Извращението Строеви преглед

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Извращението Строеви преглед

Мнениеот dakota_ » 13 Окт 2015, 20:10

Боцмана написа:Колеги, не ставаше дума да няма дисциплина. Служил съм във флота на фрегата "Смели" и знам какво е служба. Въпроса е в начина на водене на строевият преглед. Не съм на такива години и не сме в казармата, че да ме навикат като куче, че не съм се подстригал и да се подсмиват новобранците в строя. Не споря, че не съм се подстригал, ама да иска някой да отида на бегом за 30 минути да се подстрижа и да се представя не става.
Сега да отидеш да се подстрижеш трябва да си запишеш час, няма бръснари, всички са стилисти и фризьори и не става от вратата да вляза и да седна на стола.
Тия неща може след строевият преглед на другият ден да се представя подстриган.
Дрехите какво да ми гледат като аз съм си купил тия дрехи и дрехи от три години не съм помирисвал да получа.
Колите какво да гледат като са окапали и едва излизаме с тях на смяна. Зимните гуми ги подносихме и през лятото, сега за зимата не знам дали ще има нови гуми.
Извращенията са всеки ден около нас и като добавим още едно извращение да се държат с нас като идиоти и на човек му се отщява от служба.


Чувал ли си приказката - Бой самара да се сеща коня ;) Това навикване се прави с психологическа цел.
Като видят новобранците как началството гърчи старите полицаи, няма да смеят да шукнат и да мислят за разпускане :lol:

Набелязваш 1-во и 15-число от месеца, на едната дата се подстригваш, на другата дата минаваш да ти оберат "паяжината" от врата и си решил въпроса с подстрижката ;)

За бръсненето да знаеш,че тези, които се бръснат вечер обичат жените. Тези, които се бръснат сутрин обичат началника си, а бръснещите се сутрин и вечер са си чисти мазохисти :lol:
Поздрави началника си, усещам че си попаднал на читав началник!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към Охранителна полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron