Наказание.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Наказание.

Мнениеот Border_Officer » 31 Окт 2016, 23:27

dakota_ написа:Откакто спрях да загрявам вратове и ми се наложи да заменя практиката си с налагане на дисциплинарни наказания нямам свалена заповед за наложено дисциплинарно наказание и след жаленето на заповед за наказание работя стриктно и само по правилата с жалващият се за да може и на мен да ми е лесно и на него да му е лесно като "играем" по правилата.
Има една приказка, колкото повече затънеш в лай*а и колкото повече мърдаш, толкова повече потъваш, за това мъдрите хора съветват всеки да си отваря очите като влиза в тоалетната ;)


Много неща си научил на Мечката Бог да го прости. Споменавал си, че сте били приятели, той шамареше, но не налагаше наказания. Беше хванал двама сержанти в издънка и без да се замисли ги беше смотал в жилището, но беше здрав и времената бяха други 8-) отделно последното все едно го чувам от неговите уста ;)
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18

Re: Наказание.

Мнениеот dakota_ » 01 Ное 2016, 09:31

Border_Officer написа:
dakota_ написа:Откакто спрях да загрявам вратове и ми се наложи да заменя практиката си с налагане на дисциплинарни наказания нямам свалена заповед за наложено дисциплинарно наказание и след жаленето на заповед за наказание работя стриктно и само по правилата с жалващият се за да може и на мен да ми е лесно и на него да му е лесно като "играем" по правилата.
Има една приказка, колкото повече затънеш в лай*а и колкото повече мърдаш, толкова повече потъваш, за това мъдрите хора съветват всеки да си отваря очите като влиза в тоалетната ;)


Много неща си научил на Мечката Бог да го прости. Споменавал си, че сте били приятели, той шамареше, но не налагаше наказания. Беше хванал двама сержанти в издънка и без да се замисли ги беше смотал в жилището, но беше здрав и времената бяха други 8-) отделно последното все едно го чувам от неговите уста ;)


Няма принос бай Иван в тия неща :) Преди доста години като млад офицер на територията на съседна Дирекция отиваме на кръчма, после в нощният бар на един хотел и така стана, че участвахме в голямо меле с поляци дошли на екскурзия... Както и да е измъкнахме се и изчезнахме, но администраторката на хотела ни издала, че идваме от друго място...намериха и оставената на паркинга отпред стара жигула... Нашият Директор ни повика и каза отивайте там, където сте се били и там директора ще ви накаже... Значи отнесохме голям бой и тримата офицери от директора, но се обади по телефона на нашият директор и каза - Въпроса е приключен, наказал съм ги, не им налагай друго наказание.
На тоя човек и до момента съм му благодарен, защото следваше изключване от партията, че не играем авангардна роля като комунисти и респективно уволнение...
Това го прилагах и аз до преди няколко години за определени прояви някои отнасяха яки шутове в канцеларията ми и приключвахме с наказанието. Сега вече се смени мат'риала и по-добре да се налагат наказания по ЗМВР и ако може да се чистя от тях, отколкото да си създам излишни ядове...
Това е положението с наказанията, както казват американците - Живота не е справедлив, а аз казвам, че никой никъде не е обещавал, че живота ще еднакво справедлив към всички...
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Охранителна полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта