ЧОФ или полиция?!

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот slaron » 27 Окт 2010, 10:27

evelina написа:Все едно чух баща си...! 8-) Това според мен не е решение! Те ако искат пак ще се съберат,надрусат и ще се правят на биячи... и полицията пак ще им отделя това внимание...!


Да, АКО ИСКАТ - това е ключа от палатката! А не да го имат като задължение /едва ли не!/ след всеки пореден мач... И няма да са на толкова големи групи, че да се насъскват един друг! :roll:
Няма бивши ченгета...
http://vbox7.com/play:2f27141b
Аватар
slaron
MASTER
 
Мнения: 2655
Регистриран на: 21 Авг 2009, 15:41
Местоположение: София

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот evelina » 27 Окт 2010, 11:17

Малки,големи е без значение....агитката т.нар. "лумпени" си е агитка. Достатъчно е един да каже "айде" и всички като стадо,така че дали ще са големи или малки,разликата е,че няма да е толко мащабно!....Всички знаем,че като се надрусат вариант "неискам да се бия",няма. Това е моето мнение ;)
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот doznatel1 » 28 Окт 2010, 17:13

slaron написа:
evelina написа:Да,снощи и аз гледах ЦИРКА Литекс-Левски... :shock: Полицията си е задължителна на футболни срещи да въдворяват ред,особенно от А група,където маймуните са повече...!


И за да няма циркове, аз подкрепям следната идея - година-две мачовете да се играят БЕЗ ПУБЛИКА - на празни стадиони!!! Хак да им е!!! :evil: :mrgreen: По този начин полицията ще бъде на други места, където ще бъде по-необходима, а не да се разправя с лумпените от агитките! :idea:



Това не е решение, тогава ще се съберат да протестират и пораженията ще са по- големи!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 20:53

Да doznatel1 , наистина не е решение - все пак не цялата публика прави безредици - затова трябва да се прибегне към така нареченото " Неделно Училище " , тоест да се викат в РУП-тата преди футболните срещи и да се водят беседи с най-големите " ултраси " . Англия го е направила и постигнала,защо не и ние ?
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот doznatel1 » 28 Окт 2010, 21:23

BARETATA написа:Да doznatel1 , наистина не е решение - все пак не цялата публика прави безредици - затова трябва да се прибегне към така нареченото " Неделно Училище " , тоест да се викат в РУП-тата преди футболните срещи и да се водят беседи с най-големите " ултраси " . Англия го е направила и постигнала,защо не и ние ?



Защото наще не подлежат на дресировка, знам го на 1000%
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 21:26

Съгалсен съм , че за момента не подлежат , запознай се с английските "ултраси" - няма по -брутални от тях.Пак казвам щом Англия се оправя по някакъв начин , можем и ние . Ами сърбите , доста са брутални с 10000000 пъти повече от нашите , но в Италия единия отиде за 3 години в Затвора ...
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот doznatel1 » 28 Окт 2010, 21:36

Няма да ги сравняваме по бруталност, защото и ние си имаме доста добри кадри, но въпроса е че нашия манталитет- българския е труден за превъзпитаване.
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот BARETATA » 28 Окт 2010, 21:38

И тук си права , но какво означава това да спрем и да умираме ли , да гледаме безучастно и да си казвам,че на Нас няма да се случи , че няма да пострадя накой наш близък - било то обикновен фен - зрител или още по - тежко полицай . Много добре знаеш къде служа и с какво се занимавам , ще ти бъде ли добре да разбереш какво е станало с мен или който и да било . Няма да се примиряваме с това положение,но трябва и реални мерки .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот doznatel1 » 28 Окт 2010, 21:43

Така е трябват мерки!
Аватар
doznatel1
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1314
Регистриран на: 27 Авг 2009, 22:19
Местоположение: гр. София

Re: ЧОФ или полиция?!

Мнениеот evelina » 29 Окт 2010, 12:39

Мерки...? Трябва ни дисциплина...! Трябва да разберем,че след всяко нередно нещо идват и последствията...! Да,за 24 часа ша поседи малко и после пак на мач и пак същото...! Това ни е обществото и трудно според мен ще се постигне мир...!
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

ПредишнаСледваща

Назад към Охранителна полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта