високи и нямаше нужда от такива заигравки с автомобили и допълнителни доходи.
Не е хвърлял мундира, а излезе в пенсия по принуда. По онова време един пиян министър на отбраната, който като говори фъфли и като цяло е оръфляк отвсякъде разсипа ВКР в армията и пръсна над 300 офицера от ВКР.
Ако помниш министър Александров след няколко години осъзна допуснатата грешка на пияният си предшественик и предложи на доста от уволнилите се да се върнат обратно в армията, но след дъжд качулка...
Няма да ти изброявам имена на офицери от ВКР, които и в момента са шефове по сигурността на огромни корпорации в България.
Виждам, че не харесваш тази служба, но това е защото не знаеш каква работа са вършели и с какво точно са се занимавали през годините.
Със сигурност трябва да знаеш, че много офицери работили в трето управление на ДС са хора, с които можем да се гордеем, че са служили на държавата.
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот Сакалиев » 22 Сеп 2016, 20:53

Такива КДСарски гадове като теб трябваше да ви изритат от МВР и да ви лишат от пенсия за цял живот да ви питам дали ще защитавате ДС. Повдига ми се като ви чуя след толкова години да се другаросвате, гнус ме е да чета с колко ДС гадини се познаваш и другаруваш. Пфу, вие не сте хора, вие сте изродясали комуняги.
Сакалиев
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 78
Регистриран на: 08 Авг 2014, 12:40

Re: Общи положения ;-)

Мнениеот катюша » 29 Сеп 2016, 08:51

Аз също си другаросвам другарката Димитрова учителката ми от първи клас и за мен винаги ще бъде др. Димитрова :)
Не съм проверявала дали не видна ДС служителка под прикритие в училище :lol:
Стари колеги също като се видят с бивши директори, началници или по-стари колеги се ползва обръщението другар.
Какво ти дреме на теб, кой как се обръща към приятелите си 8-)
катюша
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 321
Регистриран на: 02 Мар 2014, 16:52

ПредишнаСледваща

Назад към Гранична полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron