От МО към МВР

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

От МО към МВР

Мнениеот karnache » 27 Авг 2016, 14:16

Здравейте, правя нова тема, защото въпроса ми е специфичен.
Работя към министерството на отбраната вече 4 години. Имам още година и половина до изтичането му на договора ми. Работа като работа. Нормална заплата, почивки, командировки, не мога да се оплача от нищо. Проблема е, че няма никъква перспектива, освен в случаите, ако реша да остана до пенсия в МО. Да, но съм едва на 28 години и не ми се чака.

Директно към въпроса подхождам, дали има възможност да бъда преназначен към МВР, ако не на моята длъжност (шофьор), то каквато и да е длъжност, пледи изтичане на договора?
karnache
Нов
Нов
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Авг 2016, 14:14

Re: От МО към МВР

Мнениеот Border_Officer » 27 Авг 2016, 14:37

karnache написа:Здравейте, правя нова тема, защото въпроса ми е специфичен.
Работя към министерството на отбраната вече 4 години. Имам още година и половина до изтичането му на договора ми. Работа като работа. Нормална заплата, почивки, командировки, не мога да се оплача от нищо. Проблема е, че няма никъква перспектива, освен в случаите, ако реша да остана до пенсия в МО. Да, но съм едва на 28 години и не ми се чака.

Директно към въпроса подхождам, дали има възможност да бъда преназначен към МВР, ако не на моята длъжност (шофьор), то каквато и да е длъжност, пледи изтичане на договора?


Директо към отговора на въпроса ти подхождам ;) Няма възможност да те преназначат от шофьор някъде извън МВР, пък дори и в армията, на полицейска длъжност в МВР!
Възможността да станеш полицай е като се явиш и спечелиш конкурс обявен за полицейски длъжности. Перспективите ти като полицай са сигурна работа,редовна заплата и социален пакет, който все повече във времето ще бъде редуциран.
Border_Officer
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 221
Регистриран на: 03 Яну 2015, 20:18


Назад към Охранителна полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron