„Гранична полиция“ - МВР (РДГП) Аерогари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

„Гранична полиция“ - МВР (РДГП) Аерогари

Мнениеот chenc0 » 20 Ное 2018, 15:51

Здравейте на всички.Нов съм в форума и искам да попитам някой неща?
искам да кандидатствам за „Гранична полиция“ - МВР (РДГП) Аерогари София.Не ми стана ясно от необходимите документи, тези които са образец ще ги получа,когато отида на гише човешки ресурси или трябва предварително да си извадя от нета и да ги попълня?Ето това са следните документи-
1.1. Лична карта;
1.2. Нотариално заверено копие на диплома за завършено средно образование (при издадена диплома от чуждестранно учебно заведение - удостоверение за признато образование);
1.3. Декларация, че кандидатът:
1.3.1. Има само българско гражданство;
1.3.2. Не е осъждан за умишлено престъпление от общ характер независимо от реабилитацията;
1.3.3. Не е привлечен като обвиняем и не е подсъдим за умишлено престъпление от общ характер.
1.4. Искане за признаване валидността на резултати и заключения от изследвания при предходни конкурси - в случаите по чл. 3а, ал. 1 и ал. 2 от Наредба № 8121з-344/25.07.2014 г. за назначаване на държавна служба в Министерството на вътрешните работи - по желание на кандидата;
1.5. Искане за признаване валидността на медицинско свидетелство със заключение „годен“ - в случаите по чл. 8, ал. 2 от Наредба № 8121з-345/25.07.2014 г. за определяне на медицинските изисквания за работа в Министерството на вътрешните работи - по желание на кандидата;
1.6. Декларация по чл. 4, ал. 1, т. 2 от Закона за защита на личните данни (по образец);
1.7. Други документи, съобразно обявените изисквания на конкурса.

Също така имам висше образование "Национална сигурност",което според вас предимство ли е?Досега не съм работил в системата на МВР.
chenc0
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Ное 2018, 15:35

Re: „Гранична полиция“ - МВР (РДГП) Аерогари

Мнениеот dakota_ » 20 Ное 2018, 18:40

Гишетата ги закриха, сега се чука на врата и се влиза в канцелария на "ЧР" ;) от там ще ти дадат по списък всички необходими бланки, които трябва да получиш от МВР. Останалите документи са твоя грижа, твоя грижа е също попълването, окомплектоването и подаването на документите.
По отношение на висшето ти образование, ако в заповедта на конкурса пише, че търсят кандидати с "висше образование "Национална сигурност"" и е обявено, че кандидатите ще са с предимство пред другите кандидати, тогава можеш да ползваш предимство при кандидатстването.
Желая ти успех!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29


Назад към Гранична полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron