ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Sir Humphrey » 01 Окт 2010, 15:10

evelina написа:Пуснали ги в някакво езеро и агентите от ФБР се загубили без тяхната техника.....,
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Sir Humphrey » 01 Окт 2010, 15:22

evelina написа:Пуснали ги в някакво езеро и агентите от ФБР се загубили без тяхната техника.....,


Вероятно цигойнерите още на летището са им тафили компаса, астролабията* и секстанта**(последните са били от чиста мед), а портулана*** са им го предали за вторични в "Белана". :)

* Астролабия:
Изображение

** Секстант
Изображение

*** Портулан:
Изображение
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот evelina » 01 Окт 2010, 15:35

Sir Humphrey написа:
evelina написа:Пуснали ги в някакво езеро и агентите от ФБР се загубили без тяхната техника.....,


Вероятно цигойнерите още на летището са им тафили компаса, астролабията* и секстанта**(последните са били от чиста мед), а портулана*** са им го предали за вторични в "Белана". :)

* Астролабия:
Изображение

** Секстант
Изображение

*** Портулан:
Изображение

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
evelina
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 223
Регистриран на: 20 Сеп 2010, 16:52

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Lord » 02 Май 2011, 09:42

Купихте ли си дрехи с "парите за дрехи", колеги? ;)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот SYNOPTIK » 02 Май 2011, 11:55

Lord написа:Купихте ли си дрехи с "парите за дрехи", колеги? ;)

В София май,предимно Топлофикация ще усети тези пари...! /и на тях да им..../
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Lord » 07 Юни 2011, 18:55

ninja написа:Така, така, пооблякохме се и сега "мълчанка". Тази "игра", до догодина ли ще я "играем" ?

:) Ами понакичихме се, сега чакаме края на месеца и почваме да се угояваме с новия порцион. :lol: Мили колеги, не прекалявайте с черен хайвер, синьо сирене или трюфели, все пак това са деликатеси, а не основни блюда. ;) :mrgreen:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Lord » 07 Юни 2011, 19:22

ninja написа:Lord, къде научи ТЕЯ чужди думи бре ?


Как къде?! :cry: От един съученик. Работи народен представител, даже ми ги презентира на слайдшоу и всичко разбрах, честно! :roll: Е, почти всичко - така и не ми стана ясно защо Те Там в Толкова Изискан ресторант и в костюми масово ядяха раците с ръце?! А, на масите им имаше прибори много, можеш с тях Хаинбоаз повторно да прокопаеш, а те с пръсти, срамота... :oops:
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот BARETATA » 09 Юни 2011, 10:58

Ами да не стане така за цивилните колеги , 1200 лева и после чак след три години да ги вземете пак , а какво ще кажете ??? На мен не ми се струва много разумно ако стане така
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот BARETATA » 09 Юни 2011, 14:30

ninja написа:Всичко е възможно Баретата, обаче глей кво става. Веднага у мен провокира комерсиална мисъл, е това е тънкия момент! :D


Всичко ще излезе с времето , а това за комерсиалното винаги го има ... ;)
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: ПАРИ.............ЗА ДРЕХИ.

Мнениеот Хела » 10 Юни 2011, 09:27

ninja написа:Такаааа, униформените колеги ще бъдат с нови дрехи, с нова цена! :o Ха, да им е честито. :D
Обаче мен ме мъчи една комерсиална мисъл......, ако цената на дрехите за полицаите е около 1 200 кинта, както се тиражира, на неуниформените служители ще вдигнат ли парите за дрехи? Щото вместо да си купувам дрехи по-ниско качество, бих могъл да си купя по-скъпи и качествени такива? Не знам, дайте да разнищим замисъла на Ръководството на МВР. :roll:

Извинявам се, искам да питам нещо. Може би не те разбирам напълно, но за какво вдигане на парите за цивилните говориш, те парите за три години пак са си същите 3х400 лв., ама за разлика от преди, вместо три комплекта /по за всяка година/, сега само по един за униформените - пълно прецакване, а не вдигане на пари. Те самите униформи може да излизат по-скъпо като платове и изработка, но сумата не се променя, променя се количеството. :( Затова се чудя къде го виждаш това вдигане на пари или искаш да кажеш, на неуниформените да ви ги дадат накуп за 3 години и по този начин да си купиш по-хубави дрехи? Наистина не разбрах. Или може би иронизираш? То, верно ситуацията стана за смях. :(
Аватар
Хела
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 376
Регистриран на: 01 Дек 2009, 17:33
Местоположение: между редовете

Предишна

Назад към Криминална полиция

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта